Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Saol canım amin insallah Rabbim kimseye yaşatmasın . Ben dayanamadım kan testi yaptırdım biraz önce 4 te alıcam sonucu . Doktorumuda aradım artık beni tanıdığı için git yaptır kendini yiyip bitirme dedi bakalım kısmet insallah elimiz bos dönmeyiz .

Hakkında hayırlısı inşallah..

Kizlar bu ovülasyon testleri ne kadar asagi yukari ben nette gordm cok ucuz gibi geldi ise yarar mi yumurtlama günü icin falan. Birde tavsiye ettignz marka var mi?

Kizlar bu ovülasyon testleri ne kadar asagi yukari ben nette gordm cok ucuz gibi geldi ise yarar mi yumurtlama günü icin falan. Birde tavsiye ettignz marka var mi?

Canim ben babystart marka kullaniyorum netten aliyorum.. ama predictor de iyi her ikisini de ayni anda kullanip teyit ettim ayni sonucu veriyolar.. predictor 7 li 55 tl digerinde 20 tane var 75 tl

Canim ben babystart marka kullaniyorum netten aliyorum.. ama predictor de iyi her ikisini de ayni anda kullanip teyit ettim ayni sonucu veriyolar.. predictor 7 li 55 tl digerinde 20 tane var 75 tl
Teşekkür ederm canm cevabin icin. Faydası var mi peki ?

Saol canım amin insallah Rabbim kimseye yaşatmasın . Ben dayanamadım kan testi yaptırdım biraz önce 4 te alıcam sonucu . Doktorumuda aradım artık beni tanıdığı için git yaptır kendini yiyip bitirme dedi bakalım kısmet insallah elimiz bos dönmeyiz .

Tatlim bhcg sonucun kac cikti cunku idrar da cikmadi diyordun merak ettim

Bende almak istiyorum da kartla odeme yapiliyrms bende kart kullanmıyorum kapida odeme satan bi yer yok mu ya:KK64:

IMG_1513.JPG IMG_1511.JPG kızlar mrb bende dün buldum bu başlığı ve dünden bu yana bütün yazılanları okudum. Benimde ovulasyon testlerim bunlar. Geçen ayda aynı markayı kullanmıştm yumurtlama günümden sonra silikleşmişti hemen. bu ay 20. günüm yumurtlamaydı ağrılarımdan anladm o gün dışardaydm testi yapamadm ama 19. günümdeki testten zaten tahmin etmiştim. Çizik attığım testi bugün yaptım yani 23. günüm hala silikleşmedi. Böyle olan var mı ne diyosunuz kızlar acaba tuttu mu yada daha erken mi anlamak için :) bu arada klomen kullanıyorum.

Eki Görüntüle 1402747 Eki Görüntüle 1402748 kızlar mrb bende dün buldum bu başlığı ve dünden bu yana bütün yazılanları okudum. Benimde ovulasyon testlerim bunlar. Geçen ayda aynı markayı kullanmıştm yumurtlama günümden sonra silikleşmişti hemen. bu ay 20. günüm yumurtlamaydı ağrılarımdan anladm o gün dışardaydm testi yapamadm ama 19. günümdeki testten zaten tahmin etmiştim. Çizik attığım testi bugün yaptım yani 23. günüm hala silikleşmedi. Böyle olan var mı ne diyosunuz kızlar acaba tuttu mu yada daha erken mi anlamak için :) bu arada klomen kullanıyorum.
Canim gebelik icin mi yaptn yumurtlama icin mi ?

X