Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Selam kızlar benimde adetime 5 gün var ovü testi yaptım sonuç bu ne dersiniz..... 20150215_011040.jpg

Canim hamile olan arkadaslarin ovulasyon testlerinde iki cizgide ayni koyuluktaydi,gittikce koyulasmasi gerekir seninki gibi silik cikanlar malesef hamile degildi insallah koyulasir
Inşallah koyulaşır ozaman yaaa .....bu ay hem incir kürü yaptım hemde ovü testiyle çift çizgide çalıştık......

Inşallah koyulaşır ozaman yaaa .....bu ay hem incir kürü yaptım hemde ovü testiyle çift çizgide çalıştık......[/.

Merhaba Bfcc bu ovulasyon testini 6 gündür yapıyorum Ama hala hiç bir çizgi yok silik bile olmayan hayalet çizgi var. Normalde netten hesaplatınca 14 şubat yumurtlama görünüyor ama bende daha tık yok testin adı laboquick 27 Şubat'ta adet günüm yapmaya devam ediyorum ama test bozuk mu yoksa geç mi yumurta çatlıyor bilemedim :KK43:( birde incir kürü nasıl oluyor?

Canım bende laboquick kullanıyorum pes etme yap testini sürekli benimde öyleydi hesaplayıcılara bakma sen....Incir kürüne gelince adetin 1.günü 500 ml kaynamış damacana suyuna 8 adet inciri atıyosun 15 dakika kaynıyor ılıyınca iciyosun....

Canım bende laboquick kullanıyorum pes etme yap testini sürekli benimde öyleydi hesaplayıcılara bakma sen....Incir kürüne gelince adetin 1.günü 500 ml kaynamış damacana suyuna 8 adet inciri atıyosun 15 dakika kaynıyor ılıyınca iciyosun....
Bide önemli olan kaç günde bir hasta olduğun eğer 30 günü geçiyorsa incirin yanı sıra 4 tane havucu doğrayıp aynı şekilde 20 dakika kaynatıyosun inci suyuna karıştırıp içiyosun havuç çatlamayı sağlıyomuş...inş olmuştur bu ayyy yaaa adet günüme kadar nasıl sabredicem bennn

Bide önemli olan kaç günde bir hasta olduğun eğer 30 günü geçiyorsa incirin yanı sıra 4 tane havucu doğrayıp aynı şekilde 20 dakika kaynatıyosun inci suyuna karıştırıp içiyosun havuç çatlamayı sağlıyomuş...inş olmuştur bu ayyy yaaa adet günüme kadar nasıl sabredicem bennn

Teşekkür ederim bilgiler için :) benim düzenlidir döngüm 26 günde bir 5 gün sürer kendimi bildim bileli son adetdönemim de 2 şubattı bakalım yapıyorum testi saat 22.00 dayaptım yine bi şey yok son 8 testkaldı denemeye devam. İnşallah hamilesindir :)

Teşekkür ederim bilgiler için :) benim düzenlidir döngüm 26 günde bir 5 gün sürer kendimi bildim bileli son adetdönemim de 2 şubattı bakalım yapıyorum testi saat 22.00 dayaptım yine bi şey yok son 8 testkaldı denemeye devam. İnşallah hamilesindir :)
Ozaman denicek olursan sen sadece incir iç canım....Amiiiiiiin amin amin Kızım 7 yaşında kardeş diye ağlıyor ara sıra

adete kaç gün kala ovu. testi yapmak lazım. 1 tane testim kaldı onuda hamile olup olmadığımı anlamak içn saklıyorum. bu ay olur inşallah isteyen herkesin. :110:

adete kaç gün kala ovu. testi yapmak lazım. 1 tane testim kaldı onuda hamile olup olmadığımı anlamak içn saklıyorum. bu ay olur inşallah isteyen herkesin. :110:
Ben önceki yazılarda okudum sizde sayfanın başından itibaren bakarsanız adete 4-5 gün kala test yapanların test resimleri var hcgde negatiflen ovulasyonda nasıl pozitifi gösterdiğini görürsünüz ama garanti olsun diye Adete 2 gün kala yap zaten t çizgisi koyuysa geneli gebe oluyomuş hayırlısı olsun

Ben önceki yazılarda okudum sizde sayfanın başından itibaren bakarsanız adete 4-5 gün kala test yapanların test resimleri var hcgde negatiflen ovulasyonda nasıl pozitifi gösterdiğini görürsünüz ama garanti olsun diye Adete 2 gün kala yap zaten t çizgisi koyuysa geneli gebe oluyomuş hayırlısı olsun
teşekkür ederim cnm bilgilendirdiğin için.

Merhaba bende bu konuyu daha önce okumuştum adetime dört gün var ovulasyon testi böyle çıktı bilemiyorum ümitlenmek istemiyorum ama geçen ay da adete yakın yapmıştım çok silik çıkmıştı hatta geçen hafta da yaptım çok daha silikti

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    136,6 KB · Görüntüleme: 281
Merhaba bende bu konuyu daha önce okumuştum adetime dört gün var ovulasyon testi böyle çıktı bilemiyorum ümitlenmek istemiyorum ama geçen ay da adete yakın yapmıştım çok silik çıkmıştı hatta geçen hafta da yaptım çok daha silikti
hayırlı olsun bu resim bebiş göstergesi..

gittikçe koyulaşırsa kesin oluyormuş çoğu kişi senin gibi erkenden öğreniyor bence olabilirsin hadi inş.:KK9:
bende öyle düşündüğüm için yapmıştım bu gün gittikçe koyulaşmaya başladı çünkü yumurtlama gününde çift çizgiyi yaklamıştım ve sonrasında baya silikleşmişti şimdi yeniden koyulaşıyor inşallah öyledir günler geçmek bilmiyor

Arkadaslar benim de testimi yorumlarsaniz cok cok sevinirm 2 numarali test yumurtlama gunumdeki test. 3 numarali olan bi gun sonrasi yani iyice siliklesti. Uzerinden bi hafta gecti sirf meraktan yaptigim testte ise ikisinin ortasi bi goruntu cikti. Ne dersiniz hamile olabilir miyim? Adetime bi hafta var daha :KK43:

Eklentiler

• 20150216_215555.jpg
    20150216_215555.jpg
    69,5 KB · Görüntüleme: 264
Arkadaslar benim de testimi yorumlarsaniz cok cok sevinirm 2 numarali test yumurtlama gunumdeki test. 3 numarali olan bi gun sonrasi yani iyice siliklesti. Uzerinden bi hafta gecti sirf meraktan yaptigim testte ise ikisinin ortasi bi goruntu cikti. Ne dersiniz hamile olabilir miyim? Adetime bi hafta var daha :KK43:
seninki de benim ki gibi olmuş bence ümit var gibi birde bir yerde okuuştum bazı aylar kadınlar adet görmeden iki kere yumurtlar diye acaba diyorum öyle bişey varmı eğer yoksa hamilesin kesin betahcg yaptın mı ben yaptım ama negatif adetime dört gün var beklemedeyim testlerle kafayıbozdum...

X