Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Kızlar bu ay ilk denemeyi yaptık. Adetime 1 hafta var görünüyor. Şüpheli ilişkiden 5 gün sonra ovulasyon testi yaptım tek çizgi çıktı. Adete yakın yapsam daha mı doğru çıkar yoksa hamilelik olduysa zaten 2 çizgi çıkar mıydı?

Evet gene dayanamadim ve gebelik testi yaptim negatif 2 gun var umudum yok artik yoruldum

2 gun kala cikardi herhalde canim okuduklarima gore genelde cikmis ama adet gununde yap garanti olsun deger cok dusukse de cikmayabilir

Bide si presed jeli kullandim ondan bu kadar umutluyum Rabbim bosa cikarmasinnnnn insallh hepimizin umutlari gercek olsun
canım bugün adetimin 3. günü. adetimden sonra bende ovulasyon testine başlıcam. ve bu ay bende preseedd aldım onuda kullanıcam. sen nasıl kullandın? sadece ovulasyon döneminde mi kullandın?

canım bugün adetimin 3. günü. adetimden sonra bende ovulasyon testine başlıcam. ve bu ay bende preseedd aldım onuda kullanıcam. sen nasıl kullandın? sadece ovulasyon döneminde mi kullandın?
Canim merhaba bu preseedd dedigin ne ise yariyor acaba ?

Canim merhaba bu preseedd dedigin ne ise yariyor acaba ?
canım preseed ph dengesini ayarlayarak vajinal sıvının spermleri öldürmesini engelliyormuş aynı zamanda da spermlerin daha rahat ederek ederek rahmi geçmesini sağlıyormuş. yani spermleri koruyarak hızlı yüzmelerine yardımcı oluyormuş.

Valla adete 2 gun var kizlar presed ovulasyon testiyle kullndim kimisi cok erken diyo ama benim umudum yok bakalim goguslerim felaket bekliyorum saliya kadar olmazsam kan testi yaptircm jeli kullanali 2 .ayim sonucu burda bildircem olumlu ya da olumsuz

Presed kayganlastirici jel spermlerin zarar görmeden vajina da yol almasini sağlıyor ovulasyon testi yaptim cift cizgi gördüğüm gun onun ustunden 3 ard arda iliskide uyguladim zzaten jel kutusunda da ayni yazıyordu umit belki sizlere vesile olur insallh daha 2 gun var ama bakalim benim arkadasim adet gunu yapti negatif 6 gun gectiginde halen silikti gebelik testi simdi bu hafta dogum yapicak bekliycm sali gunune kadar cnm gazili ilgin icin cok sagol cnm Rabbim ol derse olur

Cnm bunun icin sana cevap vermem icin hamile olmam lazim benim daha adet olmadim 2 gun var ben surekli yapiyorum ovulasyon testi adettim bittigi gumden bu yana yaptim acaba 2 dega yumurtlama olur mu diye ve de hep cikiyo ikncisi silik ama cok degil soruna net cevp veremem adetim gelsin o zamn

Valla benim silik olsa bile 2. Çizgi yok. Olmadı sanırım bu ay. Tek çizgi çıkan hiç duymadım herkesin silik de olsa 2.çizgisi var. Düşük de olsa lh hormonu olur demişlerdi bende hiç yok galiba.

Teşekkür ederm cevabınız icin. Benimde 8 günüm gecti. 3 gün gectgnde kan testi yaptm çıkmadı. Simdi de korkuyorum hayal kırıklığı yasamak istemiyorum. Onumuzdeki hafta sonuna kadar gelmezse hastaneye gtcm. Ovulasyon testide eczanede yok netten baktm kredi kartıyla satıyolar onuda ben kullanmıyorum. Napim artk sabretcm beklicm. Inşallah hamileymdir dua edin canlarm.

Cnm simdi neler okudum hic umudunu yitirme belki gec dollenmedir sabret bende b8sey anlamadim kimisi adetten once cizgi cikti kimisi adetten 10 gun onceden gebelik testi cikmaz diyo bende yaptim adete 2 var koca bir negatif beklemedeyimmmmm bakalim

Su yanlislikla istemeden hamile kalanlara imreniyorum ne zormus bu is 1 senedir hic korunmadim her ay ayni moda girmekten yoruldum

Canim hic belli olmaz
Valla benim silik olsa bile 2. Çizgi yok. Olmadı sanırım bu ay. Tek çizgi çıkan hiç duymadım herkesin silik de olsa 2.çizgisi var. Düşük de olsa lh hormonu olur demişlerdi bende hiç yok galiba.
Canim hic belli olmaz kimiside surekli var ama hamile cikmamis okuduklarimdan sakın umutsuzluga kapilma

Hatta bi arkadas benim cizgi kipkirmiziydi ovulasyon cok umuitlenmis 3 sonra adet olmus ben forumlarda omurken denk geldim ayrica bu ovulasynla hamileligini ogrenenler cok az. Bak ornek benim adetime iki gun var hep cizgi var ama gebelik negatif hic belli olmaz Canim

Canım teşekkür ederim cevap verdiğin için. inşallah görürüz çift çizgiyi gebelik testinde.

Emkub canim ne yaptin ben erken gebelik testi yaptim negatif yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…