Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

canım her zaman kesin değil ki? o zaman benimde hamile olmam lazım kesinlik yok yani istisna olabilir hamileliğinz hayrlı olsun ama burda birçok insan umut la bekliyor sonra hüsran oluyor. kesin diyebilir misinz ?
sizinki kan testiyle kesinleşmiş arkadaşın kan testi de düşük

Eğerki Pko kist vs rahatsızlık varsa bilemem ama çoğu insan bu şekilde ögrendi şekerim ben bilgi amaclı söyledim..
Teşekkürler allah olmayanlara nasip etsin

canım inşallah cümlemize böyle bir mucize olur benimde ovu test ikinci çizgi koyu adetime 6-7 gün var tahminen ama umudum yok çünkü umutlanında hüsran oluyor.
surelab-laboguick-vula testleri aynı firmanın mış.
ben netten surelab sipariş etmiştim satıcı arayıp elindeki surelab eski olduğu laboick göndersem olur mu demişti ay nı firmann zaten dedi bu ay o gelck bnaa kaset tipi tabi

Canım ben Laboquick kullandım kullandığım ilk ay hamile kaldım :)
19 kasım da pozitif Gördüm.. Degerlendirdik o günü Ertesi Gün silindi tabi çizgi.
sonra bir daha yapmadım Ta ki Regl 5 Gün kala Merak tan yaptım Aynı Yumurtlama Günümdeki Gibi T çizgisi koyu çıktı Ve şükürler olsun gebeyim :)

ayyy ne güzel:)
darısı bız bekleyenlere artık :)
teşeşkkür ederım canım.

canım inşallah cümlemize böyle bir mucize olur benimde ovu test ikinci çizgi koyu adetime 6-7 gün var tahminen ama umudum yok çünkü umutlanında hüsran oluyor.
ben netten surelab sipariş etmiştim satıcı arayıp elindeki surelab eski olduğu laboick göndersem olur mu demişti ay nı firmann zaten dedi bu ay o gelck bnaa kaset tipi tabi

regl 3 4 gün kala gebelik testi yapabilirsin.. Hadi bakalım hayırlısı olsun hakkında inşallah gelmiştir meleğin

ok canlar:)
ortak karar laboguick..
bende sıparış vereyım o zaman

umarım bu ay hamılesındır :)

Kızlar yaptığım ovulasyon testlerini yükledim.çizgi olmayan dünkü testim silik olan bugün ki test.Adete 7 gün kaldı.

Eklentiler

• IMG_20141219_134121.jpg
    IMG_20141219_134121.jpg
    68,9 KB · Görüntüleme: 402
  • IMG_20141219_134121.jpg
    IMG_20141219_134121.jpg
    68,9 KB · Görüntüleme: 340
Pardon kızlar dünkü çizgi olmayan testim bu

Eklentiler

• IMG_20141218_144939.jpg
    IMG_20141218_144939.jpg
    112,5 KB · Görüntüleme: 376
valla kızlar ov. testi kesin gebelik göstergesidir diye bir şey olmadığını akasya ve benim durumumdan anlamış olduk ikimizinde adete yakın hep pozitifti ama gebelik testleri negatif.. Allah a şükür pko da yok.. sadece 2 kere yumurtlamış olabiliriz.. yani ov testine güvenip de umutlanınca çok fazla hayl kırıklığı oluyor.. diğer ihtimalleri de düşünüp fazla ümitlenmemek en iyisi :KK43:

Merhaba kizlar 44. Gundeyim gelen giden yok bugun sag kasigin ustunde sanci oldu 2 kere sonrasında da beyaz gibi akinti oluyor :KK43:

Canım ben Laboquick kullandım kullandığım ilk ay hamile kaldım :)
19 kasım da pozitif Gördüm.. Degerlendirdik o günü Ertesi Gün silindi tabi çizgi.
sonra bir daha yapmadım Ta ki Regl 5 Gün kala Merak tan yaptım Aynı Yumurtlama Günümdeki Gibi T çizgisi koyu çıktı Ve şükürler olsun gebeyim :)

canım bebegın hayırlı olsun sağlıkla kucağına alırsın ıns benım ovı testınde ıkıncı ayım bırsey takıldı kafama benım 3 gun koyu oluyor sonra sılıklesıyor sen sadece 19 kasım da koyu ertesı gun sılık gordum demısın benım kı neden oyle bılgın var mı ???

canım bebegın hayırlı olsun sağlıkla kucağına alırsın ıns benım ovı testınde ıkıncı ayım bırsey takıldı kafama benım 3 gun koyu oluyor sonra sılıklesıyor sen sadece 19 kasım da koyu ertesı gun sılık gordum demısın benım kı neden oyle bılgın var mı ???

canım malesef bilmiyorum neden 3 gün koyu çıkıyor diye benim sadece 19 Kasım netti + sonra 20 Kasım baya silinmisti. Bu arada güzel dileklerin için Sağol inşallah en kisa zamanda hamile kalirsin :)

X