Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Arkadaşlar ovulasyon testim bu şekilde ama fotoda olduğundan çok az daha silik çıktı normalde biraz daha koyu yani adetime 5 6 gün var ne dersiniz hamile olabilir miyim????

Eklentiler

• image.jpg
    81,4 KB · Görüntüleme: 439
Kızlar benimde 4 günüm kaldi beklemek zor oluyor ovulasyon da benimde hep ikinci cizgi silikte olsa var en son dun yaptım oncekilere nazaran sanki o daha koyulmustu su alimina falan dikkat edipmi yapmaliyiz acaba kac gun kala koyu cikiyo gebelik varsa bide su preseed jel dr oneriyormu bilginiz varmı

Kizlarrr adetime 4 gun kaldi ovulasyon testi sonucum (laboquick) ne dersiniz bence bebis yok

[QUOTE="alpina85, post: 39297930, member: 6022görüp adizgin belirgin bence 4 gunde koyulasirsa olabilir insallah vardır iki saat sivi almadanmi uyguluyosunuz benimde 4 gun var[/QUOTE]
O testlere guvenme derim canim onunla pozitif gorup adet olan o kadar cokki negatiftede ayni yanilma olabilir

[QUOTE="alpina85, post: 39297930, member: 6022görüp adizgin belirgin bence 4 gunde koyulasirsa olabilir insallah vardır iki saat sivi almadanmi uyguluyosunuz benimde 4 gun var
O testlere guvenme derim canim onunla pozitif gorup adet olan o kadar cokki negatiftede ayni yanilma olabilir[/QUOTE]

Canim bu fotosunu koydugum ucuz gebelik testi erken gebelik testiyle ayni cikti negatifff.. olsa cikardi 4 gun var umutlanmicam artik

gaziliii: 39298160 .!.:
O testlere guvenme derim canim onunla pozitif gorup adet olan o kadar cokki negatiftede ayni yanilma olabilir

Canim bu fotosunu koydugum ucuz gebelik testi erken gebelik testiyle ayni cikti negatifff.. olsa cikardi 4 gun var umutlanmicam artik [/QUOTE]
Bende testlerle bozmus durumdayim benimde negatif cikiyo normal testte napalım bekleyip gorucez Rabbim ol deyince olacak üzülme hayırlı zamanda gelsinler insallah sen ne zzamandır istiyorsun

Canim bu fotosunu koydugum ucuz gebelik testi erken gebelik testiyle ayni cikti negatifff.. olsa cikardi 4 gun var umutlanmicam artik
Bende testlerle bozmus durumdayim benimde negatif cikiyo normal testte napalım bekleyip gorucez Rabbim ol deyince olacak üzülme hayırlı zamanda gelsinler insallah sen ne zzamandır istiyorsun[/QUOTE]
Valla 5 ay oldu

Bende rle bozmus durumdayim benimde negatif cikiyo normal testte napalım bekleyip gorucez Rabbim ol deyince olacak üzülme hayırlı zamanda gelsinler insallah sen ne zzamandır istiyorsun
Valla 5 ay oldu[/QUOTE]
Bak bu benim 9 ay bir oglum var 6 yasinda ikinci cocugu istiyorum oğlum ilk ayda olmuştu nasip kısmet

Canim allah bagislasin senin yine 1 tane varmis.. benim.ilk olacak dusun istegimizin boyutunu

[QUO"gaziliii, post: 39299047, member: 628323"]Canim allah bagislasin senin yine 1 tane varmis.. benim.ilk olacak dusun istegimizin boyutunu[/QUOTE]
Amin canım Allah sanada bütün isteyenlerede tattirsin inşallah bu duyguyu oylede iste insan yinede takiyo kafaya

Canim foton bulanik cikmis sanki
Evet canım yaaa bulanık çıktı çok uğraştım ancak bu kadar oldu ama meraktan öleceğim dediğim gibi adetime de daha 5 6 gün var nasıl sabredeceğim bilemiyorum en azından bu ovulasyon testi bir fikir olsun dedim inş hepimizin pozitiftir:))))

Kizlar bu kkda o kadar cok hamilelik le ilgili bilgiler var kirmizilara kadar umudum var ama testler negatif 1 gun kaldi ovulasyon testim de halen hemen cikiyo gecen ay bole olmadi bence umudunuzu kaybetmeyin ben gelene kadar adetim ovulasyon testi yapiyorum en azindan orda 2 cizgi:) var Gazili cok erken canim 4 gun hic belli olmaz bence sakin sıkma canini neler okudum arkadas burda okudum testler hep negatif adeti 8 gun gecmis halen negatif gitmis kanda baktirmis ve hamile o yuzden adet olana kadar umud var canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…