Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Kızlar bende yumurta tembelliği varmış 2 aydır öle diyor doktor 28ci günümde yim ovulasyon testim resimdeki gibi reglime bat 6 gün var sizce bu ne demek

canim oncelikle gecmis olsun..ben bu predictor u cozemedim sayfa 151 e bakarsan orda benim koydugum ovulasyon testleri var ben o testlere gore 15. ocak yumurtladim saniyodum ama demekki 3 subatta yumurtlamisim cunku hala adet olmadim ve gebelik yok ordan bakabilirsin canim

Bu gece ilişki öneriyor musun yani canım? Ovülasyon testinde acemiyim de.

Canim ovulasyon testinde
canim oncelikle gecmis olsun..ben bu predictor u cozemedim sayfa 151 e bakarsan orda benim koydugum ovulasyon testleri var ben o testlere gore 15. ocak yumurtladim saniyodum ama demekki 3 subatta yumurtlamisim cunku hala adet olmadim ve gebelik yok ordan bakabilirsin canim

15 ocak degil 15. Gun olacakti yanlis yazmisim

Öle
Dimi yaa baktin mi koydugum resimlere sence ben hangi gun yumurtladim ??
Eger 3 subat da yani 22. Gunde yumurtladiysam bat a 4 gun var offf
Ole gorunuo cidden 4 gun az kalmış inş bebis haberlerini alırsın sende varmi herhangi bir sorun doktorun dediği falan ..bu ayda olmazsam test flan almicm 25 ci güne kadar 2 güne 1 ilişki artık ozamanda denk gelmezse yapcak bişi yok :KK43:

Kızlar mrb burda ovulasyon testlerimi paylaşmıştm. Dün elimde bi tane ovulasyon testi kalmıştı onu yaptm kırmızı ikinci çizgi çıktı aynı yumurtlama günündeki gbi. bugünde ordan cesaret alarak sabah gebelik testi yaptım böyle çıktı adetime üç gün var bu ARada yumurtlama gününde birliktelik olmamştı bi gün önce olmuştu ve tutmuş sanırım.Umudunuzu yitirmeyin inş benimkide sağlıklı gebeliktir adetimin geçmesini bekleyip kan testine öyle gitmeyi düşünüyorum dualarm sizinle inş Allah hepimizin gönlüne göre verir. Gebelik Testinin fotosunuda koyuyorum:)

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    69,8 KB · Görüntüleme: 299
Son düzenleme:
Kızlar mrb burda ovulasyon testlerimi paylaşmıştm. Dün elimde bi tane ovulasyon testi kalmıştı onu yaptm kırmızı ikinci çizgi çıktı aynı yumurtlama günündeki gbi. bugünde ordan cesaret alarak sabah gebelik testi yaptım böyle çıktı adetime üç gün var bu ARada yumurtlama gününde birliktelik olmamştı bi gün önce olmuştu ve tutmuş sanırım.Umudunuzu yitirmeyin inş benimkide sağlıklı gebeliktir adetimin geçmesini bekleyip kan testine öyle gitmeyi düşünüyorum dualarm sizinle inş Allah hepimizin gönlüne göre verir. Gebelik Testinin fotosunuda koyuyorum:)
Ben ce pozitif canım hayırlı olsun bebisin adet günün ne zaman

Ben ce pozitif canım hayırlı olsun bebisin adet günün ne zaman
Sağol cnm 3 gün sonra adet günüm 16sında yani ama ben yarında yapcam sabahtan gebelik testi :) senin durum ne var mı bişeyler ben çok kaptırmadım kendimi sonra üzülmeyim diye hepimiz hakkında Hayırlısı inş

Hayırlı olsn bunlar h
Hayırlı olsun bunlar hep bize umut Rabbim saglikla bebisini büyütmeyi nasip etsin bizede dua et hamislerinn duası kabul olurmus

Hayırlı olsn bunlar h

Hayırlı olsun bunlar hep bize umut Rabbim saglikla bebisini büyütmeyi nasip etsin bizede dua et hamislerinn duası kabul olurmus
Amin cnm benim. Allah hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin hep dua ediyorum inan ki ve bu ay hiç umudum yoktu yumurtlama günümde eşim şehir dışındaydı yani o günü ve ertesi günleri değerlendiremedik sadece bi gün önce ilişki olmuştu. Çok üzülmüştm ama rabbimden Ümit Kesilmez sakın negatif düşünmeyin olcağı varsa eğer her şekilde Oluyor. Inşallah herşey yolunda gider sizde dua edin benim için.

Kızlar selam yine ben. Koyu olan dün yaptığım 12 şubat tarihli Ovülasyon testi, silik olanda bugün yaptığım. Ama 11 şubatta yapmadım. Sizce durum nedir? Dün eşimle birleşme yaşadık.

Eklentiler

• 20150212_204651.jpg
    20150212_204651.jpg
    69,6 KB · Görüntüleme: 212
  • 20150212_204651.jpg
    20150212_204651.jpg
    69,6 KB · Görüntüleme: 181
  • 20150213_213122.jpg
    20150213_213122.jpg
    22,4 KB · Görüntüleme: 227
Cnm ağrın falan olmadı mı hiç. Yada akıntın. Gerçi herkeste aynı olmuyo tabi ama ben anlıyorm. Çizgine bakılırsa çatlamış görünüyo

Dün ve ondan önceki 2 gün akıntım çoktu. Bi de sol kasığımda batma oluyordu. Ama testim de koyuydu dün. O yüzden ilişkilendiremedim. Bugün akıntım varla yok arası.

Dimi yaa baktin mi koydugum resimlere sence ben hangi gun yumurtladim ??
Eger 3 subat da yani 22. Gunde yumurtladiysam bat a 4 gun var offf
Canm bugün gebelik testi yaptm sabah yapmstm 5 dk bekledim ciktim akşam bole ydi ben cook silik bişi goruom yada görmek istiom

Eklentiler

• 20150213_221743.jpg
    20150213_221743.jpg
    55 KB · Görüntüleme: 264
X