Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

ÇOK ÜZÜLDÜM CANIM BENİM MELEĞİMİZ ANNESİNE ÖBÜR TARAFTA ŞEFATÇİ OLACAK BUNU DÜŞÜNEREK KENDİNİ MOTİVE ET CANIM NE OLURSUN BİLİYORUM ÇOK ZOR AMA.DUALARIM SENİNLE BU DUYGU HERKESE DE NASİP OLMAZ O BİR MELEK ÜZME KENDİNİ CANIM SENİ ÇOK İYİ ANLIYORUM AMA VEREN DE ALANDA ALLAH

Canım en azından hamile kalabiliyosun bunu aklına getir pes etme sen güçlü bir kadınsın

Ayrıca canım meleğinin tutunsmaması senin hatan değil allah senden daha çok sevdi ve öyle uygun gördü sakın benim hatam diyerek kendini harap etme sakın

Ayrıca canım meleğinin tutunsmaması senin hatan değil allah senden daha çok sevdi ve öyle uygun gördü sakın benim hatam diyerek kendini harap etme sakın
Hersey icin ama hersozun icin cok sagol canim. 10 gunluk sevinc uctu gitti. Tekrar basa doncez, birbucuk yillik bekleyis tekrar devam etcek. Kist acisindan bakilcak. Rahimde bi problem mi var diye. Ablamda da hormon dengesizligi vardi ama hemen hamile kalabilmisti. Benim ise duzenliydi dongum ama olmadi iste. Veren de alanda Allah tabi. Demekki hayirlisi degilmis

Aynen canım Allahım sana ömürlük sevinç nasip etsin inşallah artık kendine söz ver ve streslerinden kurtul bugünden sonra herşeyin çaresi var tıp o kadar ilerlediki pes etme ve hep pozitif düşün ve hergün Rabbinden hayırlı ve sağlıklı bir evlat iste

Ben hep şöyle düşünürüm etrafda o kadar bebek ve insanoğlu varki herbirini bir anne doğurdu allahım onlara evlat verdi neden bana vermesin ki banada birgün verecek inşallah dedim
ve gerçekten öyle en çirkininden en güzelini en gencinden en yaşlısına en merhametlisinden en acımasızına en cahilinden en görmüş geçirmişine...
hep onlara evlat nasip etmiş ama biz üzüldükçe streslere girdikçe umutsuzluğa kapıldıkça kafaya taktıkça...kaybeden biz oluruz canım
DEKİ BEN DOĞURGAN BİR KADINIM SADECE ZAMANI OLMADIĞI İÇİN RABBİM BEKLETİYO BELKİ BU BENİM İÇİN EN HAYIRLISI AMA BELKİ ÖNÜMÜZDEKİ AY AMMA TEDAVİYLE AMMA TEDAVİSİZ HAMİLE KALABİLİRİM FAKAT HERTÜRLÜ POZİTİF VE NEGATİF SONUCA HAZİRIM HAMİLE KALDIĞIM ZAMANDA EVLADIM İNŞALLAH ÇOK SAĞLIKLI OLACAK DE

[QUOTEherşeyin , post: 45681880, member: 651542"]Hersey icin ama hersozun icin cok sagol canim. 10 gunluk sevinc uctu gitti. Tekrar basa doncez, birbucuk yillik bekleyis tekrar devam etcek. Kist acisindan bakilcak. Rahimde bi problem mi var diye. Ablamda da hormon dengesizligi vardi ama hemen hamile kalabilmisti. Benim ise duzenliydi dongum ama olmadi iste. Veren de alanda Allah tabi. Demekki hayirlisi degilmis[/QUOTE]
Rabbm herseyin hayirlisini versin insallh en kisa zamanda tekrar yasarsn bu mutluluğu ofis filmi cektir rahime bebeğin tutunuxagi yere bakıyorlar sorun varmı diye birde kan pıhtılaşma varmı ona baktr pıhtılaşma oldgnda düşük ve ölümler oluyo canm

Yazdiklarin cok guzelll seyler. Gercekten dogru dediklerin. Aglamktan uyuyp kalmisim. Anca bakabildim nete. Artik bakasimda yok degil ama soylediklerin bana cok iyi moral oldu canim. Hayirli zamanda hayirli evlatlar nasip etsin hepimize Allahim

Rabbm herseyin hayirlisini versin insallh en kisa zamanda tekrar yasarsn bu mutluluğu ofis filmi cektir rahime bebeğin tutunuxagi yere bakıyorlar sorun varmı diye birde kan pıhtılaşma varmı ona baktr pıhtılaşma oldgnda düşük ve ölümler oluyo canm[/QUOTE]
Cok sagol canim. Ilk defa duyuyom ofis filmini, hic bilmiyordum bunu ben. Mutlaka cektirtcem. Pihtilasmada hic aklima gelmemisti. Buhafta tahlillerimi yaptircam hep. Bi kere oldu ama bidaha olmaz inslh. Arastirmak gerek, herzaman kendiliginden dogal yolla olmuyor malesef bazi seyler

Yazdiklarin cok guzelll seyler. Gercekten dogru dediklerin. Aglamktan uyuyp kalmisim. Anca bakabildim nete. Artik bakasimda yok degil ama soylediklerin bana cok iyi moral oldu canim. Hayirli zamanda hayirli evlatlar nasip etsin hepimize Allahim
Amin canım kendine çokk ama çokk iyi bak allaha emanet ol

[QUOTfilmiyle i, post: 45686123, member: 651542"]Rabbm herseyin hayirlisini versin insallh en kisa zamanda tekrar yasarsn bu mutluluğu ofis filmi cektir rahime bebeğin tutunuxagi yere bakıyorlar sorun varmı diye birde kan pıhtılaşma varmı ona baktr pıhtılaşma oldgnda düşük ve ölümler oluyo canm[/QUOTE]
Cok sagol canim. Ilk defa duyuyom ofis filmini, hic bilmiyordum bunu ben. Mutlaka cektirtcem. Pihtilasmada hic aklima gelmemisti. Buhafta tahlillerimi yaptircam hep. Bi kere oldu ama bidaha olmaz inslh. Arastirmak gerek, herzaman kendiliginden dogal yolla olmuyor malesef bazi seyler[/QUOTE]
Ofis filmiyle rahimin içine bakiliyo canm ben iki kere yaptrdm polip ve miyom gibi durumlar oldgnda gebe kalmayı veya bebeğin gelişimini engelleyebiliyo kan pıhtılaşmasında genetik araştırması adı altında yapılıyor pıhtılaşma varsa düşük ve ölüm oluyo allh korusun bunları mutlaka yaptr canm

Cok sagol canim. Ilk defa duyuyom ofis filmini, hic bilmiyordum bunu ben. Mutlaka cektirtcem. Pihtilasmada hic aklima gelmemisti. Buhafta tahlillerimi yaptircam hep. Bi kere oldu ama bidaha olmaz inslh. Arastirmak gerek, herzaman kendiliginden dogal yolla olmuyor malesef bazi seyler[/QUOTE]
Ofis filmiyle rahimin içine bakiliyo canm ben iki kere yaptrdm polip ve miyom gibi durumlar oldgnda gebe kalmayı veya bebeğin gelişimini engelleyebiliyo kan pıhtılaşmasında genetik araştırması adı altında yapılıyor pıhtılaşma varsa düşük ve ölüm oluyo allh korusun bunları mutlaka yaptr canm[/QUOTE]
tamam mutlaka yaptırcam canım, çok sağol:)

Kizlaaarr nerdesinz kimse yok iyusiniz insallh
İyiyizzzz benim ilk defa adetim geçikti 5.gün bugün dün tekrar idrar testi yaptım yine negatif çıktı neden böyle oluyor anlamadım adet olacak gibide durmuyorum offfffff bu kadar gecikmeye idrar testinde kesin çıkarmıydı ki

Çıkmayabiliyo canm stres yapma strestende geçiliyor insallh en kısa zamanda bebismz olur

stres yapma canım. inşlhhh güzelhaberlerini alacağız:) herkes aynı değil, sende de geç çıkacaktır belki:))

Canım inşallah seni özlemişim nasılsın canım iyimisin doktora gözüktünmü AYRICA STRES YOK UNUTMA:)

Gerçekten sen çok iyi bir insansın ALLAHIM GÖNLÜNE GÖRE VERSİN KISA ZAMANDA SAĞLIKLI HAYIRLI Bİ EVLAT NASİP ETSİN CANIM YEMİN EDERİM BUNU ÇOK İSTİYORUM İNŞALLAH

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…