Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Arkadaşlar bugun 12. Günün sürekli silik cizgi cikiyor ya

Eklentiler

• 2017-06-10-10-08-56-447.jpg
    2017-06-10-10-08-56-447.jpg
    28,1 KB · Görüntüleme: 69
Benim ilk denemem olacak ve sanmıyorum tek yumurtalik var bende tabi ki her seyin en iyisi Allah bilir :)
Hic oyle dusunme. Benimde tuplerim tikaliymis bu ay actilar 1ini digeri tam acilmadi buna ragmen ilk denemede tuttu. Hic bozma moralini 1 tup de yetiyor 1 yumurtada :)

dunkunu attim cope bi bugun ki duruyo .. Yarinda yaparsam ikisini atarim insallah Koyulasir[/QUOTE] ben cumartesi adet oldum. Ve gogsumde ki o sizi halen devam ediyor.. Nasil istir anlamadim yaaw.

Merhaba kızlar hamileyim :) size tek tavsiyem umudunuzu kaybetmeyin inanın bu ay hiç beklemiyordum eşim görevdeydi geldi gitti sürekli ve bata 2gun kala öğrendim çok silik bir çizgi çıktı HCG 25 çıkınca emin oldum. Pkos var bende birde öyle zor geldi ki bu bebiş bana ama umudum o benim inşallah sizede nasip olur en yakın zamanda

Merhaba kızlar hamileyim :) size tek tavsiyem umudunuzu kaybetmeyin inanın bu ay hiç beklemiyordum eşim görevdeydi geldi gitti sürekli ve bata 2gun kala öğrendim çok silik bir çizgi çıktı HCG 25 çıkınca emin oldum. Pkos var bende birde öyle zor geldi ki bu bebiş bana ama umudum o benim inşallah sizede nasip olur en yakın zamanda
Gözün aydin. Nekadar zamandır uğraşıyordun.

Kizlar Bat 18 haziran.Gebelik testim yok şu an ovulasyon yaptım.Birseyler var mı sizce.En son yumurtlama günümde cift cizgi vardı 7 haziranda

Eklentiler

• 20170615_192054.jpg
    20170615_192054.jpg
    21,8 KB · Görüntüleme: 107
X