Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Canim gordum sen hamilesin ya bildigin cizgi var yani pembe renkli.. ovulasyon testin nasil laboquick ise koyar misin. hadi hayirli olsun canim bak gebelik testinin resmini buraya koy diger arkasaslarda benim gibi hamilesin der o kadar belli yani :KK50:cizgi
Canım inşallah inşallah. Rabbim versin aratmasın kimseye. Ben ovulasyon testimi eczaneden aldım c ile başlıyordu. Başka test yokmuş. Umutlanmamak için fotoğrafını çekmeden çöpe attım canım. Inşallah güzel haberler alırız. Batı bekleyeyim de olmazsa kan testi vermeye giderim. Kırmızılar gelirse de Allah'ın takdiri ne yapalım

Üzülme ="kubosemiratam, post: 39349918, member: 656289"]Kizlar malesef sonuc negatif 0.29 ovulasyon testlerine inanmayin ikiside ayni koyuluktaydi umutlarim baska bahara kaldi :)[/QUOTE]
Uzulme canım hayirlisi olsun benimde testte birsey yok adet olacak gibi sancilar başladı napalım önümüzdeki maclara bakicaz :KK16:

Kizlar bugün arkadas ovulasyon pozitif oldugu halde kan sonucu negatif diyince erken gebelik testi yaptim belli belirsiz bir cızgi bile yoktu yine de inanmadim aksam gittim o kadar cuma yapicam dememe ragmen bir tip merkezine gittim kan verdim vesonuc POZITIF :) yani ovul.testleri işe yariyor o arkadasin sağlık sorunlari vardi ya o yuzden hormon dengesi normal olmadigindan ovul.testleri pozitif çıkmış olabilir...
kizlar hamileyim kendimi çok tuhaf hissediyorum...

Kizlar bugün arkadas ovulasyon pozitif oldugu halde kan sonucu negatif diyince erken gebelik testi yaptim belli belirsiz bir cızgi bile yoktu yine de inanmadim aksam gittim o kadar cuma yapicam dememe ragmen bir tip merkezine gittim kan verdim vesonuc POZITIF :) yani ovul.testleri işe yariyor o arkadasin sağlık sorunlari vardi ya o yuzden hormon dengesi normal olmadigindan ovul.testleri pozitif çıkmış olabilir...
Ay canım çok sevindim. Hayırlı olsun. Allah bizlere de nasip etsin inşallah :KK16:

Bende doğru zamanı hesaplamak için sipariş ettim dünden beri yapıyorum inşallah bana da nasip olur. Hepimize nasip olur inşallah :))

Amin kizlar insallah sizin de gonlunuze gore olur her sey en kisa zamanda... laboquick al sevgi bence o çok iyi.
:)) laboquick in 20 ovulasyon 2 erken gebelik testi olanından aldım. Okuyorum burayı bebek düşünmeye başladığımdan beri geçen ay ilk denememizdi yumurtlama tarihini netten hesaplattım işe yaramadı sanırım bu 2. denememiz biraz daha dikkat ediyorum. Tabibi takdir Allah ın nasip ne zamansa o zaman olur. bolca da dua ediyorum bugün çok silik çizgiyi gördüm ama sanırım ikisininde çok koyu olması gerekiyormuş o günü bekleyeyim bakalım hayırlısı yaa o kadar çok şey okudum ki :))

Çok sey okuyup kafani karistirma bence cunku gereksiz ve insani telaslandiran seylerde cok fazla ve takildikca cikamiyorsun ben normalde hic bu kadsr cok kullanmam ben bile takildim :) baksana 4 yilda yirmi msj :p
Ben cikiyorum simdilik herkese iyi geceler....

Çok sey okuyup kafani karistirma bence cunku gereksiz ve insani telaslandiran seylerde cok fazla ve takildikca cikamiyorsun ben normalde hic bu kadsr cok kullanmam ben bile takildim :) baksana 4 yilda yirmi msj :p
. Haklısın iyi gecelere :)

Aaa canimm cok sevindim nihayet burdan biri hamis ciktii tebriklerrrr

Gozun aydin canim Allah tamamina erdirsin insallah darısı başımıza

Kizlar adet oldummm:KK43: demekki bu ovulasyon testi kipkirmizi olmaliymisssss kendimi kamdirmisimmmm silikten biraz daha koyuydu ama olmadiiii insallh hepimizin umutlari gercek olsun ve 3 gun geciktiiii benimmmm sari akinti ve butun belirtiler vardi bunda da bi hayir varmis moralim coktu gene

Kizlar adet oldummm:KK43: demekki bu ovulasyon testi kipkirmizi olmaliymisssss kendimi kamdirmisimmmm silikten biraz daha koyuydu ama olmadiiii insallh hepimizin umutlari gercek olsun ve 3 gun geciktiiii benimmmm sari akinti ve butun belirtiler vardi bunda da bi hayir varmis moralim coktu gene

Uzulme canim stresten geciktin demek.. bi daha ki aya hepimiz hamile kaliriz insallah yarabbim

herkese tşk ederim darısı size olur inşallah sizler için dua edicem.
Emkub ben söylemeye çalıştıum benimkine bakarsan bildiğin koyu prospektüsünde de yazar zaten vücutta her zaman çok az da olsa lh olduğu için her zaman silik çıkması normal diye :KK43: çok üzüldüm ama inşallah hepinizin önümüzdeki ay hayalleri gerçekleşir....

kızlarr az önce ovu. testi yaptım pozitif çıktı ikiside aynı renk hesaplayıcılara görede ovu. tarihim 12 şubattı ayy hamile kalmış gibi sevindim valla, bu ay hamile kalırım inşallah 3 aydır deniyoruz. allah isteyen herkese nasip eder inşallah allah kimseye aratmasın

Emkub ben söylemeye çalıştıum benimkine bakarsan bildiğin koyu prospektüsünde de yazar zaten vücutta her zaman çok az da olsa lh olduğu için her zaman silik çıkması normal diye :KK43: çok üzüldüm ama inşallah hepinizin önümüzdeki ay hayalleri gerçekleşir....
darısı başımıza inşallah. :)

Sagol canimnasipp artik ama olsun ne yapalim Rabbim senin bebegine saglik versin sagol canim demek ki cizgi olabiliyomus ama koyu olmasi gerekirmisss

X