Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

kizlar merhaba ben bu topigi cok onceden okuyordm bugun kaydoldum benim durumum cok karisik ben 12 gun once yumurtladm sonra ogunleri surekli degerlendirdik ogunden beri akintm hic kesilmedi dun acayip kasik agrim bel agrim ve gaz siskinligim vardi ve ovulasyon testi aldim cift cizgi cikti ne demek bu adetime 4 gun var

Eklentiler

• 20170330_105041-1-1-1.jpg
    20170330_105041-1-1-1.jpg
    30,9 KB · Görüntüleme: 87
5 gun once yaptirdim kanda cikmadi cnm gebelik neden acaba daha cok yeni diyemi
Evet geç dollenme olduysa çıkmayabilir ama çift çizgi çıkmasına rağmen hamile olmayan arkadaşlar da vardı, özellikle ilaç kullananlarda lh değeri yüksek çıkabiliyor, çok kaptirmaman için söylüyorum bunu üzülmeni istemem, inşallah hamilesindir adet günü biraz geçsin ondan sonra kan testi yaptır bence canim

ben ilac kullanmiyorm cnm ama 2 kere yumurtlamada olabiliyomus sanirim benim belim siddetli agriyor kasigimda az az acaba catladi ondanmiki :110:

kizlar merhaba ben bu topigi cok onceden okuyordm bugun kaydoldum benim durumum cok karisik ben 12 gun once yumurtladm sonra ogunleri surekli degerlendirdik ogunden beri akintm hic kesilmedi dun acayip kasik agrim bel agrim ve gaz siskinligim vardi ve ovulasyon testi aldim cift cizgi cikti ne demek bu adetime 4 gun var
Durumun cok da karışık durmuyor canim :) bir iki gun daha sabredip test yapabilirsin. Ovulasyona da devam et bence.

Merhaba benimde adete 7 gün kaldı.Ovitrelle vurundum 7 gün önce evde gebelik testi ve ovülasyon testi vardı yaptım silik çıktı aceba olabilir mi gebelik yaşayanlar var mı?

kizlar ben bugun tekrarladm testi silikleşti yani yumurtlamisim 1 kere daha umarim tutar bu sefer cok umutluuydum umarim bebegim benimledir :dua::110:

IMG_0332.JPG
Kızlar ovulasyon testinde hamile kaldığını öğrenen var mı? Benim adetim bugün olması gerekiyordu hala gelen olmadı, evdede test yoktu ovulasyona bakayım dedim. Ama adet ağrılarım feci. Yardımcı olurdanız sevinirim, çok hafif bir çizgi var ama emin olamadım

Eki Görüntüle 1976219 Kızlar ovulasyon testinde hamile kaldığını öğrenen var mı? Benim adetim bugün olması gerekiyordu hala gelen olmadı, evdede test yoktu ovulasyona bakayım dedim. Ama adet ağrılarım feci. Yardımcı olurdanız sevinirim, çok hafif bir çizgi var ama emin olamadım
Testte çıkar mı sizce ? Bende bugün olmadım.test yaptım ama negatif ( normal test yaptım ovulasyon değil)

Aslında bat a 9 gün varken tamamen silik ti şimdi 4 gün var biraz daha belirgin.giderek koyulasirmi bekleyip gorecem.ama artık beklemeye dayanamıyorum.günler geçmiyor.

Canım ovulasyon testine güvenme, ovulasyonda hafif çift çizgi vardı bugun kan testi verdim 1.20 maalesef

Canım güvenmiyorum zaten çok koyu çıkmadığı sürece umudum yok.koyu çıkarsa acabami derim. Hayirlisi beklicez bende sabredebilirsem beklicem günümü yapmıcam test .

Supelenmek için ikisininde aynı koyulukta olması lazım. Okadar çok yorum okudum ki
Oyuzden benimde umudum yok. Kan testinde negatif cikip sonraki günlerde pozitif olanlar bile var. Herşey bir umut işte.

2017-04-05 20.41.00.jpg 2017-04-05 20.39.51.jpg kızlar bu da benim ovulasyon testim ama yumurtlama için sormayacam çünkü yumurtlama zamanım geçti. Bata 9 gün var 7 gün önce ovulasyon testi yaptigimda nerdeyse ikinci cizgi yoktu ve yumurtamin catladigini anladım. Bugün yaptim koyulasmis daha 9 gün var koyululasmasi umut oldu bana

X