Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Selam kızlar gecen adet donemimdede yazmıstıö buraya gecen ay ilk lh testini denemedeydim kendimi okadar kastımki hergun bır ıkı kere test yaptm sitres yaptım şaşmayan adetim şaştı geç yumurtlama oldu 7 gun gecikme ile hamileyim derken tam bir husrana ugradım bu ay dr gittim saglık problemim var olduguu dusundugumden korkydm bitane olsunda cocum dıyodum tam koca karı lafları evlenince bir iki sene cocuk dusunmuycem diyen ben milleti umrsamayan ben birde baktımkı resmen milletin dedikleri ile psikolojmı bozmusum bitane yap gec kalma ıste ilerde olmaz ve sayre bune ya siz rabbimden dahamı iy bileceksiniz neyse kısacası kendi kendime sorunlarımı halletm dr gittim cok saglıklsn hatta sol over den 3.4 gun sonra yumurtlycaksn dedi cok mutlu oldm gerisi Allaha kalms artk takmıycam dedim ve oylede yapıyorm bugun dr nin dedigi 3 gun test yaptım ve sanırım yarın flan catlayabilir gibi bugun adetimin 12 gunu yarın 13 olcak takvime gorede yarın yumurtluyorum dr nin dedigine gorede sitres yapmayın bu yumurtlamanızı etkiliyo bence ben buna inanıyorum artk hersyi planlı programlı yapmayın akısına bırakn tez zamanda hamile kalmanız duasıyla Allaha emanet olun :)

Eklentiler

• IMG_5498.JPG
    13,2 KB · Görüntüleme: 85
Canim dr a gittinmi daha önce. Benim bildigim.kadariyla pko olanlarin lh degeri genelde yüksek oluyor adetin düzenlimi? Bence sabredemiyosan bi kanda gebelik baktir derim. Bilirim çünku icin icini yiyodur umut bir yandan umutsuzluk bir yandan..

Aaah ah bilmezmiyim o stres neleri neleri etkilio. Insallah en yakin zamanda aliriz müjdeli haberi.. bol bol strese iyi gelen hafif müzikler dinle ise yariyo

Canim benim ya çok sağol yani tam 30 gün diyemiyorum çünkü bazen 29 30 31 böyle sikluslar kuzum adete 6gun var kuzum çıkmaz ki erken daha dmi

Canim benim ya çok sağol yani tam 30 gün diyemiyorum çünkü bazen 29 30 31 böyle sikluslar kuzum adete 6gun var kuzum çıkmaz ki erken daha dmi

aynı durumdayız canım benim de 3 Nisan BAT, ben bugün dayanamayıp idrarda erken gebelik testi yaptım yok negatif çıktı..
Kanda belki çıkar ama en azından 2-3 gün daha sabretmek gerekiyor,en doğrusu tabi adet gecikmeside sabırsızlık işte...

Bu pik olmuşmu sizce bugun yumurtluyomuyum

Pike cok yakın yarın yaptığın da muhtemelen daha silik çıkacaktır.. Pikten 12 ile 36 saat için yumurtlama geçekleşir bu nedenle tam yumurtladığın zamanı bilmek çok zor.. Ama ağrı ve akıntı ile sen anlayabilirsin.

Pozitif gibi ama tam net degil cizgi. Aksam tekrar et derim ben.

Peki sen de ovilasyon testi yapmismiydin?teste göremi degerlendirdin iliski günlerini. Benim 1 düşüğüm var.1 yildirda olmuyor

Pozitif gibi ama tam net degil cizgi. Aksam tekrar et derim ben.

Peki sen de ovilasyon testi yapmismiydin?teste göremi degerlendirdin iliski günlerini. Benim 1 düşüğüm var.1 yildirda olmuyor

ben önceki aylarda ovulasyon testlerini kullandım yumurtlamamı takip edebiliyorum diye bu ay test kullanmadım. gün aşırı ilişkiye girdik yumurtlama zamanlarımda. Benimde zorunlu bir kürtajım var kalp atışı olmadığı için. üzme kendini doğru zamanda hayırlı bir gebelik ve cocukta nasip olacaktır.Biraz zaman gerekiyor.
senin pike cok yakın testinde gün aşırı ilişki olmasına özen gösterirsen muhakkak yakalaycaksındır.

Kızlar adetime 4 gun var bu nedir sizce

Eklentiler

• 2017-03-28 19.32.19.jpg
    26 KB · Görüntüleme: 112
Bana yorum yapacak yok mu?
Konunun basinda adete yakin lh testini cift cizgi cikmasi hamilelik belirtisi deniyor ama tam anlamiyla emin olmamak lazim canim. Gec yumurtluyor olabilirsin. Normal dönemde yaptigin test ayni böyle cift cizgiyse ozaman kafa karistirici iste. Istersen bir erken gebelik testi yap yada kanda baktir derim. Sonucuda paylasirsan sevinirim merak ettim☺

Insallah ya tek dilegim bu.dedigin gibi yaptim bu ay bende. Bu aydan cok umutluyum 5 nisan adet bakalim sonuc ne olacak..

Kan verdim az once ama baktim 17.gunde böyle cikmis yazmisim

Kızlar merhaba size bi sorum var cevaplarsanız çok mutlu olucam şimdi şöyle ben 1.5 senedir çock istiyorum ve ovulasyon testi kullanıyorum son 3 aydırda klomen ve ovitralle çatlama iğnesi kullandım ama olmadı bu ay kendim denedim tekrar ovulasyon testiyle ve 15 mart çarşamba yumurtam çatladı karnım ağrıyor dün adet olmam lazmdı ama olmadım hala gebelik testi yaptım negatif ovulasyon testi yaptım hafif bi koyulaşma var acaba ilaçlarınetkisiyle tekrar mı yumurtluyorumnormalde adet zamanı çok silik çıkardı

Eklentiler

• image.jpg
    30,3 KB · Görüntüleme: 99

silik aslında benim normal zamanlarımda böyle çıkar... ama adete yakın her geçen gün koyulaşırsa gebelik olabiliyormuş.
İlaç konusunu pek bilmiyorum ama etkileyebileceğini düşünüyorum. eğer yine adet olmaz isen gebelik testini tekrarla ve dr. git bence.

kizlar merhaba ben bu topigi cok onceden okuyordm bugun kaydoldum benim durumum cok karisik ben 12 gun once yumurtladm sonra ogunleri surekli degerlendirdik ogunden beri akintm hic kesilmedi dun acayip kasik agrim bel agrim ve gaz siskinligim vardi ve ovulasyon testi aldim cift cizgi cikti ne demek bu adetime 4 gun var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…