Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Kızlar merhaba ben de ovulasyon testiyle yumurtlamayı takip ediyorum 3 aydır, bu ay 14 nisanda yumurtlama oldu bugün dayanamayıp bi ovulasyon testi yaptım fotoyu ekliyorum, sizce hamile olabilir miyimmm önceki aylarda adete bikaç gün kala yapardım ovulasyon testi ikinci çizgi hiç çıkmamıştı. İnşaAllah hamişimdir dua edin kızlaaaar

Eklentiler

• IMG_2948.JPG
    37,4 KB · Görüntüleme: 82
Bendede böyle çıktı ama hamilemiyim bilmiyom açık kahve akıntım oldu adete 2 gün var mide yanması kasık ağrıları da var ağrılarm bi haftadır var. İnş hamileyimdir ama bilmiyom

Adetime yakin yapmistim baya baya koyu cikmisti ovulasyon testi hamileligi gosteriyor yani ama cizginin oldukca koyu olmasi gerekiyor

ben adetime iki gün kala yapmistim böyle cikmisti ama senin daha baya varmis adetine. adetine kadar yap bakalım gittikce koyulaşırsa belki vardir bişiler ben malesef adet oldum

ben adetime iki gün kala yapmistim böyle cikmisti ama senin daha baya varmis adetine. adetine kadar yap bakalım gittikce koyulaşırsa belki vardir bişiler ben malesef adet oldum

İnş vardır canım ya Rabbim hayırlısıyla bu ay bi minnoş verir inşaAllah bana da :) sen de sıkma canını sakın benim bu 9. Ayım 3 aydır ovulasyon testi kullanıyorum. Senin ne kadar oldu

İnş vardır canım ya Rabbim hayırlısıyla bu ay bi minnoş verir inşaAllah bana da :) sen de sıkma canını sakın benim bu 9. Ayım 3 aydır ovulasyon testi kullanıyorum. Senin ne kadar oldu
1 bucuk yıl oldu 3 ay önce düşük yaptim bir sene sonra hamile kalabilmiştim hayırlısı Allahtan verende o alanda o

Canım benim ya inşaAllah Rabbim en kısa zamanda hayırlısıyla bir evlat verir sana da bize de herşeyin hayırlısı tabi , kür ya da ilaç falan kullanıyor musun
sogan kürü ictigim ay hamile kaldım kürtajdan sonra yıne bı kac gun sogan ictim söküleyim diye gecen ay incir havuc ictim bu ayda devam adet oldum bide bal cörek otu tarcinda yiyorum bakalim ha bide ptesi doktora gitcem bakalm o ne dicek :) yazınca fark ettim baya bişi yapiomusum :)) Rabbim istiyen herkese versn burda hamile haberlerini alınca gercekten kardesmmıs gıbı cok seviniyorum insallah sende hamile kalırsn haberdar et bizi :)

Ya evet bende buradan hamile haberlerini alınca çok seviniyorum :)) bende neler neler denedim kür olarak :)) çörek otu bal tarçın 3 ay kullandım adetimi düzenledi çok şükür , hayıt tohumunu deniyorum 2 aydır bu ay bi de arı sütü bal polen karışımı aldım onu yiyorum sabahları, elma yağı kullandım falan bakalım Rabbim hangisini vesile edecek :)) inşaAllah hamileyimdir de buradan güzel haberlerimi paylaşırım sizinle

aynen hepsi bahane verince veriyor Rabbim.. ınşallah cnm

Kafamda deli sorular. Kızlar vajinusmusu geçen ay yendim bu ay çocuk çalışmalarına başlamıştık. İki günde bir ilişki oldu ovulasyon testide kullandım es geçmeyelim diye. Şimdi:
Adtten bi hafta önce sol kasığımda batma başladı arada adet sancısı gibi. Sonradan bu sağ kasığa hatta belimde de oldu. Ara ara kesiliyo yine başlıyo. İştahım çok açıldı resmen midem kazınıyo ki bem çok zayıfım çok yemem. Göğsüm şiş ama acısı yok. Adetime iki gün var açık kahve akıntım oldu. Ara ara iki gündür hafif mide bulantısı var bugün akşam baya mide ağrısı da oldu.çok gergin ve sinirliyim bu hafta. Ama idrar testim negatif. Hamile olma ihtimalim varmı sizce? Vajinusmusu çmzmeden hiö böle sorunum olmadı karnım sadece adet günü üşütmüşsem ağrırdı. İlişki ile mi alakalı ki

Kızlar ben gebeliğimi adete 4 gün kala öğrendim. Daha 2 gün var bende m ettim ovülasyon yaptım sonuç bu

Canım merhaba belirtilerin gebelik belirtisi .ovülasyon yaptığına göre hangi gün yumurtladın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…