Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Kızlar araniza yeni katıldım adetine 6 gün var dün ve bugün ovulasyon testi yaptım pozitif ikinci çizgi çok koyuydu gebelikte testi yaptım onun peşine negatif böyle bir durumu yaşıyan varmı ümitlenmek istemiyorum

Kızlar araniza yeni katıldım adetine 6 gün var dün ve bugün ovulasyon testi yaptım pozitif ikinci çizgi çok koyuydu gebelikte testi yaptım onun peşine negatif böyle bir durumu yaşıyan varmı ümitlenmek istemiyorum
Canım ovulasyon testinin resmini koyabilirsen bir bakalım. Bu durumu yasayip hamile çıkan var.idrar testine hemen geçmeyebiliyor.

Canım ovulasyon testinin resmini koyabilirsen bir bakalım. Bu durumu yasayip hamile çıkan var.idrar testine hemen geçmeyebiliyor.
20170419_103934.jpg

Evet bir koyuluk var.daha 6 günün var dahada koyulaşabilir. Yapmaya devam et. T çizgisi C kadar koyu degil.ayni kalınlıkta da değil. Ama 6 gün öncesinden böyle koyulasmasi bence umut verici.
Ay canım benim inşallah o güzel sözlerin için teşekkür ederim allahım hepimize nasip etsin

Merhaba kizlar.. Ben bu ay ovulasyon testi kullandim 14.günümde pozitifdi ve degerlendirdik . 28 güne bi adet oluyorum dün yani 26.günümdeki ovulasyon testi böyle cikti bi önceki günlerde silikdi ama coook az gittikce koyulasti bundan öncekileri sizce varmidir bisilerr :)

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    18,5 KB · Görüntüleme: 113
Merhaba kızlar geçen aydan beri takip ediyorum formu ve biraz önce üye oldum. Ben 15 nisanda ovü testiyle yumurtladiğimi öğrendim 5 gün geçmesine rağmen teste devam ediyorum ve ikinci çizgi hep çikiyo geçen ay böyle olmamişti. Sizce koyuluğu artar mi deneyimli arkadaşlar yorum yaparsaniz çok mutlu olurum.sirasiyla dün ve bugün yaptiğim testler

Eklentiler

• 20170419_160350-1.jpg
    20170419_160350-1.jpg
    61 KB · Görüntüleme: 95
Merhaba kizlar.. Ben bu ay ovulasyon testi kullandim 14.günümde pozitifdi ve degerlendirdik . 28 güne bi adet oluyorum dün yani 26.günümdeki ovulasyon testi böyle cikti bi önceki günlerde silikdi ama coook az gittikce koyulasti bundan öncekileri sizce varmidir bisilerr :)
Benimde iki gün oncesinden böyleydi adet oldum.umarım senin koyulasir.gebelik olması için daha koyu olmasi lazim.yapmaya devam et. Bakalım daha koyulasmacak mi.

Bence hepimiz regl geçmesini bekleyelim birkaç gün geçtikten sonra di,rek gebelik testi yapalım. Bildiğiniz üzere böyle yaparak hepimiz kendi psikolojimizi bozuyoruz :KK43:

Merhaba kızlar geçen aydan beri takip ediyorum formu ve biraz önce üye oldum. Ben 15 nisanda ovü testiyle yumurtladiğimi öğrendim 5 gün geçmesine rağmen teste devam ediyorum ve ikinci çizgi hep çikiyo geçen ay böyle olmamişti. Sizce koyuluğu artar mi deneyimli arkadaşlar yorum yaparsaniz çok mutlu olurum.sirasiyla dün ve bugün yaptiğim testler
Canım aynı şey banada oldu koyulasma oldu ama yeteri kadar olmamıştı.adet olmuştum. Umarım senin koyulasmaya devam eder.

O dediğini bir yapabilsem
ben artık yapacağım, bildiğin psikolojimi bozdum :KK43: herşeyde bir şey arar oldum. yumurtlama dönemim bittiğinde olan kabızlığı bile hamileliğie bağladım vs vs vs..
Artık kendimi kendim durduracağım.

Benimde iki gün oncesinden böyleydi adet oldum.umarım senin koyulasir.gebelik olması için daha koyu olmasi lazim.yapmaya devam et. Bakalım daha koyulasmacak mi.
Evet bende malesef adet oldum demin yapcak bisi yok hayirlisii p.tesi doktora gitcem üc ay önce düsük yapmistm bakalim tedaviye baslanacak insallah

Adetime iki gğn var ama 1 haftadır karın ağrıları sinir hali var iki gündürde hafif bulantı var. Ve çok çabuk acıkıyom midem kazınıyo. Ama bugğn açık kahve leke geldi. Adet olcam galiba

Ovulasyon testi yapmıştım ona görede ilişki oldu hatta iki günde bir yaptık ama olmadı galiba

X