Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Merhaba bayanlar ben de 6 aydır bebekbebek istiyorum bi problem de yok. Bu ay değerlendirdim elimde 2 ovulasyon testim var adete kaç gün kala yapayım sizce
2 gün kala yap t ve c çizgisi ya aynı koyulukta yada t çizgisi daha koyu olacak tabi hızlı sonuç vermesi dikkate de alınmalı
adete kaç gün var ki

Benim adetim geçelim 1 hafta oldu hala adet olmadım olacak gibide durmuyorum 2 gün önce idrarda test yaptım negatif çıktı bugün kan verdim pazartesi yada salı günü sonuçları alacam ilk defa adetim gecikti ve göğüs uclarım da koyu halka oluştu kızlar sizce yüzde kaç hamileyim?diğer hamilelik lerimde lekelenmeler olmuştu aynı gün gebelik testi pozitifti ama bunda ne lekelenme var nede çift çizgi ana hamile gibi de hissediyorum bazen buda adetten sonra 23.gün yaptığım ovulasyon testi gün adetim 28 günde 1 oluyor geçtikçe silikleşti ilk yaptığımda 1 dk içerisinde c ile aynı koyuluktaydı 14589271270531694595982.jpg
13.ve14.günlerde de koyu çıkmıştı ama bu kadar hızlı çıkmamıştı kızla kafam iyice karıştı adetten gecikmesinin 5.gününe kadar 3 tane test yaptım 3 ü de negatif anlayamıyorum yaaa bi fikri olan varmı

4 Nisan adet tarihim. 18 martta ovulasyon çift çizgiydi

Ben de ovulasyon gününden 8 gün sonra tekrar pozitif çıktı yani adetime 7 gün kala ondan sonra yapamadım test yoktu elimde ama burdan okuduğum kadarıyla adete 2 gün kala yapıldığı zaman daha sağlıklı sonuç veriyor tabi adetin yumurtlama günlerin düzenliyse kist yoksa hormonal hastalık yoksa veya hormon hapı almadıysan

Benim adetim geçelim 1 hafta oldu hala adet olmadım olacak gibide durmuyorum 2 gün önce idrarda test yaptım negatif çıktı bugün kan verdim pazartesi yada salı günü sonuçları alacam ilk defa adetim gecikti ve göğüs uclarım da koyu halka oluştu kızlar sizce yüzde kaç hamileyim?diğer hamilelik lerimde lekelenmeler olmuştu aynı gün gebelik testi pozitifti ama bunda ne lekelenme var nede çift çizgi ana hamile gibi de hissediyorum bazen buda adetten sonra 23.gün yaptığım ovulasyon testi gün adetim 28 günde 1 oluyor geçtikçe silikleşti ilk yaptığımda 1 dk içerisinde c ile aynı koyuluktaydıEki Görüntüle 1802493
13.ve14.günlerde de koyu çıkmıştı ama bu kadar hızlı çıkmamıştı kızla kafam iyice karıştı adetten gecikmesinin 5.gününe kadar 3 tane test yaptım 3 ü de negatif anlayamıyorum yaaa bi fikri olan varmı
Belki de geç döllenme olmuştur. Bizim komşumuzun adet gecikmesinden 5 gün sonra idrar da kan da negatif çıktı. Bi 5 gün sonra tekrar yaptırdı ve pozitif. Geç döllenmiş

Yaptırmadım erken gebelik testi yaptım negatif çıktı bende tarlusal aldım kullanıyorum yumurtam çatlamamıştır bu ay benim ondan olamadım
Hayırlısı canım bi dahaki aya inşallah stres yapma da gelsin artık kırmızılar bidahaki aya erken başla:)

Ben de ovulasyon gününden 8 gün sonra tekrar pozitif çıktı yani adetime 7 gün kala ondan sonra yapamadım test yoktu elimde ama burdan okuduğum kadarıyla adete 2 gün kala yapıldığı zaman daha sağlıklı sonuç veriyor tabi adetin yumurtlama günlerin düzenliyse kist yoksa hormonal hastalık yoksa veya hormon hapı almadıysan
Tiroid var bende. İlaç kullanıyorum. Gebe kalamamam da belki de Tiroid yüzünden

Belki de geç döllenme olmuştur. Bizim komşumuzun adet gecikmesinden 5 gün sonra idrar da kan da negatif çıktı. Bi 5 gün sonra tekrar yaptırdı ve pozitif. Geç döllenmiş
İnşallah ama canım benim diğer gebelik lerimde erkenden idrarda pozitifi görmüştüm bide düzenli adet görende ve adetin 14.günü yumurtlayanda geç döllenme olurmuki

İnşallah ama canım benim diğer gebelik lerimde erkenden idrarda pozitifi görmüştüm bide düzenli adet görende ve adetin 14.günü yumurtlayanda geç döllenme olurmuki
Her ay aynı gün yumurtluyorsanız o zaman geç döllenme zor bişey ihtimal sanırım. Kan testini bekleyin bakalım. Tiroid ilacını düzenli kullanınca engel olmadığını söylüyor doktorum ama bilmiyorum

Canım şimdi okudum troit önemli etkenmiş kısırlığa yol açıyo muş gebe kalınca bile gebeliğin ilerlemesini etkiliyormuş mutlaka ama mutlaka bi doktora git çok önemli bi konu bence

Hıııı ilaç kullanıyorsanız sorun yoktur inşallah aman ihmal etmeyin

Canım şimdi okudum troit önemli etkenmiş kısırlığa yol açıyo muş gebe kalınca bile gebeliğin ilerlemesini etkiliyormuş mutlaka ama mutlaka bi doktora git çok önemli bi konu bence
Gidiyorum gidiyorum gitmem mi. Tsh ı 1 le 2 arasında tutmamız gerekiyor

Her ay aynı gün yumurtluyorsanız o zaman geç döllenme zor bişey ihtimal sanırım. Kan testini bekleyin bakalım. Tiroid ilacını düzenli kullanınca engel olmadığını söylüyor doktorum ama bilmiyorum
Öyle olacak artık ama var gibi hissediyorum

Çok az oldu öyle ağrıdan kıvranmadım açıkçası
Ben yumurtlama gününe kadar göğüs bel kasık ağrısı çektim yumurtlama gününden hemen sonra yine aynı ağrıları çektim yani yaklaşık bir aydır ağrı çekiyorum şimdi hafifledi ama daha sonra adetime 5 gün kala göbek deliğimin çevresinde sizi batma gibi şeyler oldu tam adet olacağım gün sabah beline ani bir ağrı girdi normalde o ağrı adetimden 1 dk önce gelir aha geldi dedim gelmedi göğüs ucunda adete 1 gün kala koyulaşma başladı bide adete 1 hafta kala üşütmüşüm gibi kolum bacağıma karnıma kramplar giriyodu

Tamm deneyimliyim ama her hamilelikte aynı şeyleri yaşamıyor ki insan mesela benim diğer hamileliklerimde hep lekelenme oldu baş dönmesi kusma oldu ilk ayda ama bunda tık yok tabi eğer bebek varsa

X