Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

ŞİMDİ KANA GİDİYORUM KIZLAR DUA EDİN BANA İDRAR BU KADAR KOYU ÇIKTIKTAN SONRA KANDADA ÇIKAR DIMI

ŞİMDİ KANA GİDİYORUM KIZLAR DUA EDİN BANA İDRAR BU KADAR KOYU ÇIKTIKTAN SONRA KANDADA ÇIKAR DIMI
ben aldim kan sonucu gebelik baslamis canim insallah sende guzel haberler verirsin insallah

KIZLAR SİZDE yBAKABİLİR MİSİNİZ BUGÜN ADET GÜNÜM VE OLMADIM GEÇEN ADET GÜNÜMDE OVU TESTİM SİLİK ÇIKMIŞTI BUGÜN ANINDA ÇİFT ÇİZGİ ÇIKTI SENCE GEBELİK OLABİLİR Mİ FOTOYA BAKABİLİR MİSİN 31.GÜN YAZAN GEÇEN AY
canim Lh ovu testim hemen eczanede gebelik aldim oda hemen koyu cikti canim

Eklentiler

• 20160302_120237.jpg
    20160302_120237.jpg
    111,9 KB · Görüntüleme: 229
Kızlar yardımcı olun en son 23 ocak adet oldum ve 23 şubattan beri ara sancılarm var her adet dönemi göğüs sişer ve agrır bu ay hiç ağrı falan yok.Doktora gittim ultrasona baktı kese göremedi Kan testi yaptı negatif bugün de sol kasıgmda adet agrisi oldu fena bir şekilde dedim kesin adet oldum ya ama malesef ki hala olmadım. Sormak istediğim şu benim gibi olupta sonra hamile olduğunu öğrenen yada adet olan var mi sinirlerm bozuldu

o zaman gebelik olabilir canım. hadı hayırlısı. baya koyu cunku. adete yakın benımde koyulasır ama bu kadar degıl tabı. gecen aykı normalmıs mesela. pozitif oldugunda zaten gebelık vardır dıyebılıyoruz. ve senınkı oyle
ınsallah yanılmayız.
Merhaba vir sorum olacaktı, gebelik testi yok yumurtlama testinde silik çizgi var gebelik ollabilir mi acaba: (

Maalesef canm"Nazlib, post: 45469817, member: 583907"]Merhaba vir sorum olacaktı, gebelik testi yok yumurtlama testinde silik çizgi var gebelik ollabilir mi acaba: ([/QUOTE]
Malesef Canım silik çizgi çıktığında gebelik olmuyor her iki çizginin de çok koyu olması gerekiyormuş

Canım kan testim 315 çıktı adetin ilk günü bugun pazar 700e yakın çıkarsa sağlıklı devam ediyo demek olucak dedi doktor
canim saglikli zaten guzel deger bak bende carsamba verdim 1000,0 degerim bugun 48 sat sonra verdim 3544,5 degerim pazar gunu yine ayni saaate ver canim reglin kacgun gecmisti benim ilk verdigimde 2 gun gecti bugun verdigimde 4 gun gecmis oluyor ikizde olabilir degerim yuksek yada kizda olabilirmis arastirfigimda okudum yuksek betahcg kiz dusuk betahcg erkek diye okumustum birde ikiz olma olasiligida varmis sali doktor cagirdi ikizmi tekmi ogrenicem senin adina sevindim canim sag salim kucaginada almayi nasip etsin rabbim

canim saglikli zaten guzel deger bak bende carsamba verdim 1000,0 degerim bugun 48 sat sonra verdim 3544,5 degerim pazar gunu yine ayni saaate ver canim reglin kacgun gecmisti benim ilk verdigimde 2 gun gecti bugun verdigimde 4 gun gecmis oluyor ikizde olabilir degerim yuksek yada kizda olabilirmis arastirfigimda okudum yuksek betahcg kiz dusuk betahcg erkek diye okumustum birde ikiz olma olasiligida varmis sali doktor cagirdi ikizmi tekmi ogrenicem senin adina sevindim canim sag salim kucaginada almayi nasip etsin rabbim
Canım benim gecikme olmadı bugün adet olmam gerekiyodu olmadım bende test yaptım. İnşallah dediğim gibi olur bende şöyle 1000leri görsem keşke

Canım benim gecikme olmadı bugün adet olmam gerekiyodu olmadım bende test yaptım. İnşallah dediğim gibi olur bende şöyle 1000leri görsem keşke
gorursun canim bak benim iki kat degil nerdeyse dort kati oldu canim olur gonlunu ferah tut

Kizlar oncelikle tebrik ederim :) adet gununuzden once ovulasyon testi yapmis miydiniz? Adetten 3-4 gun once? Onda koyu mu cikmisti ikinci cizginiz?

Kızlar bakar misiniz 10.günden itibaren test koyu çıkıyor bugün 18.gün hala 2.çizgi belirgin daha önce 14 ten sonra çizgi tamamen kaybolurdu sizce ne yapmak gerekir

Eklentiler

• 20160309_161057.jpg
    20160309_161057.jpg
    37,7 KB · Görüntüleme: 147
canim noldu sonucun keseyi gordunmu insallah iyi gidiyordur

Kızlar bakar misiniz 10.günden itibaren test koyu çıkıyor bugün 18.gün hala 2.çizgi belirgin daha önce 14 ten sonra çizgi tamamen kaybolurdu sizce ne yapmak gerekir
yarin saglik ocaginda kan baktir betahcg bence hamilesin bende sali gunu ogrendim hadi haber ver bekliyorum

CANIM BUGÜN GÖREMEDİK KESEYİ BİR KARARTI VAR AMA BU KESEDİR DİYEMEM DEDİ YARIN GEL TEKRAR GÖRDÜĞÜM KESEYSE KENDİNİ BELLİ EDER DEDİ BUGÜN Kİ DEĞERİM 2000 ÜSTÜ NORMAL Mİ SENCE GÖRMEMEMİZ
canim sen kasim annelerinde yorum uaptin demi

Kizlar oncelikle tebrik ederim :) adet gununuzden once ovulasyon testi yapmis miydiniz? Adetten 3-4 gun once? Onda koyu mu cikmisti ikinci cizginiz?
evet canim koyu yada silik olursa regle 2-3 gun varken gebelik basladi demektir

X