Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Cnm birde yumurtlama testinin poz olmasından 8gün geçti anladığım kadarıyla embriyonun rahime yerleşmesi 10günü buluyor gebelik olsa bile çıkmayabilir
9 gun geçti canım gebelik tedtinde ilişkide 5 gun sinra yazıyordu bende ona güvendiğim. Ovaliasyon testi eşit kötülükle değil ama diğer günlere göre baya koyuydu

9 gun geçti canım gebelik tedtinde ilişkide 5 gun sinra yazıyordu bende ona güvendiğim. Ovaliasyon testi eşit kötülükle değil ama diğer günlere göre baya koyuydu
Ovulasyon testi çıkabiliyor öyle hamilelik olmasa bile,bir iki gün sonra sabah ilk idrar ile gebelik testi yap inş hamilesindir

Kızlar adetime 6 gun var erken gebelik testi yaptım negatif ama ovaluasyon testin pozitif aklım çok karışır bu ay kesin hanileyin sanmistin

Her iki çizgi eşit koyulukta olucak ya da t çizgisi c den koyu olacak canım öyle yazmış hep hamileliğini ovu.testleriyle anlayanlar senin ki nasıl? Bende ayni durumdayım 29.günüm ve iki çizgi de koyu bakalım birkaç gün daha bekleyip gebelik testi yapıcam tatlım..

B
Benimki t cizgis biraz daha açık ama kötü yinede. Ama erken gebelik testi negatif çıktı

AMİİNN caniimE="Nrartık coook yoruldmca, post: 47798941, member: 781194"]Hadi bakalım inşallah hamişsindir canım ya Allah hepimize o duyguyu yaşamayı nasip etsin [/QUOTE]
Amiin canimm amin artik cook yoruldm

Kizlar bnde araniza yeni katildim. En basindan beri okuyorum yazilanlari takip ediyorum. Bnde bu ay ovulasyon takibi yaptim ve adetimin 14. 15.gunu yumurtalama gunumdu o gunleri drgerlendirdik. Hatta o gun kasiklarim asiri sekilde agirdi. Daha sonra gun asiri degerlendirdk. 2 gun gecmisti ovulasyonmdan ve bn yine ovu. testi yaptim cok silikti baya bi. Daha sonra 9 gun gecti ve benim ovu testim ikinci cizgisi belirgin sekilde cikiyo daha yumurtlama olmz die dusunuyorum sizce ne olabilir. Bana yardimci olacak varmi bu guzel sitede.. ??

Canım bende aynı durumdayım bat a bir hafta kala ovu. testi yaptım pozitif sonra 5 gün kala yaptım pozitif 3 gün kala yaptım yine pozitif bütün testlerde ikiside baya koyu aynı yumurtlama günündeki gibi..bakalım birkaç gün daha bekleyip gebelik testi yapıcam inşallah sonumuz hayırlı olur canım

Ayy insallah bn bide bu ay rahim filmi cektirdim. Insallah hayirli haberler aliriz canim ;-)

Merhabalar bu ay ilk kez Ovulasyon testi kullandım çift çizgiyi gördük ve değerlendirdik şu an adetimin üzerinden 4 gün geçti hala adet olmadım bebeğe yorup ümitlenmek istemiyorum ama elde değil bu ay bi ameliyat geçirdim ve antibiyotik kullanmak zorunda kaldım üzüldüm strese girdim bunlar da adeti geciktirmiş olabilir tabi. 3 gün öncesine kadar her adet yaklaştığında olduğu gibi göğüste şişme ve uçlarında hassasiyet vardı, şimdi geriye çok az hassasiyet ve bel Ağrısı kaldı. Bir hafta önce gebelik testi yaptım negatif çıktı aynı anda Ovulasyon testi de yapmıştım onda 2. Çizgi silikti, ama bu sabah gebelik testim olmadığı için Ovulasyon testi yaptım sonuç resimdeki gibi 2. Çizgi 1. Kadar koyu nerdeyse. Bu arada hastalık yakamı bırakmıyor 5 gündür gribim ve dün de ishal ve mide bulantısı vardı ay ben nerelere gideyim

Eklentiler

• image.jpeg
    20,8 KB · Görüntüleme: 120
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…