Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Evet haklısın canım ama yok erken gebelik testiymiş yok oymuş yok buymuş boşa para verme canım gebelikten şüpheleniyorsan kan testi yaptır kesin sonuç
Biraz dertli gibi görüneceğim ama çatlatma iğnesi hcg değerini yükselttiği için kan testini hemen yaptiramiyorum. Çünkü yine bir çatlatma iğnesinden sonra kan verdim hamilesiniz dediler 2 gün sonra tekrar verdiğimde hüsran. O yüzden bu sefer 5 gün daha beklemeyi düşünüyorum

Kızlar bu testleri kullanırken bende hamlelere soruyordum yapın falan die bende hamileyken denedim ama çift çizgi cikmiyo belkide kişiden kişiye degisyor
Ben Erken gebelik testi yaptım adetime 2 gün var negatif çıktı yaa

En iyisini yaparsın benim gibi yıkılması inşallah ama yinede fazla kaptırma ben kaptırdım bu ay kendimi suan çok kötü hissediyorum kendimi

Hamilelik olmasi icin ikinci çizgi nin çok koyu oolması ve hemen çıkması gerekiyo canm ama insallhhamilesndr hicde belli olmaz
Ya benimki çok hızlı ve çok koyu çıktı adetime 6 gün kala şimdi adetime 2 gün varken erken gebelik testi yaptım negatif çıktı 28 günde bir adet oluyorum

Ay canım yaa kurban olduğum allah nelere kadir allahım devamını getirsin bizler için dua et neolur

Emin olun hamile olduğum günden beri dua ediyorum tüm evlat sahibi olmak isteyenler için umarım en kısa zamanda sizlerde hamilelik anilarinizi anlatmaya başlarsınız

Emin olun hamile olduğum günden beri dua ediyorum tüm evlat sahibi olmak isteyenler için umarım en kısa zamanda sizlerde hamilelik anilarinizi anlatmaya başlarsınız
canim masallah hayirli olsun.Sizin neden tup bebek yapilicakti. biz de tup bebek yaptiracagiz sira bekliyoruz. Mucize olur mu diye bekliyorum ben de. 1 yildir ugrasiyoruz biz de ama olmayinca olmuyor maalesef.

canim masallah hayirli olsun.Sizin neden tup bebek yapilicakti. biz de tup bebek yaptiracagiz sira bekliyoruz. Mucize olur mu diye bekliyorum ben de. 1 yildir ugrasiyoruz biz de ama olmayinca olmuyor maalesef.

Yaş 30 evlendim 6 ay olmayınca ışte doktora gittik klomen catlatma iğneleri falan 3 5 ay ole denedik yine yok sonra özel bi klinik gittim ben hiç bi tedavi istemiyorum direk tüp bebek istiyorum falan dedim tabi doktor önce bi tedavi falan dedi ama bn illa ugrasmicam falan dedim ışte sonra tamam dedi ama o arada bi kac test falan sonra yapi caz derken yaptı yapacağını ışte his mi sis mi ole şeyler yaptı o ay hamile kaldım vala bende anlamadim

masallah canim :) bizde esimin sperm morfolojisi dusuk o yuzden uzun zamandir ugrasiyoruz ama olmuyor. Neyse bakalim hayirlisi diyelim :) sana da saglikli bir hamilelik dilerim canim. Allah sag saglim kucagina almayi nasip etsin :)

masallah canim :) bizde esimin sperm morfolojisi dusuk o yuzden uzun zamandir ugrasiyoruz ama olmuyor. Neyse bakalim hayirlisi diyelim :) sana da saglikli bir hamilelik dilerim canim. Allah sag saglim kucagina almayi nasip etsin :)

Çok teşekkür ederim umarım sizde en yakın zamanda bebeginize kavusursunuz

Kizlar ovu testim bugun de boyle cikti. Umitlensem mi umitlenmesim mi bilemedim

Eklentiler

• image.jpeg
    32,3 KB · Görüntüleme: 183
Kızlar banada yorum yapın lütfen 27.gün adete 2 gün var test böyle gebelik ise negatif

Eklentiler

• 20160318_210703.jpg
    35,1 KB · Görüntüleme: 166
[QUOTEcanım nur0927, post: 45673250, member: 689520"]Bugun adet olmam lazimdi canim[/QUOTE]
Valla canim koyu da cikms ama koyu çıkıp gebe olmayan da var silik çıkıp gebe olanda var testlere devam et bakalm hayirlisi insllh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…