Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Merhaba'' taydin''canim.. oncelikle hamilesin galiba tebrik ederim:-)
Benade yumurtladiktan sonra ov.testi yapmaya devam ederdim ancak silik de olsa cizgi cikmazdi babystart in ov.testini kullaniyorum. fakat bu ay yumurtladiktan sonra yine yapmaya devam ettim cizgi cikiyor silik de olsa..daha adetime 9 gun var.. hamileligini ov.testinden adetine kac gun kala ogrendin canim ??[/QUOTE]

Kizlar gecen ayin ve bu ayin yumurtlamadan sonraki ov.testlerini paylastim onceki ay yumurtlamadan sonra hic cizgi cikmamasina ragmen.bu ay yumurtlamadan sonra silik de olsa cizgi var.bu arada adetime daha 9 gun var

Eki Görüntüle 1326378 Eki Görüntüle 1326379 20141206_142857.jpg 20141206_142857.jpg 20141206_142822.jpg

Son düzenleme:
Yardim istiyorum kizlar .. Kahvaltidan sonra aklima dustu ovulasyon testi taptim. 2 saat beklemedim ama ikinci cizgi silik cikti. Klomen ve ovitrelle den sonra asilama yapildi. Bat 5 aralik ama zaman azaldikca sabirsizlaniyor insan. Ekliyorum fotoyu bi bakar misiniz?
benim de adetime 5 gün kaldı ve bikaç gündür ovulasyon testlerim bu şekilde çıkıyo ama erken gebelk testleri hep negatif. bi umut olabilir mi acaba?

Valla hicbi gebelik belirtisi yok bende adetimede 8 gun var.. ama gecen ay hic silik cizgi cikmazken bu ay cikmasi kafami karistirdi.. ovulasyon testiyle hamileligini ogrenen arkadaslar acaba adetine kac gun kala koyu cizgiyi gorduler ov. testinde :-/

Valla hicbi gebelik belirtisi yok bende adetimede 8 gun var.. ama gecen ay hic silik cizgi cikmazken bu ay cikmasi kafami karistirdi.. ovulasyon testiyle hamileligini ogrenen arkadaslar acaba adetine kac gun kala koyu cizgiyi gorduler ov. testinde :-/
benim 5 gün kala kopkoyuydu :) ögle anladım 4 gün kala idrardada silik çıkınca koştum hemen kan testine ve şükürler olsun gebeyim :) :anneadayı::nazar::emir_bebek:

Canim.sende hic gebelik.belirtisi var mi peki?
adete 8-9 gün kala göğüslerim acımaya başladı gün içerisinde kasık ve bel ağrılarım var akıntım da fazla. bi de her gün hamilelik testleri görüom rüyamda pozitif :) en önemli belirti içimdeki his :) iki hamilelik yaşadım (malesef ikisi de dış gebelk) hep hissettm ve önceden öğrendm.

benim 5 gün kala kopkoyuydu :) ögle anladım 4 gün kala idrardada silik çıkınca koştum hemen kan testine ve şükürler olsun gebeyim :) :anneadayı::nazar::emir_bebek:
Canim saol verdigin bilgi icin.. allah hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin.. peki canim 8 gun kala yapmismiydin ov.testi yaptiysan da nasil cikmisti?cok soru sordum ama bu ayda bosuna umutlanmak istemiyorum :-(

adete 8-9 gün kala göğüslerim acımaya başladı gün içerisinde kasık ve bel ağrılarım var akıntım da fazla. bi de her gün hamilelik testleri görüom rüyamda pozitif :) en önemli belirti içimdeki his :) iki hamilelik yaşadım (malesef ikisi de dış gebelk) hep hissettm ve önceden öğrendm.
Ne guzel :-D hadi bakalim insallah bende gogus acimasi yumurtlama doneminden beri var ama oyle siddetli degil uçlari falan da acimiyo o yuzden pek umudum yok :-((

Ne guzel :-D hadi bakalim insallah bende gogus acimasi yumurtlama doneminden beri var ama oyle siddetli degil uçlari falan da acimiyo o yuzden pek umudum yok :-((
aslında çok da umutlanıp hayal kırıklığına uğramak istemiyorum Allahtan hayırlısı diyelm inşallah Rabbim isteyen herkese nasip etsn gelişme olursa paylaşırım

Canim saol verdigin bilgi icin.. allah hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin.. peki canim 8 gun kala yapmismiydin ov.testi yaptiysan da nasil cikmisti?cok soru sordum ama bu ayda bosuna umutlanmak istemiyorum :-(
8gün kala denemedim bebegim ben direk 5 gün kala yaptım :) amin canım sağol inş darısı sizlerin başına artık :KK66:

X