Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Aksama kadar hiç bir belirtim yoktu gerçi adet belirtiside aynı zamanda gogus agrim başladı sızlama oluyo dediğim gibi bayanlar bugün başladı hep adete yakin olur bnde o yüzden çokta gebelige yormuyorum

ben hic dayanamiyorum ondan senide gaza getirmeyim bi kac gün daha bekle o zaman insalllah vardir :))
Aynen beklicem 1 buçuk yıllık evliyim yaz tatiline çıkamadık eşimle hiç artık dedik olmazsa yaza güzel bi tatil yaparım kafadan atmaya çalıştım bu meseleyi gecen ay da rahim filmi falan düşündüm sonra vazgeçtim bu ay sonu yaptıririm dedim ama hayırlısı olsun artık diyorux

Kızlar adete ne kadar kala koyu çıkıyorki normalde?
Okuduklarim kadariyla 3 gün kala 2 gun kala daha net iki çizgi oluyor. Ama 6 gün kala hiç okumadim. Sadece ovulasyon testi silikten koyuya doğru gidenler oldu.ama onlarda iki koyu çizgiyi görmeden adet oldular.

Eki Görüntüle 1985984 yükledim sonunda yorumları bekliyorum kizlar
Testi dikkat etmeden yapmışsın normalde buzamanlar daha silik olması lazım yarın birde dikkat ederek yap.birde t çizgisi testi yaparken hemen belirdimi yoksa bekledikten sonrami çıktı.normalde bu testi bat günü yapsan hamilelik ihtimalin düşük derdim ama daha 6 günun var.

Testi dikkat etmeden yapmışsın normalde buzamanlar daha silik olması lazım yarın birde dikkat ederek yap.birde t çizgisi testi yaparken hemen belirdimi yoksa bekledikten sonrami çıktı.normalde bu testi bat günü yapsan hamilelik ihtimalin düşük derdim ama daha 6 günun var.
Evet cnm hemen belirdi tahmini 14.günü yumurtladim yani üstünden 8 9 gün geçti

Bakalım adet günüme kadar yapcam siliklesecekmj koyulasacakmi haber ederim

Kizlar adetim 3 gun gecikti. Normalde cikolata kisti hastasiyim hep onceden lekelenmelerle erkenden olurdum.felakette adet sancilari cekiyorm.gebelik testi yapmak istemiyorum uzulmemek icin.az once evde ovulasyon vardi 2.cizgi ilki kadar olmasada koyuydu normal mi

Aynen beklicem 1 buçuk yıllık evliyim yaz tatiline çıkamadık eşimle hiç artık dedik olmazsa yaza güzel bi tatil yaparım kafadan atmaya çalıştım bu meseleyi gecen ay da rahim filmi falan düşündüm sonra vazgeçtim bu ay sonu yaptıririm dedim ama hayırlısı olsun artık diyorux

Benmde ovulasyon sizin gbi 3 gun geciktm sonucunuzu bende beklyorm :)

2017-04-23 12.55.43.jpg
öncelikle herkesin miraç kandili mübarek olsun insalhh bu güzel günlerde rabbim dualarımızı kabul eder.
Bayanlar biraz önce yaptım bu ovu tesini dünkunu göre t dahada koyulaşmış umitlenmek istemiyorum ya sonra üzülüyoruz sizce bi umut var mi

Bıgün adet olmam lazım ama haala az az kahve leke geliyo. Perşembeden bu yana

Ayyy insalhh eşimle iddiaya girdik yani bn o kadar emin değilim tabi ama genede bi ümit işte yarın kan testi yaptirayim diyorum çıkarmı sizce
Kan testinde kesin çıkar.ama bence bir gebelik testi yapıp emin ol.sonra kan testinde hayal kırıklığına ugrama. Ama hamilesin ya inşallah rabbim hayal kırıklığı yaşatmasın.bende merak ediyorum.hadi insalllah.

X