Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

canım bi söz var ya yarun ölecek gibi ahiret icin hic olmeyecek gibi de bu dünya icin calisilmali. Bizim ki de o hesap her an hamile ihtimal olabilir ama üzülmemk icin de cok beklentiye girmemk lazim.
buzim esimin speerm degrleri düşük olduğu için biraz daha riskli eğer problem yoksa zamana birakin
Allah hayırlı zaman da sağlık li sıhhat li neslimizden gelcek evlatlar nasip etsin
2 yil olacak evliyim esim cok istiyor birde yas kemale ermek uzre ben 29 esim 36

kızlar merhaba bat a 8 gün var.bugün dr kontrolum vardı progesterona bakıl dı 23,84 çıktı.bir de b hcg ye bakıldı o da 0,1 çıktı.daha 8 gün var ama ümidim bitti.erken mi yapıldı acaba

kızlar merhaba bat a 8 gün var.bugün dr kontrolum vardı progesterona bakıl dı 23,84 çıktı.bir de b hcg ye bakıldı o da 0,1 çıktı.daha 8 gün var ama ümidim bitti.erken mi yapıldı acaba

Benim pek bir bilgim yok bu konuda

CANIM BEN BUKONUDA ÇOK FORUM OKUDUM BU SİTEDE BETA HCG 0,00 ÇIKIP Bİ AY SONRA ARTAN VARMIŞ VS. AALLH İSTEYİNCE HERTÜRLÜ OLUYOR, BENM DE GEÇEN AY 7 GÜN GECIKMİŞTİ ADET 4.GÜN GECİKMEDE ACİLDE BHCG BAKTIRDIK 0,00 BENDE Bİ MUCİZE OLURMU DİYE FORUMLARI ÇOK OKUMUŞTUM TABİ SONRA 8 . GÜN GECİKMENN ARDINDAN GELDİİ KANAMA,
YUMURTLAMA DÖN. SIK SIK İLİŞKİYE GİRMEKDEN DİĞER GÜNLER SIFIRI ÇEKİYORUZ DÜZENMZ BOZULDU

demekki gerçekten yeni yumurtladın sen canım
o günden sonra 14 gün mü geçmesi gerekiyor adet için yani :KK43:[/QUOTE]

canım iki kerede yumurtlasan adet döngün çok uzamış oluyo yani normal değil maalesef.. bende 39. günde adet oldum benimkide normal değil ama troit ilacıın yaptığını düşünüyoruz doktorumla çünkü benim geçen ayda aynı böyle olmuştu aynı gün yumurtlayıp yine 39. günde adet olmuştum:KK61:.. sen normalde düzenliydin sadece bu ay oldu dimi?? bence bekle bakalım 1 hafta daha hala olmazsan mutlaka doktora git canım.. bende internetten hayıt kapsülü sipariş verdim adetleri düzene sokuyomuş.. :KK49:

o günden sonra 14 gün mü geçmesi gerekiyor adet için yani :KK43:

canım iki kerede yumurtlasan adet döngün çok uzamış oluyo yani normal değil maalesef.. bende 39. günde adet oldum benimkide normal değil ama troit ilacıın yaptığını düşünüyoruz doktorumla çünkü benim geçen ayda aynı böyle olmuştu aynı gün yumurtlayıp yine 39. günde adet olmuştum:KK61:.. sen normalde düzenliydin sadece bu ay oldu dimi?? bence bekle bakalım 1 hafta daha hala olmazsan mutlaka doktora git canım.. bende internetten hayıt kapsülü sipariş verdim adetleri düzene sokuyomuş.. :KK49:[/QUOTE]
Sadece bu ay gecikti canim daha once erken olmasindan sikayet ediyodum ya da ara kanamalar oluyordu bu ay ne leke ne de en ufak ara kanama olmadi bir sorun var bir yerlerdede bakalim

canım iki kerede yumurtlasan adet döngün çok uzamış oluyo yani normal değil maalesef.. bende 39. günde adet oldum benimkide normal değil ama troit ilacıın yaptığını düşünüyoruz doktorumla çünkü benim geçen ayda aynı böyle olmuştu aynı gün yumurtlayıp yine 39. günde adet olmuştum:KK61:.. sen normalde düzenliydin sadece bu ay oldu dimi?? bence bekle bakalım 1 hafta daha hala olmazsan mutlaka doktora git canım.. bende internetten hayıt kapsülü sipariş verdim adetleri düzene sokuyomuş.. :KK49:
Sadece bu ay gecikti canim daha once erken olmasindan sikayet ediyodum ya da ara kanamalar oluyordu bu ay ne leke ne de en ufak ara kanama olmadi bir sorun var bir yerlerdede bakalim[/QUOTE]

yine bi kanda baktırırsın canım..

Sadece bu ay gecikti canim daha once erken olmasindan sikayet ediyodum ya da ara kanamalar oluyordu bu ay ne leke ne de en ufak ara kanama olmadi bir sorun var bir yerlerdede bakalim

yine bi kanda baktırırsın canım..[/QUOTE]
Pek ihtimal kalmadi ama oyle yaparim canm

X