Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Canim simdiden bisi soylemek icin cok erken.. ama gecen ay cizgi yoktu bu ay var dersen o zaman hamile olman yuksek ihtimal

Benimde ayni adetime 3gun var ama t cikiyo ama cok koyu degil adet sancimda var bakalim kendimce soz verdim esimde zaten kiziyo adetim 3 gun gecmeden test yapmiycm o yuzden bekliyorum ovulasyon testi bakalim ne olur sonuc burafa forumda belirti galan yazip çoğu sonucu yazmamis hamilelik olsa da olmasa da sonucu yazicam canimmmmm

Evet ya aynen canim cok zor sanki sonuc yazmak.. bilseler ki bize nasil umut olacak ahhh ahhhh

Canim simdiden bisi soylemek icin cok erken.. ama gecen ay cizgi yoktu bu ay var dersen o zaman hamile olman yuksek ihtimal

Anladm cnm aslında ben bunu yumurtlama günü tespiti için aldm ama böyle bişey olduğunu duyunca yumurtlamadan sonrada devam ettim yapmaya yani 20. gün yumurtam çatladı ağrımdan anladm ama 23. günümde çizginin o kdr belirgin olması normal mi senin benden çok bilgin vardır eminim cnm.

Insallah hamilesindir canim yaa.. benim de t cikiyo ama koyu cikmasi lazim hamile olmam icin.. 14. Gunden 22. Gune kadar koyuydu sonra siliklesmeye basladi hic bisi anlamadim hatta resimlerini de koydum okuduysan onceki sayfalari gormussundur canim

Canim ne durumdasin ?

Canim sen ovulasyon testini eczaneden mi aldin? Ben de burda bulabilirsem alim teyit edelim markasi neydi?

Gazili son 2 gun ovulasyon testi halen cikiyo ama koyu degil silik cok degil belirgin daha oncede yaptim ben gecen ay boyle degildi gecen ay adetim bitti test cok belki 2 kere yumurtlarim diye son gunune kadar yapmistimmmmm boyle degildi ablamadim surekli adet olacak gibi o bolgemde dolgu ve agri var hatta cok sari akintim da var ara ara sanci girito tam adet oldum diyorum yok pedle geziyorum umutlanmayim diyorum ama ovulasyon testi beni delu ediyo artik bugun esimden sakli gidip hamilelik testi alicm yapicm 2 gun var cikmazsa diye tedirginim her ay ayni ya sorunda yok gecen ay doktora gittim oda ovulasyon tessti onermiyorum aadetten hemn once bile hamile kalan var diyo anlamadim kan vermicem artik hastanedeki lerden utaniyorum 9. kan olur sıkıldım bunaldim ama hergun yazick Rabbim cok buyuk bakalim ha bu ay presedd diye jel var onuda kullandim bakalinmmm canim

Bir cok yerden okudum kimisi silik cikip hamile kimisi koyu olacak t bolgesi diyo kimisi de her ikiside yalan diyo anlamadim bu isi artik kendi idrarimdan tiksindim afedersinnnnn

Bende aynen senin gibiyim canim biktim artik aylardir.. senin 2 gun kaldiysa gebelik testinde cikar canim benimde 5 gun var yaptim negatif ama bende hic belirti yok bormalde adete yakin goguslerim acir bu ay o da yok

Cnm benimde medismart bide lupi bisey ikisinden

Burdaki arkadaslarin cogu laboquick kullaniyolarmis.. acaba bizim pahali testlerin hassasiyeti daha cok oldugu icin mi acik cikiyo.. cunku bende bi ara laboquick le babystart markayi teyit etmek icin ayni anda kullanmistim babystart da acik olan cizgi laboquick de daha koyu cikiyodu.. yumurtlama gunumde ise babystart daki t cizgisi c cizgisiyle hemen hemen ayni koyulukta iken laboquick de t cizgisi c cizgisinden bile daha koyuydu.. kafam karisti simdi laboquick siparisi verdim ama haftasonu kargo ancak pazartesi elimde olur sizlere resmini atarim kizlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…