Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Eki Görüntüle 1977864 Eki Görüntüle 1977865 kızlar bu da benim ovulasyon testim ama yumurtlama için sormayacam çünkü yumurtlama zamanım geçti. Bata 9 gün var 7 gün önce ovulasyon testi yaptigimda nerdeyse ikinci cizgi yoktu ve yumurtamin catladigini anladım. Bugün yaptim koyulasmis daha 9 gün var koyululasmasi umut oldu bana
İnsaallah koyulasmaya devam.eder canm. Benm de biray 5 6 gun kala boyle koyuydu sonra son iki gun kala yine siliklesti. Birkac gün arayla devam et bakalm insaallah silinmez.

İnsaallah koyulasmaya devam.eder canm. Benm de biray 5 6 gun kala boyle koyuydu sonra son iki gun kala yine siliklesti. Birkac gün arayla devam et bakalm insaallah silinmez.
İnşallah canım ya hep bi umut icindeyiz cuma günü bi daha yapacam çok sağol yorumun için :)

Biliyorum canım burdaki yazilanlari okuyunca yapmak istedim bat yaklaştıkça sabırsızlanıyorum :KK43:
Olsn canm Allahtan umut kesilmez sen umut etmeye devam et. Ben bugune kadar bitek bunu yaşadım. O bile insani mutlu ediyor. Onun dışında ne bir belirti ne bir gecikme hic yaşamadım. Bu daha kötü oldu. İnsaallah koyulasmaya devam eder ve mutlu sona ulasirsin.

Supelenmek için ikisininde aynı koyulukta olması lazım. Okadar çok yorum okudum ki
Oyuzden benimde umudum yok. Kan testinde negatif cikip sonraki günlerde pozitif olanlar bile var. Herşey bir umut işte.
İkisinin dé aynı koyulukta olmaşı gerekio bencede . 1 .resim hamisken ki ovu testim. 2 si bugün yaptım bat geti sanırım . Bi bakr misn . Parkenin ustundeki bugun
2015-09-20 16.35.36.jpg
2017-04-06 11.15.08.jpg

Ayyy foto yu atınca fark ettim t çok koyu. Aman yarebbbbiiiii. Hiç Böyle olmamıştı.

Ayyy foto yu atınca fark ettim t çok koyu. Aman yarebbbbiiiii. Hiç Böyle olmamıştı.
Ovulasyon testinin markası nedir acaba ben laboquick marka kullanıyorum ikinci çizgi hiç bir zaman net çıkmıyor çizginin yarisi koyu yarısı açık renk oluyor sanırım bendekiler bozuk

Ovulasyon testinin markası nedir acaba ben laboquick marka kullanıyorum ikinci çizgi hiç bir zaman net çıkmıyor çizginin yarisi koyu yarısı açık renk oluyor sanırım bendekiler bozuk
Benim de laboquick canım. Ben de ilk defa böyle t gördüm. . Acaba bendé ki mi bozukki

Benim de laboquick canım. Ben de ilk defa böyle t gördüm. . Acaba bendé ki mi bozukki
2.resimde evet t cok koyu olmuş ama zannetmem seninki bozuk olsun. Bak benim ki bu şekil hatta bu en net hali beklemiş hali

Eklentiler

• 20170406_122006.jpg
    20170406_122006.jpg
    81,8 KB · Görüntüleme: 83
Evet şimdi ki gerçekten cok koyu sizin hamile olabilirsiniz o zaman ilk defa bu kadar koyu ikinci çizgi görüyorum :confused:
C T yi yanlış koymuşlar dir belki kız. Ouyyuu .aklımda kurt. Napsam gidip bi hcg testi mi alsam. Puffff

İkisinin dé aynı koyulukta olmaşı gerekio bencede . 1 .resim hamisken ki ovu testim. 2 si bugün yaptım bat geti sanırım . Bi bakr misn . Parkenin ustundeki bugunEki Görüntüle 1978119 Eki Görüntüle 1978120
Benim attigim testlere baktinmi canim benimm bata daha 9 gün varken böyle çıktı 9 güne göre koyuluk iyi ama dahada koyulasirmi ki acaba bu arada senin testin de baya koyu gebelik testi yap istersen

Olsn canm Allahtan umut kesilmez sen umut etmeye devam et. Ben bugune kadar bitek bunu yaşadım. O bile insani mutlu ediyor. Onun dışında ne bir belirti ne bir gecikme hic yaşamadım. Bu daha kötü oldu. İnsaallah koyulasmaya devam eder ve mutlu sona ulasirsin.
İnşallah canım benim ikimizde en kısa zamanda güzel haberi alırız inşallah :KK15:

X