Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

yani bugün belli olmaz dimi bugün yaptım 1 tane çok canım sıkılıyordu aldım yaptım ama tek çizgi çıktı çok moralim bozuldu normalmidir dersin...

tabıkı normal tek cıkması daha 8 gun var ımkansız cıkmasıı cok ıstıyosan su hassas testlerden al 20 tl fılan adetten 5 gun once ogrenırsın :26:

tabıkı normal tek cıkması daha 8 gun var ımkansız cıkmasıı cok ıstıyosan su hassas testlerden al 20 tl fılan adetten 5 gun once ogrenırsın :26:

offf yaa çok stresli birşey yaaa evet alıp yapmak isterim ama bizim burdaki arkadaşlar kızıyor bekle diyor kafam çok karıştı ve günlerde geçmek bilmiyor...

kızlar merhaba,
ben çook çok önceleri takip ediyordum topiği... bişeyler öğrenmiştim ama, uygulayamamıştım bi türlü.

bu ov. testlerini yapmak bana çok zor geliyor.
4 saat hiçbir şey içmemek nasıl oluyor?

sabahtan kahvaltı yapıyorum, muhakkak çay-kahve bişeyler içiyorum.
sonra su-soda falan içmezsem gün geçmiyor.

sonra öğle yemeği yiyorum, bişeyler içiyorum...
sonra çay-kahve falan filan...
akşam oluyor.. yine yemek ve bişeyler içiliyor..

sonra gece oluyor yatıyorum. sabah yine aynı şeyler..

ne ara yapıcam ben bu testi?

4 saat mi?
çok uzun değil mi?ben burda 3 saat gibi okumuştum,
ben de bu ay aldım,kullanmaya başladım ama sanırım belki de buna dikkat edemediğimden hep negatif
bugün 21.gün,hepsi boşa mı gitti şimdi?
bir de pozitif görenler hemen çift çizgi belirgin mi oluyor?

ewet canım 4 saat idrara sıkışık olman gerekiyor çok fazla sıvı almaman gerekiyor sıvı idrarı bozduğu için sonuç farklı çıkıyor ve her gün aynı saatte yapman gerekiyor

4 saat mi?
çok uzun değil mi?ben burda 3 saat gibi okumuştum,
ben de bu ay aldım,kullanmaya başladım ama sanırım belki de buna dikkat edemediğimden hep negatif
bugün 21.gün,hepsi boşa mı gitti şimdi?
bir de pozitif görenler hemen çift çizgi belirgin mi oluyor?

çift çizgiye gelince 5 dk kalmadan beliriyor

Merhaba hanımlar..ben bu topiği çok sevdim dün gece 2 ye kadar hep okudum ilk baş sayfadan.eşimle birlikte bizde bebek sahibi olmak istiyoruz.1 buçuk yıl kadar doğum kontrol hapı kullandım.aralıkta bıraktım ve hiç korunmadık.baktım kaç ay oldu gebelik yok,bende jinekoloğa gitmeye karra verdim salı gunu.bi problem yok stres yapma dedi.32 günde bir regli oluyorum.biz 14.günden başlayarak 17.güne kadar eşimle temasta bulunuyorduk.sanırım 20-21.günleride değerlendirmem gerekiyorumuş.geç yumurtlama olabilrmişim.ve ben bu sayfaları okuyunca bugun gittim ve ovul testi aldım eczaneden içinden 5 adet çıktı.öğlen yaptım tek çizgiydi ve bugun 15.günüm.yarında denicem.bakalım inşallah bu ay bu testle çok ümitliyim,Allah kısmet ederse.yalnız hiçmi su içmemek gerekiyo? 3-4 saat kadar.ben arkadaşımdaydım çay vb şeyler içtik ama abartmadık tabi.yani lıkır lıkır içmedim su,1 bardak kadar.
Çok uzattım afedersiniz.isteyen herkese rabbim kısmet etsin bebiş.bende adım adım yapıp burda paylaşmayı düşünüyorum

CANIM ÇOK ALEMSİN BENDE TEST YAPIYORUM 11.GÜNE KADAR SİLİKTİ SONRA KOYULAŞTI BUGÜN 14.GÜNÜM VE İKİNCİ ÇİZGİM ilkinden daha keskin halde YANİ DEMEK İSTEDİĞİM SADECE 2 SAAT SU İÇMESEN YETER.BEN ÇALIŞIYORM SABAH KAHVALTIDAN SNRA LAVABOYA GİDİYORUM SNRA 10 DAN SONRA YİYİP İÇMİYORUM ÖĞLEN 12DE TEST YAPIYORUM GAYETTE GÜZEL ÇIKIY.BİRŞEY YYİYİP İÇME BNCE ETKİLİ OLUR.AYRICA DÜN İLİŞKİ OLDU VE YUMURTA ÇATLAMAK ÜZERE OLDUĞU İÇİN BUGÜNDE OLACAK.YANİ BUGÜNLERİN DIŞINDA HAMİLE KALMAK ÇOK ZORMUŞ HABERN OLSUN

Cvp için çok teşekkürler hatibulutcuğum.bende birşey içmemeye dikkat ediyorum şu anda.sonucu tekrar paylaşıcam.bakalım o gün bu gün mü ?

Çift çizgi görmek bu testtede olsa heycan vericiymiş dün yaptım tek çizgiydi bugun 2.çizgi belirsiz.bu akşamı kaçırmamak lazım
İnşallah bu ay bu ovul testi bebiş getirir isteyen herkese eklemeye çalışıcam resmi :)

kızlar size bir şey sormak istiyorum adetimin 10 günü ovulasyon testine başladım 16 güne kadar çift çizgiyi gördüm ama ilk çizgi kadar koyu değil di yalnız 17.gün çizgi yok oldu ve 18 gün beyaz süt kıvamında bir akıntı geldi sizce yumurtam çatlamışmıdır

mrb kızlar ben bir aydr giremiyorm memleketteydm nette yoktu pek giremedm zatende yeni üye olmustm yeni arkadaslarda var insaallah burası heppimz için hayırlı olur yeni arkadaslar içinde aydnlatıcı olur diye hikayemi yazıp sizdn yardm isticem bende burada bir cok arkadasn kullandıgı laboqucik ovalasyn testini kullandm iki ay cok memnunum gercektn tavsiye ederim ama bende yumurtlama gününü gösterdi ama hamile kalamadm onuda söyleyeyim ilk ayımda denedk tutmadı 2.ayımda kullandm ama eşim yanımda yoktu yumurtlama günümde öylece güme gitti anlayacagınz yumurtalr cok üzüldm şimdi aramzda klomen kullanan arkadaslarda vardı sorum onlara ve onlar gibi yoruj yapmak isteyen arkadaslara kısaca hikayem şu;
ben iki yıllık evliyim ve evliligimin 4.ayı hamile kaldım 15haftalık düsük yaptm daha sonra 2ay korundm 2.adetmde tekrar hamile kaldm 18haftalık dogum yaptm ve bu ayın 22sinde bebegimi kaybedeli 1sene olacak ve acısı halaa içimde yeri dolmadı ve yenisi olmadnda dolmıcak 1senenin yine 3ayo korundm ocak ayında korunmayı bıraktık o aydan beri yani 9aydr ugrasıyorm hamile kalamadm ha sunuda belirteym ocak şubat mart ayları süt hormonum yüksekmiş yani halk tabiriyle sütüm korums nisan ayında hiç adet olamadm mayıs ve haziran ayının kistle gecirdm temmuzda kist için dogu kontrol hapı kullandm temmuzun sonunda sıkıntısız bir sekilde ovalasyon testi yaparak denedk tutmadı bu ayda yumurtlama günümde eşim yanımda yoktu bir hafta var adetime yani bu yda denemiş olmadk acıkcası bunları neden anlattıgıma gelincede ben dogumdan sonra sorunlar yasadıgım için adam akıllı gecen ay denemiş olduk ondan öncede sorunsz ki süt hormonunu saymzsak ocak subat ve mart ayı var yani toplamda 9 ayın 4ayında bebek calısması oldu tutmadı gecen ay doktor hamile kalayım diye klomen yazdı sonra eşim yanımda olmıcak diye önümzdeki ay kullanırsn dedi şimdi benm kafam cok karısık sizce bu ay adet lunca klomene başlamalımıyım yada daha önce sorunsz ve hiçbir yöntm uygulamadn hamile kalmıs biri olarak biraz daha mı kendiligimzden mi deneyelim yumurtamda ve catlamasnda bir sorun yok acıkcası bu sene cok sıkıntılı günler gecirdk strestn hamile kalamdıgımı düşünüyorm yinede Allah bilir tabi klomenide kist yapmasndan korktugum için kullanmak istemiyorm yazdıklarıma bir yorum yapıp biraz içimi rahatlatırsanz cok mutlu olurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…