Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Olsn canm Allahtan umut kesilmez sen umut etmeye devam et. Ben bugune kadar bitek bunu yaşadım. O bile insani mutlu ediyor. Onun dışında ne bir belirti ne bir gecikme hic yaşamadım. Bu daha kötü oldu. İnsaallah koyulasmaya devam eder ve mutlu sona ulasirsin.
İnşallah canım benim ikimizde en kısa zamanda güzel haberi alırız inşallah :KK15:

Benim attigim testlere baktinmi canim benimm bata daha 9 gün varken böyle çıktı 9 güne göre koyuluk iyi ama dahada koyulasirmi ki acaba bu arada senin testin de baya koyu gebelik testi yap istersen
9 gün çok ama. Bata yakınsa hamis olabilrsin diolar da.

Evet 25 gündé bir oluodum . Bi hafta önce lekelenme oldu. Hatta regl oldum sandım. Sonra tamamen gitti . Bu uc gündür de hiç bişi yok. 7sinde 30 günde olmuş olacak
Yerleşme kanaması olabilirmi acaba. adetinin günü de gecmis. Allah gönlüne göre versin ozaman. Test yaparsan haber ver bende merak ettim.

kızlar alakasız olacak ama , bal tarçın çörekotu kullanınız oldumu

Bat yarın

Eklentiler

• 1491480242358938592234.jpg
    1491480242358938592234.jpg
    10,7 KB · Görüntüleme: 84
kızlar yaktınız beni. :) ne güzel bekliyorum sakin sakin daha 5 gün vardı reglime. sırf meraktan gittim ovulasyon testi yaptım. 2. çubuk çıktı karşıma. şimdi geçmez ki bu hafta bana :)) resminide ekliyorum. resimde çok belli olmadı gerçekte daha belirgin gözüküyor.

ps. resmi kestim biçtim ama boyu küçülmedi ekleyemedim o yüzden :)

Son düzenleme:
kızlar yaktınız beni. :) ne güzel bekliyorum sakin sakin daha 5 gün vardı reglime. sırf meraktan gittim ovulasyon testi yaptım. 2. çubuk çıktı karşıma. şimdi geçmez ki bu hafta bana :)) resminide ekliyorum. resimde çok belli olmadı gerçekte daha belirgin gözüküyor.

ps. resmi kestim biçtim ama boyu küçülmedi ekleyemedim o yüzden :)

Bu bekleme işi beni de mahvetti yarın yine yapacam bakalım koyulasma varmi yumurtlamadan sonra ikinci cizgi hiç çıkmıyordu.

evet evet bence yumurtlamadan sonra 1 2 gün daha yaptım testi negatifti. şimdi neden böyle anlamadım. bir ufak araştırdım googlede bazı doktorlar öyle bir şey mümkün değil demiş. ama konu sahibinin dediği gibi yabancı forumlarada baktım gerçekten doğru sonuç alanlar var.

o değilde bu forum beni bu konuda paranoyak yaptı resmen. çok rahattım halbuki olursa olur acelesi yok diyordum:KK70: şimdi resmen buluttan nem kapar oldum :KK70:

http://www.esatorhon.com/?p=406

Okumanızı tavsiye ederim, sanırım ben bi süre forumlara bakmayacağım. 4 ay oldu yumurtlama gününu bulmak için elimden geleni yaptım ama olmadi , birçok kişinin dediği gibi oluruna bırakmak lazım belki de. Hayırlı cumalar

Canım bunu daha önce okumuştum.doğal akışına bırakın stres yapmayın diyor. Bu konuda haklı. Bunun dışında başka doktorlari da okudum ,dinledim. Bence yumurtlama gunu tespit edilebilir. Ovulasyon testleri doğruluk payı yüksek.Dedim ya çok okudum. Mesela kendimden örnek verirsem her ovulasyon günü kasikta tek taraflı bir ağrım olur ve öğün ovulasyon testim hep pozitif çıkar .
O günü kesin tuttursanda gebelik oluşmayabilir. Belki tutmamasindaki sebep stres olabilir.yada zamanı gelmemistir.keşke doktorun dediği gibi kafamizdan silip atabilsek. Hep diyorlar bana takma kafanı diye. Aynı şeyi onlar yaşasalar takmazlar miydi acaba . Uzaktan stres yapma kafana takma demesi kolay. Beklemekten başka yapacak birsey yok.herseyin hayırlısı.

Canım bunu daha önce okumuştum.doğal akışına bırakın stres yapmayın diyor. Bu konuda haklı. Bunun dışında başka doktorlari da okudum ,dinledim. Bence yumurtlama gunu tespit edilebilir. Ovulasyon testleri doğruluk payı yüksek.Dedim ya çok okudum. Mesela kendimden örnek verirsem her ovulasyon günü kasikta tek taraflı bir ağrım olur ve öğün ovulasyon testim hep pozitif çıkar .
O günü kesin tuttursanda gebelik oluşmayabilir. Belki tutmamasindaki sebep stres olabilir.yada zamanı gelmemistir.keşke doktorun dediği gibi kafamizdan silip atabilsek. Hep diyorlar bana takma kafanı diye. Aynı şeyi onlar yaşasalar takmazlar miydi acaba . Uzaktan stres yapma kafana takma demesi kolay. Beklemekten başka yapacak birsey yok.herseyin hayırlısı.
kesinlikle katılıyorum , ağzını açan stres yapma . stres en büyük düşman vs diyor. başlarına gelmedikleri için bilmiyorlar.

Evet tuttursan da olusmayabiliyor kafanda bu duşünce varsa olmuyor sanırım iş beyinde bitiyor. Nasıl yapıcaz bilmiyorum ama kafadan atmak gerekiyor. Benim eşim çok rahat evet çocuk çok istiyor ama ne zaman olursa mantığında. Benim yasim 33 hatta 34 'ün içindeyim zaten 35 ten sonra rezerv iyice azalıyor benim amh da düşük cıktı oyuzden biran önce olmasını istiyorum. Tüp bebek doktoru bize 6 ay daha deneyin dediği için eşim tedavi icin hiç acele etmiyor ben de onun kafasında olabilsem belki olucak. Hayırlısı kızlar ben de uzaklasmaya ve rahat olmaya calisicam, forumlara az bakıcam artık ve ovulasyon testi kullanmiycam 2 günde bir ilişki ile rahat kafayla bekliycem bakalim olacak mı

X