Ovulasyon testlerim koyulaşmiyor

rojbininannesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2022
4.222
1.684
Herkese merhaba ben ovulasyon testi yapıyorum adet bitti ikinci günü başladim adetim en son 24 Eylül iki adet arasında dongum 28ve 30 oluyor genellikle bugün adet biteli 11. Gün oldu ve yaptığım testler hep silik koyulaşmiyor bende bu ay soğan kürü denedim 8 gün içtim 9 gün sabah içtim akşam icmeedim

Eklentiler

• IMG_20231004_205206.jpg
    61,6 KB · Görüntüleme: 140
Evet canım çok sağol içimi.rahatlatin bende dörtte yapıyordum.sonra 12 de başladım bir formda okudum onuncu günden sonra fark etmemiş saat öylemi sen hep.ayni saatemi yaptın

İnşallah canım ya ben bu ay soğan suyu kullandım korktum sıkıntı olmuştur diye çünkü hiç koyulasmadi on gündür

Testlerim koyulaşmiyor ya böyle görünce üzülüyorum ya bir kaç ovulasyon formu okudum çizgiler silik ama çok net silik bunu bugün öğlen yaptım

Eklentiler

• IMG_20231005_150339_1.jpg
    101,9 KB · Görüntüleme: 118
Pcos var mı? Bende de hiç koyulaşmazdı

İsterseniz Başka bi doktora tekrar gidin, durumu anlatın. Testlerinizde hiç ovülasyon görmediğinizi, başka bi Doktorun yumurta tembelliği ve pcos tan bahsettiğini, ilaçla pcosun düzeldiğini söylediğini anlatın. Baştan bi muayene yapıp değerlendirsin. Aklınıza takılan tüm soruları sorun.

Evet randevu arıyorum yok bakicam adetim döngü 28 bir an koyulaşma oluyormuş adetimin 12 gün bugün 14 ve 16 da koyulaşma bekliyorum klomen ile duzledigini söyledi bana evet randevu bulup gidicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…