Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Yumurtan çatlamışsa test nasıl pozitif çıkar ki?
Acaba Lh hormonu başka hangi durumlarda yükselir.
kist pko olunca yükseliyormuş galiba özellikle sordum doktora kist yok dedi belki son testten sonra çatlamıştır ne düşüneceğimi şaşırdım ya :KK48:

pko ultrasonda görünür dediler o ihtimali de düşündüm olsa doktor söylerdi galiba ne karışık işler ya biraz sonra tekrar ov. testi yapacağım bakalım ne olacak :)
Regl olursam bu ay soğan kürü yapıcam herkes soğan kürü yaptığı ay hamile kalmış :)

Regl olursam bu ay soğan kürü yapıcam herkes soğan kürü yaptığı ay hamile kalmış :)
:) bende arı sütü bal polen almıştım 2 hafta önce adet olunca başlarım diye :) başlamak nasip olmadı geçen ay bal tarçın çörekotu yedim bana yaramadı adetim 10 gün sürdü meğer tarçın ve çörekotu adet söktürüyormuş :)

Canım evlenmeden aralıklı olarak 3 ayrı doktara çıktım ultrasonla baktılar testleri yaptılar hepsi birşey yok stres yapma diyorlar strese kiloya vs diğer nedenlere bağladılar 1. İlaç verdi kullan adet olcan 3.günü gel dedi oldum gittim bisi yok stres yapma dedi ultrasona koyana da dedim direk bi sorun mu var hayır yumurtalıklar normal kan testi hormon testi istedi o da normal ama çok duzensiz
4 ay çok uzun bir süre değil canım o yüzden 1 sene denedikten sonra olmazsa tedaviye başlayın diyorlar.. istersen yumurta takibi yaptır en azından gebelik için uygun zamanı tespit etmiş olursun yarın doktordan sonra yaz bakalım ne diyecek

4 ay çok uzun bir süre değil canım o yüzden 1 sene denedikten sonra olmazsa tedaviye başlayın diyorlar.. istersen yumurta takibi yaptır en azından gebelik için uygun zamanı tespit etmiş olursun yarın doktordan sonra yaz bakalım ne diyecek
Canim adet sokturucunu icme bence ne olur ne olmaz.. biz seninle bu ay ayni kaderi paylasip cokk gec yumurtladik benim ovulasyon testi 23. Gun pik yapti yani pozitif doktora gittim bakti 19 mm olmus 1-2 gune catlar dedi yani 2 gunde oradan ustune koyduk mu 1 aralikda kesin yumurta catlamis oluyo yani o yuzden senin yumurtanin yeni catlicani sanmiyorum canim.. doktorun catlamis yumurta sivisini nasil gordu merak ettim..

Canim adet sokturucunu icme bence ne olur ne olmaz.. biz seninle bu ay ayni kaderi paylasip cokk gec yumurtladik benim ovulasyon testi 23. Gun pik yapti yani pozitif doktora gittim bakti 19 mm olmus 1-2 gune catlar dedi yani 2 gunde oradan ustune koyduk mu 1 aralikda kesin yumurta catlamis oluyo yani o yuzden senin yumurtanin yeni catlicani sanmiyorum canim.. doktorun catlamis yumurta sivisini nasil gordu merak ettim..
bende aynı şeyi merak ediyorum en son 11 aralıkta ov. testi çok koyuydu ondan sonra yapmadım bugün denemek için yaptım silik yani negatif 12sinde mi çatladı diye düşünüyorum belki mucize olur :)

yaptımm ve bu sefer pozitif değil canım benim yumurta üşengeç çıktı gerçekten ayın 11 12inde çatladı galiba. bence senin için gebelik ihtimali devam ediyor canım moralini yüksek tut
Keşke benimde olsaydı testim çok merak ediyorum yine pozitif mi çıkardı acep

çamaşır suyu testini denedin mi :) ben geçen hafta evde çamaşır suyu bırakmadım test yapmaktan :)
Geçen ay kardeşimle birlikte yaptık onunki daha çok köpürdü :) hamilelik olasılığı yoktu üstelik.
Akşam yine idrar testi yaptım tertemiz.
Ben hamile olduğumu düşünmüyorum:KK42:

bende aynı şeyi merak ediyorum en son 11 aralıkta ov. testi çok koyuydu ondan sonra yapmadım bugün denemek için yaptım silik yani negatif 12sinde mi çatladı diye düşünüyorum belki mucize olur :)
Bazi insanlar iki kere yumurtlsrmis forumda okumustum seninki de boyle bi durum herhalde canim ya..o zaman en son 11 aralik da pik yaptiysa en gec 48 saat sonra yani 13 aralikda catlar buradan da yumurta hucresinin en fazla 24 saat yasabilecegini dusunursek 15 aralikda spermlr bulusacak yumurta yoktur canim..ama 12 aralikda test yapmadim diyosun eger 12 aralikda pik yaptiysa yumurtan hala canli olabilir canim bu aksam calisin :p

Geçen ay kardeşimle birlikte yaptık onunki daha çok köpürdü :) hamilelik olasılığı yoktu üstelik.
Akşam yine idrar testi yaptım tertemiz.
Ben hamile olduğumu düşünmüyorum:KK42:
senin bat ne zamandı canım geçti galiba?

Bazi insanlar iki kere yumurtlsrmis forumda okumustum seninki de boyle bi durum herhalde canim ya..o zaman en son 11 aralik da pik yaptiysa en gec 48 saat sonra yani 13 aralikda catlar buradan da yumurta hucresinin en fazla 24 saat yasabilecegini dusunursek 15 aralikda spermlr bulusacak yumurta yoktur canim..ama 12 aralikda test yapmadim diyosun eger 12 aralikda pik yaptiysa yumurtan hala canli olabilir canim bu aksam calisin :p
eğer 12sinde çatladıysa hala ümit var :KK48: takvime baktım 11ini değerlendirmişiz

X