Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Dayanamadim gebelik testi yaptım negatif çıktı.3 gün var adetime biraz erken davrandım.yinede Üzgünüm olsaydı silikti olsa bişey çıkardı ya.

Dayanamadim gebelik testi yaptım negatif çıktı.3 gün var adetime biraz erken davrandım.yinede Üzgünüm olsaydı silikti olsa bişey çıkardı ya.
Hayirlisi canim ya çok kafaya takiyoruz doktor da söyledi böyle olmaz diye. Biraz rahat birakmak lazim. Teste göre mi hareket ettin canim

Kızlar bende aşilama oldum 10gun evvel dayanamadim evde ovulasyon testi vardı dün yaotim sizce durum nedir? Bitanesi koyu çizgi 2.si soluğun bi tık üstü çok belli ama ..resim Paylaş amadim

Kızlar yükledim fotoğraf bakarmisinz?

Eklentiler

• IMG-20170529-WA0035.jpeg
    IMG-20170529-WA0035.jpeg
    26,6 KB · Görüntüleme: 137
Kızlar bata 7gun var ovu 5gun geçti benim ovulasyon testi böyle çıktı kasiklarda hafif sancı var sizce var mıdır birseyle

Eklentiler

• IMG_20170531_183120-min.jpg
    IMG_20170531_183120-min.jpg
    15,9 KB · Görüntüleme: 150
Ne olacak acaba bizim durumlar canım
Sabır la beklyoz okadar emek maddi manevi Rabbim güldürecek inşallah birgün .hayrli bi zman var demekki.dun akşam çok. Aglamistim çok şükür bugün daha iyiyim kendimden daha kötü durumda olanları düşündüm teselli oldum biraz ..Hepimze en kisa zamanda hayrli sonuçlar olsun insallah kardeşim

Selam kızlar inşallah tüm isteyen herkesin gönlüne göre olsun Benimde adetinin 25.gün bugün ovulasyon testi yaptım bu şekilde çıktı ki ben adetimin 12.günü yumurtladım koyu çizgiyi gördüm normalde ben 25.26.gün adet oluyorum sizce bu test ne demek istiyor

Eklentiler

• IMG_5181.JPG
    IMG_5181.JPG
    37,1 KB · Görüntüleme: 128
Selam kizlar bayadir bu sayfalaei okuyorum bazen ve bana umut oluyosunuz :) Rabbim isteyen herkese en yakin zamanda hayirli evlatlar nasip etsinnn , bu ay ilk kez ovu testi denedik ister istemezde insan umut doluyo adete 5gun var insAllah bu ay olur diyorum. Yaklasik 6aydir deniyoruz

Selam kızlar inşallah tüm isteyen herkesin gönlüne göre olsun Benimde adetinin 25.gün bugün ovulasyon testi yaptım bu şekilde çıktı ki ben adetimin 12.günü yumurtladım koyu çizgiyi gördüm normalde ben 25.26.gün adet oluyorum sizce bu test ne demek istiyor
Cnm bende bundan 3gunde 3tane yaptım hep aynı çizgi ve kan testi yaptım negatif

Canım testin bir anlam ifade etmiyor yumurtlamadan sonra bu şekilde çıkar yani siliklesir. Adete yakın iki çizgi koyu çıkarsa ozaman gebelikten supheleniriz.

Selam kizlar bayadir bu sayfalaei okuyorum bazen ve bana umut oluyosunuz :) Rabbim isteyen herkese en yakin zamanda hayirli evlatlar nasip etsinnn , bu ay ilk kez ovu testi denedik ister istemezde insan umut doluyo adete 5gun var insAllah bu ay olur diyorum. Yaklasik 6aydir deniyoruz
Canım allah gönlüne göre versin ben 2 senedir uğraşıyorum inşallah senin Bİran once olur

X