Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Topluma hizmet olarak su resimleri suraya koyayim :))

Reglime 3 gun hala ovulasyon testi full pozitif. Gebelik testimde 2. Cizgi silik. Kan testinde hcg 145 cikti :)) demek ki ovulasyon testi bariz pozitifse hamilelik var.. Ama hafif silik cikiyorsa ikinci cubuk ki benim onceki aylarda kidenemelerimde hafif 2. Cizgi vardi ama hamile degildim..

Eklentiler

• 20170605_092552.jpg
    25,8 KB · Görüntüleme: 142
  • 20170605_092540.jpg
    26,8 KB · Görüntüleme: 136
Canım tebrik ederim.darısı başımıza.

Kizlar yine husran moralim cok bozuk ne diyecegimi ne yapacagimi sasiriyorum. Bi tek derdimi buraya yazabiliyorum. . Insanlarin sormasindan biktim artik ilk kez ovu testi ile denemistik olmadi benim gibi ilkte olmayip sonra olan vardir dimi illaki ?

Kizlar yine husran moralim cok bozuk ne diyecegimi ne yapacagimi sasiriyorum. Bi tek derdimi buraya yazabiliyorum. . Insanlarin sormasindan biktim artik ilk kez ovu testi ile denemistik olmadi benim gibi ilkte olmayip sonra olan vardir dimi illaki ?

Benim 8 ay olmadi mesela. Tuplerim tikaliymis. Actilar. Sonraki ilk denemede hamile kaldim :)

Bir kaç gün sonra bu psikolojiyi atlatirsin sonra yeniden denersın tıpkı benim gibi.ben 4 aydır ovulasyon testi kullanıyorum.tabiki testi kullanıp hamile kalan var. Benimde moralim bozuk geçiyo zamanla.

Bir kaç gün sonra bu psikolojiyi atlatirsin sonra yeniden denersın tıpkı benim gibi.ben 4 aydır ovulasyon testi kullanıyorum.tabiki testi kullanıp hamile kalan var. Benimde moralim bozuk geçiyo zamanla.
Haklisin insanoglu alisiyo nelree alismadikki hayirlisi olsun . . Hic bu konuda doktara gittinizmi ?

Anladim canim Rabbim yardim etsin hepimizd ama cocugun varmis en azindan sukret yaa
Sükrediyorum tabiki. O bana moral oluyo beni teselli ediyo. Olmasaydı herhalde durumum daha farklı olurdu. Oyuzden bukadar zaman hep doğal yoldan olsun diye bekledim. Her ay adet oluncada moralim bozuluyo yinede. Bide çevremdeki insanlar ikinci çocuk yap artık demeseler belkide hiç bunalmicam.

Benim 8 ay olmadi mesela. Tuplerim tikaliymis. Actilar. Sonraki ilk denemede hamile kaldim :)
Eşinde bi sıkıntı varmiydi peki canm bnm de bir buçuk yıldır olmuyo geçen ay rahim filmi çekildim tupler tikalymis açtılar ama eşimde toplam hareketlilik 35 40 ve uzeri olması gerekiyomus gerçi bu test 4 ay öncenin 3 aydır vitamin kullaniyo ins.ise yaramistir

tüpler kolay açılıyor mu, bundan 20 sene önce bi akrabamız ameliyat olmuştu tüplerin açılması için, tam açamamışlardı.
gözünüz aydın .
ben de 2 aydır istiyorum olmadı, dr. a gitsem mi acaba

2 ay çok erken bir zaman ama çocuk düşünüyorum diye Dr gidebilirsin.folik asit verir yumurtaliklarina bakar. Ben gitmiştim yapmaya karar verdiğim zaman

En buyuk yanlisi baskalari takarak yapiyoruz 2.olsa 3.yokmu diyecekler insanlara laf mi yok.

2 ay çok erken bir zaman ama çocuk düşünüyorum diye Dr gidebilirsin.folik asit verir yumurtaliklarina bakar. Ben gitmiştim yapmaya karar verdiğim zaman

gittim 3 ay önce, folik asit verdi. smear ve hormon testi yaptı. rahmin de terslik var ama bişey olmaz biraz fazla adet sancısı yapar dedi. bi anormallik yok dedi.
ama rahim filmi ve daha ileri bir şey yapmadı.
o zaman daha hiç denememiştik korunuyorduk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…