Ovulasyon testlerim koyulaşmiyor

Kızlar ben de 10:39 da test yaptım böyle çıktı çatlamış mi bilmiyorum en sondaki yazisiz

Eklentiler

• IMG_20231007_103801.jpg
    IMG_20231007_103801.jpg
    55,2 KB · Görüntüleme: 45
Evet ya ağrım var yuruyemiyorum ya artık test yapacakmiyim bugün değerlendirdim dünde değerlendirdim yarın da olucakmi degerlendirme
Değerlendir evet spermlerin içerde yaşaması birkaç gün sürüyor çünkü, bugün ve yarın da değerlendirmek iyi olur. Ben silikleştikten sonra test yapmadım daha

Değerlendir evet spermlerin içerde yaşaması birkaç gün sürüyor çünkü, bugün ve yarın da değerlendirmek iyi olur. Ben silikleştikten sonra test yapmadım daha
Bende artık yapmam zaten önemli günleri değerlendirdim şimdi benim adet gününu sayacak dünden mi başlayın yoksa bugünkü mü değerlendirdim iki gün

Bende artık yapmam zaten önemli günleri değerlendirdim şimdi benim adet gününu sayacak dünden mi başlayın yoksa bugünkü mü değerlendirdim iki gün
Anlamadım canım sorunu, adet gününe ne kadar kaldı diye mi soruyorsun? Emin olmamakla beraber pikten sonra 14 gün yani dünden itibaren ama hiç bilmiyorum o kısmı

Bugünde böyle çıktı çatlama mı bu

Eklentiler

• IMG_8123.jpeg
    IMG_8123.jpeg
    64,7 KB · Görüntüleme: 44
Kızlar benim dün ağrım vardı bende bir daha test yaptım dün aksam yaptim dedim acaba yumurtlama çatlama devam mı ediyor 🤣🤣ama tamamen siliklesmiş dimi

Eklentiler

• IMG_20231009_093933_1.jpg
    IMG_20231009_093933_1.jpg
    36,4 KB · Görüntüleme: 40
Kızlar benim dün ağrım vardı bende bir daha test yaptım dün aksam yaptim dedim acaba yumurtlama çatlama devam mı ediyor 🤣🤣ama tamamen siliklesmiş dimi
Siz yumurtlamışsınız.
Kızlar benim 2 aydır yumurtlamam geç oluyor gecen ay 20 gün gecikmeli adet oldum. Adet üzerinden 33 gün sonra yumurtlamıstım.pcos yok en son temmuzda doktora gitmiştim pcos sonradan cıkar mı? Adetten sonraki 18.günüm bugun ovulasyon testinde yine hiçbişey yok normalde 14-16.gün arası yumurtlardım. Hamileligimi taktıgımdan beri adet düzenim de bozuldu. Bu ay da gecikecek adetin 14-16.günlerinde koyulaşma başlardı. 18.gün ve 2.çizgi silik bile değil, bu neden oldu acaba🤦🏻‍♀️neden bu kadar geç yumurtlamaya başladım acaba pcosdan süphelenmem gerekir mii, amh 1.87 yaş 33 testesteron lh fsh temmuzda baktırdıgımda herşey normaldi

Eklentiler

• IMG_0959.jpeg
    IMG_0959.jpeg
    53 KB · Görüntüleme: 38
X