Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Selam arkadaşlar dün bir ovu. test paylaşmıştım forumda bu ovulasyon testini de bugün yaptım bu da aynı koyulukta çıktı..bugün adetimin 28.günü ortalama döngüm 30-32 gün arası o yüzden 4 gün daha bekleyip bir de adet günümde yapıcam inşallah daha da koyulaşır ve umarım hamişimdir :anneadayı:

Oncelikle cevap verdigin icin tesekurederim canim nolmelde ayin 13 de olmam gerekirdi ama ayin 10 da doktora gitigimde hasta olmustum ve doktor bana dedi hasta olmamassin yumurtaligin buyumus ve o yuzde adet oldugunu sanetmissin ve catlatma ignesi Verdive igneden 11. gun sonra ovulasyan testi yaptim be ve ikisi cok netti ertesi gunde tekrar yaptim yine ikisi neti ama arti (+) bu sekil di ikisi de sizce hamilemiyim

P_20160822_182728.jpg

Yapmadım canım daha bugün adetimin 28.günü ama benim döngüm 30-32 gün arası o yüzden 3-4 gün daha bekleyip tekrar bir ovulasyon testi yapicam eğer hala aynı koyuluktaysa gebelik testi yapıcam. Sen yaptın mi canım gebelik testi?

Yapmadım canım daha adetimin 28.günü ama benim döngüm 30-32 gün arası o yüzden 3-4 gün daha bekleyip tekrar bir ovulasyon testi yapicam eğer hala aynı koyuluktaysa gebelik testi yapıcam. Sen yaptın mi canım gebelik testi?
Bu gun test aldim ama daha yapmamisim korkuyorum yapmaya hep nagatif gordugum icin

Kızlar adetime 6 gun var erken gebelik testi yaptım negatif ama ovaluasyon testin pozitif aklım çok karışır bu ay kesin hanileyin sanmistin

Kızlar iyi akşamlar size birşey sorcam adetimin 20. Günü felan kasık agrm oldu batmalar felan sonra kavrengi leke geldi iki gün geçti gibi oldu tekrar geldi yine gect gibi ben normalde 35 günde bir adet oluyrm daha var edete bu leke neyin nesi bilennz varmı yumurta büyümesi felan olurmu

Kızlar iyi akşamlar size birşey sorcam adetimin 20. Günü felan kasık agrm oldu batmalar felan sonra kavrengi leke geldi iki gün geçti gibi oldu tekrar geldi yine gect gibi ben normalde 35 günde bir adet oluyrm daha var edete bu leke neyin nesi bilennz varmı yumurta büyümesi felan olurmu

Yerleşme kanaması olabilir mi canım o da seninki gibi kahverengi ya da açık pembe gibi oluyomuş..

inş yerleşmedir o değilse ara kanama olabilir kist olunca olabiliyor

Öy="NrmKaraca, post: 47786647, member: 781194"]Yerleşme kanaması olabilir mi canım o da seninki gibi kahverengi ya da açık pembe gibi oluyomuş..[/QUOTE]
Oyle olmasıni çok isterim ama canm hiç sanmıyorum.

Cnm birde yumurtlama testinin poz olmasından 8gün geçti anladığım kadarıyla embriyonun rahime yerleşmesi 10günü buluyor gebelik olsa bile çıkmayabilir

X