Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Gerçekten öyle çok

ve sanki etrafındaki herkes çok problemsiz gibi geliyor insana
Ya zaten böyle evleniyolar istedikleri gibi hemen oluyo ya diyorum bende ne sorun var olmuyo üstüne bide doktor hiç problemin yok deyince tam moral gidiyo madem yok o zmn benim niye olmadı diyosun yemin ederim kıskanmak değil zerresi yok ama kendimi sürekli sorguluyorum bu yüzden acaba ne olabilir diye

Ben sana bişey dieyim mi benim ilk çocuğum ilk ayda hamile kaldım yani hiç aramadan beklemen ben de zannediyorum ki ikinci de öyle olacak ama nerde iki sene oldu tık yok şimdi ben nerden bileyim böyle olacağını dimi o yüzden aslında herşey Allah I'n işi gerisi hikâye Rabbimin mucizesi

O kesin zaten Allah'tan umudumuzu kesmiyoruz hayırlısıyla inş vericek bizede birbirimize dua edelim kimin duasının kabul olacağı bilinmez

kızlar galiba hamileyim ben ya bugun adet günüm ve olmadı ovülasyon testi yaptım çift çizgi aynı koyulukta sonra gebelik testi yaptım ve ikinci çizgi silik..

Kızlar benim testim pazar ve pazartesi çok koyu çıktı bugün yaptığımda çizgi yok denecek kadar az acaba çatlama oldumu pazar sabahı ve bugünü değerlendirdim

kan sonucumu aldim 17.6 cok dusuk iki gun sonra tekrarlayalim dedi bu ay gec yumurtlamistim gec dollenme olmus olabilir dedi..

Amin amin insallah kardesimm. Allahim.en kısa sürede nasip.etsin. yavrularınıza kavusun ins. Ben geçen ay cok kasık ağrısı yaşadım adete yakın.tamam dedim bu ay oldu. Ama olmadı adetim bile az geldi. Meğer rahim kendini hazırlamış. Cok geçmeden bu ay tek belirti su gibi akinti ile anladım gebe olduğumu.

Benim bugün çizgi yok denecek kadar az oldu yumurtlama sürem doldu ama bi kaç gün daha dikkat edicem artık gerisi kısmet bekleyelim görelim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…