Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Canim benimde 10 yaşında bir oğlum var. Ama 7 yıldır hiç korunmadim hiç olmadı .yeni asilama yaptrdim onunda sonucu negatif siz ıstanbuldami snz?

Eşinin hareketlilik için keçi boynuzu kürü ve çakşır otu kullandınız mı

Gebelik oncesi gitmek lazım genel bir kontrole. Ama bunun icin gittiyseniz 6 ay deneyin sonra gidersiniz.

2 ay çok erken bir zaman ama çocuk düşünüyorum diye Dr gidebilirsin.folik asit verir yumurtaliklarina bakar. Ben gitmiştim yapmaya karar verdiğim zaman
Yaa ciddimisin peki doktora ne zaman gitmek lazim adet gecince dimi? Rabbim cocugunu sana bagislasin

Amin canim tesekkur ederim. Benim hemen acildi. Hemen ardindanda gebelik oldu.allah sanada nasip etsin insallah..

Yok canim esimde bi problem yoktu. Bende de herhangi bir hormon sikintisi kist vs yoktu. Tek sikintim tuplerim kapaliymis.o da açıldı film ile.

Canm caksir otunu tadı çok kötü diye içmiyo balida sevmiyo ki karistrip yesin ama keciboynuzu pekmezi yediriyorum emodex diye bi vitamin kullanıyo e.kutusundayiz
Eşimin tek testisi alınmış askerdeyken bizde sperm testi yaptık ve 6 milyon toplam diğer hareket falan da kötü çıkmıştı keçi boynuzu kürüne başladık hemen bide işte yanında çakşır balla 35 gün sonra tekrar yaptırdık sperm testi 67.000 çıktı doktor şok Ne yapıyorsanız devam edin normal yoldan olur dedi ve ben şimdi 4 haftalık hamileyim saraçoğlunun kürü gerçekten işe yaradı bi süre istersen sende suyunu kaynatıp içir İnan işe yarıyor allahım gönlüne göre versin inşallah tümmm isteyen herkese

Amin canm bnm ins.bz de tek problem haraket sayısında falan normal dediğini yapmaya çalışıcam rabbim kucağına aayı nasip etsin inş.

Canım sen adet oldunmu.
Yok canm bugün 5.gunde bitti geçen ay 9.gun gelmişti bekliyorum bakalim ne kaşık agrim var ne de bel ara ara gögsumde oluyo dün ve bugün ama öyle aman aman bo ağrı değil yani geçen ay da goguslerim adete 2 gun kala ya agrimistı ama kaşık agrim oluyodu bu ay hiç bişey yok ya ben anlamıyorum bn kaç aydır düzenli adet oluyodum ne oluyo da bu kadar gecikme oluyo acaba tutuyoda kana geçmeden gerimi düşüyo bn hani normlade 10 günde döllenme oluyo ya istw 10 gün içinde bişeyler oluyo da sağlıklı değil diye tutmuyo da ondan mı adetim geçikiyo acaba bide belirtimidir bilmem ama ramazan girdi gireli kabızlık ve gaz problemim var

Hiç gebelik testi yaptın mi.

Ben dün ovulasyon testi yaptım kızlar normalde t çizgisi silik de olsa çıkar ya bende t çizgisi m çizgisi çok çıkmadı bata en fazla bi hafta var ne zaman olurm bilmiyorum hamilelikte hep pozitif mı olur ovulasyon kesin mı yani

Valla tecrubelerime dayanarak soyluyorum silik cizgi yaniltiyor.benim kac aydir hep cizikti hep regl oldum gününde. Ama bu ay tam pozitifti. Hatta test daha koyuydu. Gebelik testimde pozitifti. Simdi hamileyim..

Pozitif oluyor ama daha 1 haftan var bj kadar erken hamile olsada pozitif gostermez

Emin değilim ki bi hafta olduğundan daha az da olabilir neyse umidimi kesmeyim bari teşekkür ederim cevap icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…