Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Kızlar ben gebeliğimi adete 4 gün kala öğrendim. Daha 2 gün var bende m ettim ovülasyon yaptım sonuç bu
Merhaba. Hayirli olsun bebişin inşallah sağlikla kucağina alirsin ve darisi hepimizin başina Bizlere gebelik belirtilerini anlatır misin canim, farkli deneyimlere ihtiyacimiz var ? Ovülasyon testini adete yakin mi yapmk gerekir hamilelik için öncesinde çikmaz mi ?

Teşekkür ederim darısı başınıza inşallah.İğne batması gibi kasık ağrılarım oldu belime ve bacağıma vuruyodu ağrısı. Göğüslerim acıyo bide afedersin aşırı gazım var.şuanlık bu kadar. İnan onun hakkında bi fikrim yok konuyu gördüm bi deneyim dedim meraktan. Zaten ovülasyon sayesinde hamile kaldım. Çok geç yumurtladım. Yumurtladığımn 10.gününde testte pozitif çıktı

Aynı belirtiler bende de var ama yine de hamile gübi hissetmiyorum umudum yok

cnm naptın testi hic tekrarladınmı?

Merhaba bayanlar bnm de adete 6 gün var ovu testkerim yumurtlama zamanlarından daha koyu yüklemeye calisiyorum dosya boyutu büyük diyo yardımcı olurmusunuz litfen

Merhaba bayanlar bnm de adete 6 gün var ovu testkerim yumurtlama zamanlarından daha koyu yüklemeye calisiyorum dosya boyutu büyük diyo yardımcı olurmusunuz litfen
Nasıl yükleyebilirsin bilmiyorum ama testlerini merak ettim. 6 gün önceden dediğin gibi koyu cikmasina şaşırdım.

Nasıl yükleyebilirsin bilmiyorum ama testlerini merak ettim. 6 gün önceden dediğin gibi koyu cikmasina şaşırdım.
Bnde şaşkınım zaten 16 aydır olmuyo bu ay ne ovu testi nede siteye girektim ama dayanamadım yaptım koyu çıkınca ümitlendim biraz sizlere sormak istedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…