Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

peki bir şey soracağım, hamile olunduğunda illaha pozitif mi cıkması gerek ovulasyon testinin de negatif görep de hamile olduğunu öğrenen var mı? benim bu ay cok düşük ihtimal ama bakalım Allah buyuktur.

Negatif olup hamile olanlar çok fazla

inş hayırlı haberler olur hakkımızda ben yaklaşık 1 aydır glifor kullanıyorum bu baslangıcta zaten mide bulantısı yaptı da son 3 gundur belirli aralıklarla öğürme ve bulantı hissi var, adetim bugun ama duzensiz olduğu içinde ihtimal veremiyorum yumurta akının geldiği gunun uzerine 17 ekleyince adet gunume denk geliyor bu da bugune denk geliyor çok bir çalışma olmadı ama yumurtlama doneminde 1 kez birliktelik oldu kafam rahattı olmama ihtimali üzerinde durdum. Bilmiyorum olursa eğer buyuk bir suprpriz olur bide elle muayene ettim kendimi top gibi bişi var herhalde hastalanacağım uff bilemedim. Aslında dediğim gibi bu ay hiç umudum yok da su bulantılar aklımı karıştırdı.

[QUOThayırlısı ko, post: 47817863, member: 769426"]Eczaneler kapanmıştır bu saatte de acaba sağlık ocaklarında yapılıyor mu kan ve idrar testi?
Hadi hayirlisi canm güzel haberini beklyrz dua eder dua bekleriz[/QUOTE]
Rabbim isteyen bekleyen herkese nasip etsin inşallah bebiş, ben gidemedim hastaneye bugün sanırım cesaret edemedim bugün gebelik testi alacağım önce ordan göreyim sonucu :KK51:

Bende dün gebelik testi yaptım biraz bekledikten sonra sonuç aşağıdaki gibi çıktı bilemedim negatif mi pozitif mi..bir haftadır hala daha ovu testlerim pozitif cikiyo noluyo anlamadım gerçekten :KK57: P_20160825_235236.jpg

Bende dün gebelik testi yaptım biraz bekledikten sonra sonuç aşağıdaki gibi çıktı bilemedim negatif mi pozitif mi..bir haftadır hala daha ovu testlerim pozitif cikiyo noluyo anlamadım gerçekten :KK57:Eki Görüntüle 1876009
2. Çizgi hep çıkar zaten bu pozitif olduğunu göstermez , 2. Çizgi 1 kadar koyu ya da 1den daha koyu çıktığında pozitif demektir. Lh hormonu vücutta hep var ama yumurtlama döneminde pik yani en yüksek seviyeye yükselir

Bende dün gebelik testi yaptım biraz bekledikten sonra sonuç aşağıdaki gibi çıktı bilemedim negatif mi pozitif mi..bir haftadır hala daha ovu testlerim pozitif cikiyo noluyo anlamadım gerçekten :KK57:Eki Görüntüle 1876009
Bu arada resimdeki gebelik testi mi Ovulasyon testi mi? Gebelikse hamile olma olasılığınız yüksek ama ovulasyonsa negatif sonuç

2. Çizgi hep çıkar zaten bu pozitif olduğunu göstermez , 2. Çizgi 1 kadar koyu ya da 1den daha koyu çıktığında pozitif demektir. Lh hormonu vücutta hep var ama yumurtlama döneminde pik yani en yüksek seviyeye yükselir

Biliyorum canım önceki sayfalarda paylaşmıştım zaten ovu testlerimi de bi tane de senin görmen için paylaşayım canım sen de bak pozitif mi değil mi sence? P_20160822_182728.jpg

Biliyorum canım önceki sayfalarda paylaşmıştım zaten ovu testlerimi de bi tane de senin görmen için paylaşayım canım sen de bak pozitif mi değil mi sence?Eki Görüntüle 1876013
Cnm sen hamilesin

Canımİnş hamilesindir ama yarım saat biraz uzun bir süre olmuş bence tekrar kaliteli bir gebelik testi al testi tekrarla Eğer o da negatif veya pozitif çıkarsa kesin olmak için kan testi yaptır Bence Hadi hayırlısı inşallah bize de dua et

Canımİnş hamilesindir ama yarım saat biraz uzun bir süre olmuş bence tekrar kaliteli bir gebelik testi al testi tekrarla Eğer o da negatif veya pozitif çıkarsa kesin olmak için kan testi yaptır Bence Hadi hayırlısı inşallah bize de dua et

Tamam canım öyle yapayım en garantisi o olucak. Bugün 34.günüm adet olmam lazim ama olmadım bakalım birkaç gün daha geçsin ondan sonra tekrar yapayım gebelik testini ondan sonra da gidip bir kan testi yaptırayım..inan sürekli dua ediyorum canım Allah hepimizin kucağını en kısa zamanda doldursun annelik duygusunu bize de tattırsın en kısa zamanda diye :KK68:

AMİİN canm amonE="NrmKaraca, post: 47831603, member:kaç yo1194"]Tamam canım öyle yapayım en garantisi o olucak. Bugün 34.günüm adet olmam lazim ama olmadım bakalım birkaç gün daha geçsin ondan sonra tekrar yapayım gebelik testini ondan sonra da gidip bir kan testi yaptırayım..inan sürekli dua ediyorum canım Allah hepimizin kucağını en kısa zamanda doldursun annelik duygusunu bize de tattırsın en kısa zamanda diye :KK68:[/QUOTE]
Amiin canm amin insallh rabbm bu hasretle birakmasn kac yasindaisn nezamandr istyon

AMİİN canm amonE="NrmKaraca, post: 47831603, member:kaç yo1194"]Tamam canım öyle yapayım en garantisi o olucak. Bugün 34.günüm adet olmam lazim ama olmadım bakalım birkaç gün daha geçsin ondan sonra tekrar yapayım gebelik testini ondan sonra da gidip bir kan testi yaptırayım..inan sürekli dua ediyorum canım Allah hepimizin kucağını en kısa zamanda doldursun annelik duygusunu bize de tattırsın en kısa zamanda diye :KK68:
Amiin canm amin insallh rabbm bu hasretle birakmasn kac yasindaisn nezamandr istyon[/QUOTE]

4 senelik evliyim canım 2 senedir de çocuk istiyoruz..denemeye başladıktan 3 ay sonra hamile kaldım ama 10 haftalıkken karnımda öldü aldılar..doktor bir süre dinlen dedi birkaç ay dinlendikten sonra tekrar hamile kaldım o da dış gebelik oldu birkaç ay da onun tedavisiyle uğraştım ardından tekrar hamile kalmayı düşünürken atamam oldu eşimden ayrıldım..Şimdi tatil dolayısıyla birlikteyiz tekrar görev yerine gidicem okullar açılınca ve nasipse Şubatta gelicem eş durumundan..O yüzden şu an hamile olmayı o kadar çok istiyorum ki yoksa yine şubat a kadar beklememiz gerekecek :KK43:

Hamile Kalabilmek çok güzel bir şey Canım bence sen genetik olarak araştırma yaptır kanında pıhtılaşma olabilir karnında ölümlerin sebebi yüzde 90 kan pıhtılaşması oluyor Bunu birçok tanıdığında yaşadım bende de kan pıhtılaşması var bende yedi yıllık evliyim sebebsiz infertilite diyrlar tüp bebek aşılama denedm sonc alamdm yumurta tembelliği var biraz şuan beklemedeym rabbmin yucelgne signdm

4 senelik evliyim canım 2 senedir de çocuk istiyoruz..denemeye başladıktan 3 ay sonra hamile kaldım ama 10 haftalıkken karnımda öldü aldılar..doktor bir süre dinlen dedi birkaç ay dinlendikten sonra tekrar hamile kaldım o da dış gebelik oldu birkaç ay da onun tedavisiyle uğraştım ardından tekrar hamile kalmayı düşünürken atamam oldu eşimden ayrıldım..Şimdi tatil dolayısıyla birlikteyiz tekrar görev yerine gidicem okullar açılınca ve nasipse Şubatta gelicem eş durumundan..O yüzden şu an hamile olmayı o kadar çok istiyorum ki yoksa yine şubat a kadar beklememiz gerekecek :KK43:[/QUOTE]
Hamile

X