Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

evt ürün sana ulaşınca onaylıyosun

kızlar baybsmart almayın derım cunku cok adi idi hadı adiliği geçtim beni anca adetıme 7 gun varken cıft gosterdi.Hamile kaldıysam tabi ben utanırım 4 gün sonra belli olacak ıyı olup olamdığı.Laboquik ten cok kişi memnun birisi kotulemıstı dıye alamdım keşke alsaymısım kısmet.Ayen senin regl dönemi ne zaman heyecanlı bekleyıs ne zaman bıter seroz sana da başarılar bır arkadasımızda sormus hamılelıkle ılgılı ayen guzelce cevaplamıs ovulasyon testını al canım ben gec ogrendım o da bozuk cıktı :))))

canım çok tşkler. Ben de bu ay kullanıyorum. Ama bugün sonuncusunu yapcam. İnşallah diğeri pzt.i elime ulaşırda yapmaya devam edelim. Ayenin adet dönemi 4 ü gibi eylülün. İnşallah bu hepimiz gebe kalırız gerçi benim pekte ümidim yok ama. Canım ben formda okumuştum 18. Gün yumurtlayanlarda var. İnşallah seninki de öyledir.

cnm ben ayın 4 de adet olmam gerekıo bakalım cok heycanlıyım ovulasyon testlerım hala pozıtıf cıkıo lh hıc dusmedı heralde anlamadım gıitti :)

cnm ben ayın 4 de adet olmam gerekıo bakalım cok heycanlıyım ovulasyon testlerım hala pozıtıf cıkıo lh hıc dusmedı heralde anlamadım gıitti :)

canım, günaydın. Ben son testl mi de yaptım ama sonuç dünkinden daha silik bir çizgi dünden beride bir bel ağrısı bir de göğüslerlmde de inanılmaz bir hassaslyet başladı. Geçen ayda böyle olmuştu sevinmiştim hamileyim diye

daha silik cıktıysa demekkı daha önce yumurtlamıssın cnm adetın nezamandı senın ??

cnm sen ovulasyon testlerının resmını cek uzelerıne 1 gun 2 gun fln dıye yaz ben bı bakım acaba sen kacırdınmı yumurtlama gununu

cnm sen ovulasyon testlerının resmını cek uzelerıne 1 gun 2 gun fln dıye yaz ben bı bakım acaba sen kacırdınmı yumurtlama gununu

yaa canım ben saklamadım 5 daklika beklettikten sonra atmıştım. Sanırım kaçtı pzt.i şu testler gelsede devam etsem bir daha ki aya kaldı ümitler desene. Ben gün aşırı ilişkiye de girmedim çizgiyi gördükten sonra yoğunlaşır diye düşünmüştüm

hmm anladım cnm neyse belli olmaz ya en koyu cıktıgı zamanlarda ılıskı olmadımı hıc ?? dıger testlerıne gore bırı daha koyu cıkmıstr??

hmm anladım cnm neyse belli olmaz ya en koyu cıktıgı zamanlarda ılıskı olmadımı hıc ?? dıger testlerıne gore bırı daha koyu cıkmıstr??

canım dün ki diğerlerine göre daha koyuydu ama malesef hayır.bugün inşallah. Ama faydası olmaz sanırım 2.i düne göre bayağı silikti önümüzdeki aya inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…