Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

[QUOTEtüp bebeğeba razy housewife, post: 45757971, member: 743671"]İnşallah sen nasılsın gelişmeler varmı[/QUOTE]
Bende tup bebeğe basliyrm canm nasipse rabbm hakkmzda hayirlisini versn

[QUOTEtüp bebeğeba razy housewife, post: 45757971, member: 743671"]İnşallah sen nasılsın gelişmeler varmı
Bende tup bebeğe basliyrm canm nasipse rabbm hakkmzda hayirlisini versn[/QUOTE]
Amin canım İNŞALLAH EN KİSA ZAMANDA SAĞLIKLI VE HAYIRLI BİR ŞEKİLDE ÇOCUĞUNU KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN

crazy housewifemübarek ge 45760687 .!.:
Bende tup bebeğe basliyrm canm nasipse rabbm hakkmzda hayirlisini versn
Amin canım İNŞALLAH EN KİSA ZAMANDA SAĞLIKLI VE HAYIRLI BİR ŞEKİLDE ÇOCUĞUNU KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN[/QUOTE]
Amin canm hepimizin su mubarek Gecede Hepimizin duaları kabul olsun ve en kısa zamanda hepimiz çocuklarımızı kucağımıza alalım

Sen n kaç QUOTE="crazy housewife, post: 45760687, member: 743671"]Bende tup bebeğe basliyrm canm nasipse rabbm hakkmzda hayirlisini versn[/QUOTE]
Amin canım İNŞALLAH EN KİSA ZAMANDA SAĞLIKLI VE HAYIRLI BİR ŞEKİLDE ÇOCUĞUNU KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN[/QUOTE]
Sen Kaç yıllık evlisin sorunun ne ki tedavi oldun mu Hangi hastaneye gidiyorsun

Canım inşallah seni özlemişim nasılsın canım iyimisin doktora gözüktünmü AYRICA STRES YOK UNUTMA:)
bende seni özledim canım:) sizlerle konuşmak dertleşmek çok güzel:) doktorluk bişeyim kalmadı şükür, giden koptu gitti zaten tutunamadı. kısmet değilmiş hayırlısı böyleymiş deyip unutmaya çalışıyoruz. ben nerden bilebilirdim bu işlerin böyle zor oldğunu, hemen ilk aylarda olur diye bilyodum. birbuçuk yıl bekle ilk gözağrını ve kayup gitsin:KK43: birdaha 2 hafta geçmeden test yapmayacağım, kendi haline bırakmaya çalışacağım bırakabilirsem.

Sen n kaç QUOTE="crazy housewife, post: 45760687, member: 743671"]Bende tup bebeğe basliyrm canm nasipse rabbm hakkmzda hayirlisini versn
Sen Kaç yıllık evlisin sorunun ne ki tedavi oldun mu Hangi hastaneye gidiyorsun[/QUOTE]
Ben bir buçuk yıllık evliyim canım 2 kere kürtaj oldum biri kendi isteğimle daha doğrusu eşimin isteğiyle diğeride bilmeden ilaç kullandım anomali oldu kürtaj ın üstünden 6 ay geçti ama henüz hamile kalamadım sorun bu ama burdaki insanlar için o kadar çok dua ediyorum ki özellikle iyi kalpli insanlar için bazıları çok kıskanç kimseyi çekmiyo ve hemen farkediyorum ve onların adına üzülüyorum o yüzden bu platformda insanlara dikkat edin heryerde olduğu gibi iyisi de var kötüsüde

bende seni özledim canım:) sizlerle konuşmak dertleşmek çok güzel:) doktorluk bişeyim kalmadı şükür, giden koptu gitti zaten tutunamadı. kısmet değilmiş hayırlısı böyleymiş deyip unutmaya çalışıyoruz. ben nerden bilebilirdim bu işlerin böyle zor oldğunu, hemen ilk aylarda olur diye bilyodum. birbuçuk yıl bekle ilk gözağrını ve kayup gitsin:KK43: birdaha 2 hafta geçmeden test yapmayacağım, kendi haline bırakmaya çalışacağım bırakabilirsem.
Evet canım en iyisini yaparsın ama ovulasyon testleriyle takip et yumurtlama günlerini birleşme olsun elinden geleni yap sonra tevekkül et daha ovulasyon testi yapma yumurtlamdan sonra herşeyi akışına bırak bol bol dua et canım bizde senin yanındayız bol bol dua edicem senin için ismini söylesende öyle dua etsem (rubiye en kısa zamanda bebek nasip et allahım derken bi tuhaf oluyoda:))

MEVLAM ÇOCUK İSTEYEN BURDAKİ İYİ KALPLİ BAYANLARI STRESTEN KURTASİN EN KİSA ZAMANDA ONLARA HAYIRLI SAĞLIKLI GÜZELMİ GÜZEL BEBEKLER NASİP ETSİN GÖBEKLERİNİ EVLERİNİ ŞENLENDİRSİN İNŞALLAHH

KIZLAR UNUTMAYIN ANNE OLMAK ULAŞILMASI İMKANSİZ BİRŞEY DEĞİL SAKİN STRES YAPMAYIN KENDİNİZE GÜVENİN SİZ VE VUCUDUNUZ BU GÜZEL ŞEYİ BAŞARABİLİR İNANIN VE GÜVENİN ZAMANI GELİNCE OLACAK ELBET SABREDELİM VE NEDEN OLMASIN Kİ DİYELİM

BAKIN BİR YERDE OKUDUĞUM ŞEYİ PAYLAŞAYIM

Bir kadın türkiyede çoğu doktora gözüküyor hamile kalamazsın diyorlar ardından yurtdışınada gidiyo ordakilerde aynı şeyi söylüyo
eve gelince üzülüyo ah vah ediyo ardından 3 ay geçince artık umursamıyo olmuyo zaten diyo ardından 5 ayında bakıyo ki 2 aylık hamile inanamamışlar şok olmuşlar şu an ikinciye hamileymiş

İŞTE KIZLAR UMUDUNUZU KAYBETMEYİN VE İNANIN RABBİM BÜYÜK OL DEDİĞİ AN OLUR BUNU BİRAZDA BİZİM TETİKLEMEMİZ LAZIM HER AY SONU HÜSRADA OLSA DİĞER AY O YIKIMI YAŞAMAMIŞ GİBİ AYAĞA KALKACAZ VE YILMADAN İNANARAK DEVAM EDECEZ İNŞALLAH KIZLAR

Allah hayırlısını versin inşallah :) Artık düşünmüyorum ben de olduğu Zaman olsun

Allah hayırlısını versin inşallah :) Artık düşünmüyorum ben de olduğu Zaman olsun
AMİN inşallah Can'ım mesela benim çevremde ailede neredeyse çoğu ilk ay hamile kalmış ve ve bence çokta umursamamışlar yani çocuklarıyla şuan bile ilgili değiller demek ki çokta takmamışlar ama ne Zaman insan hırs yaparsa olsun illa olsun derse üstüne çok düşerse o olmaz hayatta bazı şeylerde de böyle değilmi o yüzden akışına bırakalım düzenli olarak ilişlide bulunalım stresin rahimimizi etkilemesine izin vermeyelim düşünsenizze stresli olduğumuz aylar çoğu Zaman adet gecikmesi yaşıyoruz ne kadar etkiliyo.

UNITMAYIN BİZİM ÇOCUK SAHİBİ OLAN DİĞER KADINLARDAN HİÇBİR EKSİĞİMİZ YOK SADECE BİRAZ FAZLA STRES EDİYORUZ VE NEGATİF ÇİZGİLERİ GÖRÜNCE YIKILIYORUZ VE BÖYLE YAPINCA ZATEN DİĞER AYKİ ÇALIŞMALARA 1-0 YENİK BAŞLIYORUZ O YÜZDEN BÜGÜNDEN İTİBAREN HER HAYAL KIRIKLIKLARIMIZI UNUTUP ŞÖYLE BİR SİRKELENELİM VE Bİ DAHA Kİ AYA STRESSİZ MUTLU BAŞLAYALIM SANKİ YENİ EVLENMİŞ GİBİ İLK DENEMEMİZ GİBİ ARKADAŞLAR

Hayatımızı çocuğa göre endekslememeliyiz ama olursa Da olmazsa da Allahtan ama hayırlısı biz yine çabalarız istemeye devam ederiz :)

Harikasından razy housewife, post: 45764493, member: 743671"]UNITMAYIN BİZİM ÇOCUK SAHİBİ OLAN DİĞER KADINLARDAN HİÇBİR EKSİĞİMİZ YOK SADECE BİRAZ FAZLA STRES EDİYORUZ VE NEGATİF ÇİZGİLERİ GÖRÜNCE YIKILIYORUZ VE BÖYLE YAPINCA ZATEN DİĞER AYKİ ÇALIŞMALARA 1-0 YENİK BAŞLIYORUZ O YÜZDEN BÜGÜNDEN İTİBAREN HER HAYAL KIRIKLIKLARIMIZI UNUTUP ŞÖYLE BİR SİRKELENELİM VE Bİ DAHA Kİ AYA STRESSİZ MUTLU BAŞLAYALIM SANKİ YENİ EVLENMİŞ GİBİ İLK DENEMEMİZ GİBİ ARKADAŞLAR[/QUOTE]
Harikasin Tatlım çok güzel pozitif düşünüyorsunuz bizim için yaptığın güzel dilekler için de Allah razı olsun Bugün de Hepimiz birbirimize çok çok dua edelim Unutmayalım ki Allah kabul etmeyeceği duayı yaptırmaz mış

Harikasından razy housewife, post: 45764493, member: 743671"]UNITMAYIN BİZİM ÇOCUK SAHİBİ OLAN DİĞER KADINLARDAN HİÇBİR EKSİĞİMİZ YOK SADECE BİRAZ FAZLA STRES EDİYORUZ VE NEGATİF ÇİZGİLERİ GÖRÜNCE YIKILIYORUZ VE BÖYLE YAPINCA ZATEN DİĞER AYKİ ÇALIŞMALARA 1-0 YENİK BAŞLIYORUZ O YÜZDEN BÜGÜNDEN İTİBAREN HER HAYAL KIRIKLIKLARIMIZI UNUTUP ŞÖYLE BİR SİRKELENELİM VE Bİ DAHA Kİ AYA STRESSİZ MUTLU BAŞLAYALIM SANKİ YENİ EVLENMİŞ GİBİ İLK DENEMEMİZ GİBİ ARKADAŞLAR
Harikasin Tatlım çok güzel pozitif düşünüyorsunuz bizim için yaptığın güzel dilekler için de Allah razı olsun Bugün de Hepimiz birbirimize çok çok dua edelim Unutmayalım ki Allah kabul etmeyeceği duayı yaptırmaz mış[/QUOTE]

Dualarım sizinle vallahi her aklıma geldiğinizde dua ediyorum sizin isminiz nuran mı isme dua etmek istiyorum

Hayatımızı çocuğa göre endekslememeliyiz ama olursa Da olmazsa da Allahtan ama hayırlısı biz yine çabalarız istemeye devam ederiz :)
İnşallah canım sen nasılsın bayağı dır görüşemedik ilaç alıyorum demiştin gelen giden varmı

Harikasin Tatlım çok güzel pozitif düşünüyorsunuz bizim için yaptığın güzel dilekler için de Allah razı olsun Bugün de Hepimiz birbirimize çok çok dua edelim Unutmayalım ki Allah kabul etmeyeceği duayı yaptırmaz mış

Dualarım sizinle vallahi her aklıma geldiğinizde dua ediyorum sizin isminiz nuran mı isme dua etmek istiyorum[/QUOTE]
Evet canm nuran senn ismin ne

Merhaba bayanlar ben de 6 aydır bebekbebek istiyorum bi problem de yok. Bu ay değerlendirdim elimde 2 ovulasyon testim var adete kaç gün kala yapayım sizce

X