Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

evet serozicim sen ır devamlı ben bırakacaktım yogunlugu son 1 haftsa testle tekrardan yogunlastık sansa bırakma:))benım 3 gunum akldı ama belırtıler var sordum bır kaç kısıye cogunda regl belırtısı olmus ay ne zormus yaa:KK43:(

evet serozicim sen ır devamlı ben bırakacaktım yogunlugu son 1 haftsa testle tekrardan yogunlastık sansa bırakma:))benım 3 gunum akldı ama belırtıler var sordum bır kaç kısıye cogunda regl belırtısı olmus ay ne zormus yaa:KK43:(
haklısın canım. bugün 16. gün ama ben kaçırdım sanırım adet günüm anormalleşti 28 gün olarak hesap yapıp testte başlamıştım. Belkide daha yumurtlama olmamıştır:KK43: ayyy sürekli senaryo yazıyorum vallahi. :))

Merhaba arkadaşlar bende 2 gün önce doktora gittim.14 cm lik bir yumurtam varmış.O gece ve bir sonraki gece için eşimle ilişkide bulunmamı söyledi.
Neden sadece 2 geceyi söyledi anlamadım, normalde dr. lar günaşırı ilişki öneriyorlar.Yumurtanın durumunu merak ediyorum.
Hepimize Allah gönlümüzün muradını versin.

günaydın arkadaşlar. Ayen seni merak ettim hala ovalasyonda çift çizgi çıkıyor mu?benim dün de tekti. Bakalım bugün ne çıkacak iyi haberlerini bekliyorum canım

günaydın arkadaşlar. Ayen seni merak ettim hala ovalasyonda çift çizgi çıkıyor mu?benim dün de tekti. Bakalım bugün ne çıkacak iyi haberlerini bekliyorum canım

gunaydınn tatlım cnm dun yaptım test sılıklesmıs :) hayırlsı heralde bu ay baya yumurtladım ondan öyle oldu adet zamanım gelseydı test yapcam sabırsızlıktan ölüyorum :KK1::KK1: devam et bakalm test yapmaya

gunaydınn tatlım cnm dun yaptım test sılıklesmıs :) hayırlsı heralde bu ay baya yumurtladım ondan öyle oldu adet zamanım gelseydı test yapcam sabırsızlıktan ölüyorum :KK1::KK1: devam et bakalm test yapmaya
canım ya inşallah iyi bir sonuç gelir ben de testte devam son 2 güne kadar yapcağım testleri. Kafayı sıyırttım:)) bari iş başlasada kafayı dağıtırım biraz evde oturdukça saplantı artıyorr

slm kızlar reglme 2 gun var ama cok basım agrıyor hasta gıbı yatıyorum bas agrısına dayanamıyorm dıye ılaç alcaktım o yuzden test yaptım ıkıncı cızgı sılık cıktı cogu kısı hamılesın dıyor ınsalalh ıkı gun daha bekleyecegım bu bas agrısı ıle ınsalalh darısı basınıza olmazsada kısmet deyıp uzulmem esımınde dogum gunu guzel bır hedıye dogruysa:))
bır arkadasımızda sormus hosgelmıs once dr ne dedıyse o sekılde ılskıye gırın ama yatmayı unutma ayaklar havada :))

günaydın arkadaşlar,
testlerim bugün elime ulaştı bakalım ilk testi bugün deneyeceğim dikkat etmem gereken unsurlar varmıdır bilgi verebileceğiniz acaba...

slm kızlar reglme 2 gun var ama cok basım agrıyor hasta gıbı yatıyorum bas agrısına dayanamıyorm dıye ılaç alcaktım o yuzden test yaptım ıkıncı cızgı sılık cıktı cogu kısı hamılesın dıyor ınsalalh ıkı gun daha bekleyecegım bu bas agrısı ıle ınsalalh darısı basınıza olmazsada kısmet deyıp uzulmem esımınde dogum gunu guzel bır hedıye dogruysa:))
bır arkadasımızda sormus hosgelmıs once dr ne dedıyse o sekılde ılskıye gırın ama yatmayı unutma ayaklar havada :))[/QU
aynı saatte yap canım testlerını bırde sabah ıdrarınla yapmayacaksın benımkınde oyle yazıyordu aksamleyın yap haydı hayırılısı:)

canancım senın mesajını alıntı yapacaktım pardon kendımınkını almısım alıntının altını okur musun

bır arkadasımızda sormus hosgelmıs once dr ne dedıyse o sekılde ılskıye gırın ama yatmayı unutma ayaklar havada :))

tebrık ederımmm sılık cıkınca genelde hamıle oluyosun kı bencede ölee hamılesın :KK9::KK9: :nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek:

tebrık ederımmm sılık cıkınca genelde hamıle oluyosun kı bencede ölee hamılesın :KK9::KK9: :nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek:

tşk canım darısı başına canım ıkıncı testı aldım daha koyu cıktı kan testıde yaptırdım hayırlısı artık rabbım ısteyen herkese olmazsada gene bızım ksımetımız opuyorum:)

Hoşbulduk arkadaşlar,
rabbim isteyen herkese cani gönulden vermesini temenni ederim.
bakalım geçen ay 2 sefer denedik olmadı bu sefer daha sık deneyeceğim. inşallah olur arkadaşlar 21.hasta oldun 28 gün bir oluyorum 30-31 yumurtanın çatlama günü der internet bakalım dualarınızıı eksik etmeyin aslında etmeyelim birbirimizden...

kızlar hamişimmmmmmmmmmmmm:))))darısı size ınsallah demek kı ovulsyon testı bır nevı erken teshıs :nazar::emir_bebek::nazar:

kızlaar neler yaptınız konu baya ilerlemiş10 gündür yoktum yeni geldim merak ettim sizi. haberlerinizi bekliyorum :)) efulim sanırım bana yazmışsın regl oldum diye üzülme canım en hayırlı zamanda olsun diye dua edelim:)) eftenya ne yaptın var mı gelişme?

X