Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Şükürler olsun ki test yaptım ve negatif çıktı.Çok erkendi ya oğluma nasıl bakardım çok küçük daha..Allah herkese versin çok güzel bişey evlat..Sende bebeğiini sağlıkla kucağına alırsın inşallah :KK66:
Sağol canım sevindim senin adına :anneadayı:

Valla hicbi gebelik belirtisi yok bende adetimede 8 gun var.. ama gecen ay hic silik cizgi cikmazken bu ay cikmasi kafami karistirdi.. ovulasyon testiyle hamileligini ogrenen arkadaslar acaba adetine kac gun kala koyu cizgiyi gorduler ov. testinde :-/
Canim ben adetime 1 hafta kala öğrendim. 3 gün önce koyuluk yari yariyaydi. Ertesi gün çizgi iyice koyulasinca doktora gittim ve hamile olduğumu öğrendim. Allah im isteyen herkese nasip etsin inşallah

Canim ben adetime 1 hafta kala öğrendim. 3 gün önce koyuluk yari yariyaydi. Ertesi gün çizgi iyice koyulasinca doktora gittim ve hamile olduğumu öğrendim. Allah im isteyen herkese nasip etsin inşallah
Canim 1 hafta once ovulasyin testiyle mi ogrendin tam anlamadim.. Ayy ne guzel.burda bilgilendiriyosunuz hamis anneler :-)

kızlar yaa ikinci çizginin çok mu koyu çıkması lazım acaba bat geçeli 2 gün oldu gebelik testlerimde bitmiş o yuzden ovu yaptım

canım forumdan okuduğum kadarıyla 2. çizginin daha koyu olması gerekiyormuş yani tıpkı yumurtlama döneminde çıktığı gibi

Benim de bgn bat tarihim. Ovulasyon testini yaptım. İki çizgi de birbiriyle aynı koyulukta çıktı. Hamile miyim ki? Regl olucakmışım gibi ağrım var ve pek de belirtim yok sanki.

senin bat a 4 gün kala nasıldı canım yine koyu muydu?

Canım İlk kez yaptım ovulasyon testini. Dün akşam forumda yazılanları okuyunca sabah yapayım dedim. Yani yumurtlama dönemimin haricinde gebelik için ilk kez kullandım. İdrar testiyle çıkar mı hemen, ilk gebeliğimde 5 gün geçtikten sonra çıkmıştı idrar testinde.

silik de olsa çıkar diye düşünüyorum.. ama çıkmazsa da ovülasyon testiyle belli zaten :-D

• Beğen
Reactions: sn7
burdan okuduklarıma göre diyorum canım.. sonucunu bekliyorum ins hamilesindir :-)) darısı benim başıma :-(

X