Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Merhabalar :KK24: bu ay ilk kez Ovulasyon testi kullandım çift çizgiyi gördük ve değerlendirdik :oops: şu an adetimin üzerinden 4 gün geçti hala adet olmadım bebeğe yorup ümitlenmek istemiyorum ama elde değil bu ay bi ameliyat geçirdim ve antibiyotik kullanmak zorunda kaldım üzüldüm strese girdim bunlar da adeti geciktirmiş olabilir tabi. 3 gün öncesine kadar her adet yaklaştığında olduğu gibi göğüste şişme ve uçlarında hassasiyet vardı, şimdi geriye çok az hassasiyet ve bel Ağrısı kaldı. Bir hafta önce gebelik testi yaptım negatif çıktı aynı anda Ovulasyon testi de yapmıştım onda 2. Çizgi silikti, ama bu sabah gebelik testim olmadığı için Ovulasyon testi yaptım sonuç resimdeki gibi 2. Çizgi 1. Kadar koyu nerdeyse. Bu arada hastalık yakamı bırakmıyor 5 gündür gribim ve dün de ishal ve mide bulantısı vardı:olamaz: ay ben nerelere gideyim:skandal:
yumurtlama tarihin ne? ondan tam 14 gün sonra adet olman lazım olmadıysan hamilesindir

Sanırım 18. Gün yumurtlama olmuştu. Genelde 30 günde bir oluyorum son sat 23 temmuzdu.

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    24,6 KB · Görüntüleme: 147
Bunu da şimdi yaptım, normalde Ovulasyon testi sabah yapılmıyor belki olmamıştır diye ama bu da çift koyu çıktı birkaç gün daha bekleyip kan kesti yaptırayım en iyisi

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    17,9 KB · Görüntüleme: 157
[QUOThayırlısı ko, post: 47817863, member: 769426"]Eczaneler kapanmıştır bu saatte de acaba sağlık ocaklarında yapılıyor mu kan ve idrar testi?[/QUOTE]
Hadi hayirlisi canm güzel haberini beklyrz dua eder dua bekleriz

Kizlar merhaba.bende bu ay ovulasyon testini denedim.16.gun esit koyuluktaydi.sonraki gunler azalmaya basladi herhalde yumurtladim dedim.19.gun test yapmadim.merakimdan 20.gun tekrar test yaptim yine esit koyuluktaydi.yani testim esitti azaldi tekrar esit oldu.adete 11 gun var.bu kadar erken gebelige yormak istemiyorum aslinda.acaba iki kezmi yumurtladim.fikrinize cok ihtiyacim var

Kizlar bunlarda testlerim.yorumlariniza cok ihtiyacim var...

Eklentiler

• 1472129874159-1.jpg
    1472129874159-1.jpg
    35,4 KB · Görüntüleme: 137
X