Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Valla tecrubelerime dayanarak soyluyorum silik cizgi yaniltiyor.benim kac aydir hep cizikti hep regl oldum gününde. Ama bu ay tam pozitifti. Hatta test daha koyuydu. Gebelik testimde pozitifti. Simdi hamileyim..
Ee anlattıklarına göre yaniltmamasi gerek canım silikken gebelik negatif koyiyken pozitif tutmuş yani sende

Ovulasyon testini yeni denemiş biri olarak .evet 2.cizgi 1hafta kalana 1gun kala da yapılsa silik ise gebelik yok.tercube ile sabit hergün yaptım hergün silik çıktı sonra idrar sonra kan hiç birnin dede yok maalesef. Aşılama gitti boşa simdide adet oldum ovulasyon da net ikiside kıpkırmızı çıkarsa gebelik var demektir.Allah hepimizin gönlüne göre versin.

Kızlar bugun ilişki olmalı mı? ne diyorsunuz

Eklentiler

• er.jpg
    er.jpg
    30,9 KB · Görüntüleme: 94
Merhaba kizlar adetime 5 gün var demin ovulasyon testi yaptin ne dersiniz?
Bu aydan pek ümitli degilim ama adet yaklastikca insanin icine kurt düsüyorr -.-

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    15,9 KB · Görüntüleme: 119
  • image.jpg
    image.jpg
    29,5 KB · Görüntüleme: 115
Ya benim de tek cizgi cikiyor bata 3 kaldi ama 8 ~9 gun kaladan beri yapiyorum. Ama bildgn tek yani eser miktarda bile 2. Cizzgi yok :) ilk defa bukdar temiz cikiyor.vucudumdaki lh hormonunu bitirdim ben galiba baka baka:KK48: ayni negatif bhgc testi gbi cikiyo acaba yanlis testi mi yaptim diye kontrol ediyorum :)

Onceki aylarda koyu cikardi biraz suphelenirdim acaba varmi diye.. Simdi bu baştan yokediyor tum umutlarimi :KK43:

Kizlar merhaba 15. Gun cift cizgiyi yakaladim 15 ve 17 degerlendirdik. Bugun ise 27. Gunum.. Acabalar sardi her yanimi.. Dunki test baya silikti bugun ki ise biraz koyulanmisti.. Ama biraz pozitif test kadar degil yani.. Gebelik testi icin erken adetim duzensiz cunku gecen ay 34. Gun olmustu..

Kizlar merhaba 15. Gun cift cizgiyi yakaladim 15 ve 17 degerlendirdik. Bugun ise 27. Gunum.. Acabalar sardi her yanimi.. Dunki test baya silikti bugun ki ise biraz koyulanmisti.. Ama biraz pozitif test kadar degil yani.. Gebelik testi icin erken adetim duzensiz cunku gecen ay 34. Gun olmustu..
Resim atabilirsen at.ona göre yorumlariz

X