Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

sende varmı gelen giden canım 40. günü de devirdik :KK43:
canım dün giremedim kusura bakma cevabı ancak yazıyorum.. ben ayın 15 inde oldum adet :-( adetim bitincede bi rahim filmi çektireyim diyorum kafam rahat olsun gerçi daha yeni denemeye başlamıştık ama olsun..

gol post: 38360738 .!.:
canım dün giremedim kusura bakma cevabı ancak yazıyorum.. ben ayın 15 inde oldum adet :-( adetim bitincede bi rahim filmi çektireyim diyorum kafam rahat olsun gerçi daha yeni denemeye başlamıştık ama olsun..
Ben daha olamadim balon gibiyim :) cektir cnm kafanda soru isareti kalacagina.. bebis dusunmeden once nasil korunuyordun

Ben daha olamadim balon gibiyim :) cektir cnm kafanda soru isareti kalacagina.. bebis dusunmeden once nasil korunuyordun
eşim korunuyordu canım.. beni troid hapı mahvetti adet düzenimi bozdu geç ve kalitesiz yumurtlamama sebep oldu geç oluncada kalitesiz olurmuş dedi doktorum :-((

gaziliii .!.:
eşim korunuyordu canım.. beni troid hapı mahvetti adet düzenimi bozdu geç ve kalitesiz yumurtlamama sebep oldu geç oluncada kalitesiz olurmuş dedi doktorum :-((
Anladm canimm bende d. Kontrol hapi kullandm 3 yil 5 ayonce biraktm normalde erken oluyordum hep ara kanama falan oluyordu ilk kez bu ay olamiyorum

Canim sana guzel bir haber vereyim diger topicte bir arakadasin adete yakin ov. Testi pozitifti 2 gun gecti bugun kan testi pozitifff :KK70:
Çok sevindimm ama ben sanki regl olacakmışım gibi hissediyorum :KK43:
Olmazsam cumaya ben de kan testi yaptırıcağım.
Dua et benim için.

Kızlar ilk defa ovu test kullndim ama elime geç ulaştı için gec basladim kullanma sat 28kasim 4aralik.
testlerde ikinci çizgi hep silik

Testler bunlar

Eklentiler

• 20141217_212220.jpg
    20141217_212220.jpg
    95,5 KB · Görüntüleme: 333
Evet gec basladim
oyüzden koyu çizgi yi yakalayamadim ama belki gec yumurtlarsam farkedeyim diye devam ediyor m.
testlwri byrdan ogrendin gg den sipariş verdm hmen .
peki ikinci çizgi hep silik de olsa çıkması normal mi. Bu ay yatakta n hemn kalmayip duşa sabah girdim idrar a da cikmadim dikkat ettim

Evet gec basladim
oyüzden koyu çizgi yi yakalayamadim ama belki gec yumurtlarsam farkedeyim diye devam ediyor m.
testlwri byrdan ogrendin gg den sipariş verdm hmen .
peki ikinci çizgi hep silik de olsa çıkması normal mi. Bu ay yatakta n hemn kalmayip duşa sabah girdim idrar a da cikmadim dikkat ettim
Eve ovülasyon testleri genelde 2 çizgi çıkar pozitif olduğunda T çizgisi C kadar hatta Cden daha koyu çıkıyor.
Pozitifi gördükten 1 gün sonra ilişki öneriliyor.
Bu ay olmazsa regl olur olmaz sipariş verin erken başlayın testi yapmaya.
Sabah ilk idrarla yapmayın.
Her gün aynı saatte yapın.
Yapmadan 4 saat çok sıvı almamaya çalışın.
Hayırlısı olsun.

[QUOTcanım bugün y"qew, post: 38379453, member: 634258"]Ama 14 aralik ve 17 aralik belirgin koyulukta[/QUOTE]
Evet canım bugün akşam yaptigum koyu oldu ben de anlamadim
acaba idrar i az ya da cok damlatmkla alakası varmidr.
b12 ve kan hapi kullnyrm 1aydir tabi bunlar etkiler mi bilmiyorum

[QUOTcanım bugün y"qew, post: 38379453, member: 634258"]Ama 14 aralik ve 17 aralik belirgin koyulukta
b12 ve kan hapi kullnyrm 1aydir tabi bunlar etkiler mi bilmiyorum[/QUOTE]
Bilmiyorum buda benimkiydi

Eklentiler

• Screenshot_2014-12-12-19-55-39.png
    Screenshot_2014-12-12-19-55-39.png
    213 KB · Görüntüleme: 225
b12 ve kan hapi kullnyrm 1aydir tabi bunlar etkiler mi bilmiyorum
Bilmiyorum buda benimkiydi[/QUOTE]

Benimki sizin kadar koyu olmadi

Yumurtlama dön gecti mi ki. Bende ilk defa kullndim ama gec basladgm icin deneme amacli oldu bu.
sizinki laboick mi ne o marka kagit test heralde bende de onun gebelik testi var hiçbir şey anlamıyorum ondan gg dan almistim surelab ovu testi yannda geldi

Yumurtlama dön gecti mi ki. Bende ilk defa kullndim ama gec basladgm icin deneme amacli oldu bu.
sizinki laboick mi ne o marka kagit test heralde bende de onun gebelik testi var hiçbir şey anlamıyorum ondan gg dan almistim surelab ovu testi yannda geldi

Teste gore yumurtlamam ayin 11ydi yani gecti benimkinin markasi clear&simple ovulasyon testi

X