Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Kızlar bende yumurta tembelliği varmış 2 aydır öle diyor doktor 28ci günümde yim ovulasyon testim resimdeki gibi reglime bat 6 gün var sizce bu ne demek

Canim senin yumurtlama gunundeki nasildi fotosunu yukler misin lutfen

Eklentiler

• 20150202_193746.jpg
    20150202_193746.jpg
    86,9 KB · Görüntüleme: 249
Doktora gostermistim 16 gün dedi en son gebelik testi yaptm gordnmu foto yu

Ya ben bu testten bisi anlamadim sen benimkilere bi bakar misin sence hangi gun yumurtladim ben sayfa 151 de... canim bence gayet net hamilesin tebrikler :KK49:

Bende
Ya ben bu testten bisi anlamadim sen benimkilere bi bakar misin sence hangi gun yumurtladim ben sayfa 151 de... canim bence gayet net hamilesin tebrikler :KK49:
anlamadm inanmam için regl gunü test yapmam lasim sabah yapmstm akşam baktım çünkü ins oledir sende ins olesindir bakyrm hemen sana yazicam

Eki Görüntüle 1400807 Eki Görüntüle 1400804 Eki Görüntüle 1400810 Eki Görüntüle 1400812 Eki Görüntüle 1400813 Eki Görüntüle 1400816 Kizlar Digerlerini de yukluyorum bana gore 15.gun veya 16.gun da lh pik yapti sonra 17.gun de siliklesti bidaha da yapmadim ta ki dün e kadar yani 22. Gune kadar
Eki Görüntüle 1400807 Eki Görüntüle 1400804 Eki Görüntüle 1400810 Eki Görüntüle 1400812 Eki Görüntüle 1400813 Eki Görüntüle 1400816 Kizlar Digerlerini de yukluyorum bana gore 15.gun veya 16.gun da lh pik yapti sonra 17.gun de siliklesti bidaha da yapmadim ta ki dün e kadar yani 22. Gune kadar
Bence 28 ocak catlamssn çünkü çizgi olarak eşit ve şubatta tekrar testin koyulasms bebik olabilir doktora sordm olablr dedi inş bu tanı bizdede dogrulanir bide doktor dediki catladi kan sonrakiler boşa atış önceden yaptiklarin tutmssa tutmstr inş güzel haberler paylaşırız burdan

Bence 28 ocak catlamssn çünkü çizgi olarak eşit ve şubatta tekrar testin koyulasms bebik olabilir doktora sordm olablr dedi inş bu tanı bizdede dogrulanir bide doktor dediki catladi kan sonrakiler boşa atış önceden yaptiklarin tutmssa tutmstr inş güzel haberler paylaşırız burdan

Bende 28 ocakta catlamistir diye dusunmustum canim ama o zaman catladiysa 2 gun once adet olmam gerekiyodu o_O olmadim erken gebelik yaptim yok.. bide resimlere baktiginda 3 subatta ki de baya koyu ama pesinden yaptiklarim yani 4 subat 5 subat falan silik cikti hep cok sagol canim yaa gercekten bende esime gosteriyorum sence hangisi diye:KK70:

Bende 28 ocakta catlamistir diye dusunmustum canim ama o zaman catladiysa 2 gun once adet olmam gerekiyodu o_O olmadim erken gebelik yaptim yok.. bide resimlere baktiginda 3 subatta ki de baya koyu ama pesinden yaptiklarim yani 4 subat 5 subat falan silik cikti hep cok sagol canim yaa gercekten bende esime gosteriyorum sence hangisi diye:KK70:[/QUOTEay bende yaptm sence şurda çizgi varmi diyorum yok dio nası yok diorm şunu diom diorm vr gibi dio napsn lar onlarda ne desek onu diyolar

Kizlar benim bugun adetten sonraki 21. Gunum ayin 5i civari ovulasyonum pozitif ti degerlendirdik.adetime 1hafta var dun ve bugun ovulasyonum da silik ikinci cizgi cikiyorr.nedir sizce

polikistik over misin?eger degilsen hamilesin ovulasyon testi gebeligide gosterir testi tekrarla ovulasyon testini ayni renkte iki cizgi cikiyorsa hamilesin..[/QUOTE]
değilim bildiğim kadarıyla inşallah dua gibi olur teşekkür ederim

2 ay öncesine bişi yoktu 2 aydır doktor tembellesme var diyor polikistik over o mu bilmyrm
Canim pilkistik overda hormanlar bozuk oldugu icin vucud lh salgilayabiliyor veya gec yumurtlama oluyor benimde bu ay oyle oldu ovulasyon testim adetin 28. Gunu pzitifti sonra siliklesti bende polikistik over var ya yumurtladim yada lh seviyem yukselmisti catlatma ignesi vuruldugum halde ignenin bugun 22. Gunu hala hastalanmadim polikstik over boyle birsey :) insallah hamilesindir canim

Canim pilkistik overda hormanlar bozuk oldugu icin vucud lh salgilayabiliyor veya gec yumurtlama oluyor benimde bu ay oyle oldu ovulasyon testim adetin 28. Gunu pzitifti sonra siliklesti bende polikistik over var ya yumurtladim yada lh seviyem yukselmisti catlatma ignesi vuruldugum halde ignenin bugun 22. Gunu hala hastalanmadim polikstik over boyle birsey :) insallah hamilesindir canim
Tesk ederim inş tüm isteyenler hamistir şimdi bu tembellikte o oluo ozaman bu yaşıma kadar hiç sorun yaşamadım ne zaman bebik yapaylim deşik soru bsladi duzensizlik öncesinde gittim doktora bişi yok dedi güzel dedi sorunsuz 2 aydır tembellik çıktı basima:KK43:

Tesk ederim inş tüm isteyenler hamistir şimdi bu tembellikte o oluo ozaman bu yaşıma kadar hiç sorun yaşamadım ne zaman bebik yapaylim deşik soru bsladi duzensizlik öncesinde gittim doktora bişi yok dedi güzel dedi sorunsuz 2 aydır tembellik çıktı basima:KK43:
Canim moralini bozma çalısır onlar tekrar :) cift cizgiyi gorduysen ovulasyonda hamilesindir kan testi yaptirsana

X