Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Bebistir o bebiss
Narin doktor bana da adet söktürücü verdi kullanmaya başladım bu akşam.
Bana büyük ihtimalle yumurtan çatlamamış kist olmuş ama şuan kist görünmüyor dedi.
Rahim filmi çekilecek temizlendikten sonra.
Ben de pko olabilirmiş çünkü Lh hormonum Tsh dan yüksek çıktı.

Ne menem bişeymiş bu ya :) kontrol sende değil öylece bekliyosun valla gerildim 4 ayda 6 gün var ağrı ve akıntım var ama cok erken daha o nedenle yine olmicak gibi ümitsizlik bitek bende mi var

anldım canım demek kısmetimizde yokmuş bu ay ama kist nasıl görünmezki çok mu küçük acaba

Akasya yumurtlayıp yumurtlamadığını progesteron testiyle anlayabilirdi dr .Yaptırmadımı sana.Bana yapıldı prgst 23,84 çıktı yani yumurtlama olmuş.
Onu yaptirmadi canim ultrasonda bakti hormon tahlili istedi. Tahmini konuştu yumurtan çatlamamiş olabilir dedi.

benim doktor da hiç hormon testi yapmadı mesela.. bazen değiştireyim diyorum ama bir doktora alışmışken değiştiremiyorum
Fayda göremezsek mecbur değistireceğiz.
Sen adet söktürücüyü kullanmiyorsun dimi ben akşam içtim ama devam etmesem mi acaba

Fayda göremezsek mecbur değistireceğiz.
Sen adet söktürücüyü kullanmiyorsun dimi ben akşam içtim ama devam etmesem mi acaba
ben kullanmadım ama sanki adet olacak gibiyim pembe gördüm sanki son kez p.tesi test yapıp başlayacaktım zzaten.. bununla ilgilide çok okudum çoğu doktor bir zararı olmaz demiş progestan a benziyormuş yapısı

hanımlar bat 29 u.açlık hissi,göğüslerde kaşıntı,sık idrara çıkma.
ne diosunuz?test düz test erken gebelk dğl.szce bebiş var mı?
bata 9 gün var

Eklentiler

• WP_20141220_019[1].jpg
    44,3 KB · Görüntüleme: 440
hanımlar bat 29 u.açlık hissi,göğüslerde kaşıntı,sık idrara çıkma.
ne diosunuz?test düz test erken gebelk dğl.szce bebiş var mı?
bata 9 gün var

canım test gebelik testii ve bence hamilesin çünkü silikde olsa çıkmış ben onu hiç göremedim mesela gebelik testlerinde.
bi topik var pozitif gebelik testleri diye orda bu tarz örnek çok görmüşştüm. hayırlı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…