Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Canım bugün doktora gittik ultrasonda baktı ola da bilir olmayada bilir çok arada dedi kan tahlili istedi kan tahlili de 2saat sonra çıktı beta hcg 80.4 çıkmış laboratuvardan öğrendik ama doktor çıkmıştı iş çıkışında gidince geç kaldık biraz ... lab.daki bayan gebelik var beta hcg 80.4 ama doktorla görüşün dedi ne demek istedi anlamadım yarın ya da cumartesi tekrar gidicez ama ben dayanamadım yine test aldım yaptım sonuç fotoda .. kesinlesse bi ...
ovu testiylemi ogrendin hamile oldugunu rabbim.sag salim kucagina almayi nasip etsin insallah[/QUOTE]

Ilk ovulasyon testine baktım evet canım adet olmam gereken güne bir iki gün kala baktım ikisi de koyu çıkmıştı sonra bir iki gün sonra gebelik testi yaptım biri silik çıkmıştı beta hcg ye baktırdım 80.4 çıktı sonra dayanamadım erken gebelik testi yaptım bi daha bu sefer iki çizgi de belirgin olarak çıktı en son geçtiğimiz cumartesi beta hcg olcturdum 206 çıktı şimdi yarın bi daha doktora gidicez binlere gelmiş olması gerekiyor ultrasonda keseyi görmemiz lazım demişti geçen hafta bakalım heyecanlıyım cokkk kızlar...

ovu testiylemi ogrendin hamile oldugunu rabbim.sag salim kucagina almayi nasip etsin insallah

Ilk ovulasyon testine baktım evet canım adet olmam gereken güne bir iki gün kala baktım ikisi de koyu çıkmıştı sonra bir iki gün sonra gebelik testi yaptım biri silik çıkmıştı beta hcg ye baktırdım 80.4 çıktı sonra dayanamadım erken gebelik testi yaptım bi daha bu sefer iki çizgi de belirgin olarak çıktı en son geçtiğimiz cumartesi beta hcg olcturdum 206 çıktı şimdi yarın bi daha doktora gidicez binlere gelmiş olması gerekiyor ultrasonda keseyi görmemiz lazım demişti geçen hafta bakalım heyecanlıyım cokkk kızlar...[/QUOTE]
CANIM ACİL YARDIMINA İHTİYACIM VAR BUGÜN ADET GÜNÜM VE OLMADIM GEÇEN ADET GÜNÜMDE OVU TESTİM SİLİK ÇIKMIŞTI BUGÜN ANINDA ÇİFT ÇİZGİ ÇIKTI SENCE GEBELİK OLABİLİR Mİ FOTOYA BAKABİLİR MİSİN 31.GÜN YAZAN GEÇEN AY

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    28 KB · Görüntüleme: 172
KIZLAR SİZDE BAKABİLİR MİSİNİZ BUGÜN ADET GÜNÜM VE OLMADIM GEÇEN ADET GÜNÜMDE OVU TESTİM SİLİK ÇIKMIŞTI BUGÜN ANINDA ÇİFT ÇİZGİ ÇIKTI SENCE GEBELİK OLABİLİR Mİ FOTOYA BAKABİLİR MİSİN 31.GÜN YAZAN GEÇEN AY

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    28 KB · Görüntüleme: 157
Ilk ovulasyon testine baktım evet canım adet olmam gereken güne bir iki gün kala baktım ikisi de koyu çıkmıştı sonra bir iki gün sonra gebelik testi yaptım biri silik çıkmıştı beta hcg ye baktırdım 80.4 çıktı sonra dayanamadım erken gebelik testi yaptım bi daha bu sefer iki çizgi de belirgin olarak çıktı en son geçtiğimiz cumartesi beta hcg olcturdum 206 çıktı şimdi yarın bi daha doktora gidicez binlere gelmiş olması gerekiyor ultrasonda keseyi görmemiz lazım demişti geçen hafta bakalım heyecanlıyım cokkk kızlar...
CANIM ACİL YARDIMINA İHTİYACIM VAR BUGÜN ADET GÜNÜM VE OLMADIM GEÇEN ADET GÜNÜMDE OVU TESTİM SİLİK ÇIKMIŞTI BUGÜN ANINDA ÇİFT ÇİZGİ ÇIKTI SENCE GEBELİK OLABİLİR Mİ FOTOYA BAKABİLİR MİSİN 31.GÜN YAZAN GEÇEN AY[/QUOTE]
baya koyu cıkmıs. peki yumurtlama zamanın ne zamandı. yenı yumurtlamıyorsan gebelık yüksek ihtimal :KK66: yok mu testin yapsana hcg

CANIM ACİL YARDIMINA İHTİYACIM VAR BUGÜN ADET GÜNÜM VE OLMADIM GEÇEN ADET GÜNÜMDE OVU TESTİM SİLİK ÇIKMIŞTI BUGÜN ANINDA ÇİFT ÇİZGİ ÇIKTI SENCE GEBELİK OLABİLİR Mİ FOTOYA BAKABİLİR MİSİN 31.GÜN YAZAN GEÇEN AY
baya koyu cıkmıs. peki yumurtlama zamanın ne zamandı. yenı yumurtlamıyorsan gebelık yüksek ihtimal :KK66: yok mu testin yapsana hcg[/QUOTE]
CANIM ADET GÜNÜM BUGÜN YUMURTLUYO OLAMAM DİYE DÜŞÜNÜYORUM. 17 ŞUBAT YUMURTLAMA GEÇEN AYLA KIYASLAYINCA BAYA KOYU VE HEMEN KOYULAŞTI DAMLATIR DAMLATMAZ HCG YOK NE YAZIK Kİ İŞTEYİM ŞUAN

BU AY TESTLE TAKİP YAPMADIM AMA UZAYAN AKINTI FALAN GÜNÜNDE GELDİ.
o zaman gebelik olabilir canım. hadı hayırlısı. baya koyu cunku. adete yakın benımde koyulasır ama bu kadar degıl tabı. gecen aykı normalmıs mesela. pozitif oldugunda zaten gebelık vardır dıyebılıyoruz. ve senınkı oyle
ınsallah yanılmayız.

o zaman gebelik olabilir canım. hadı hayırlısı. baya koyu cunku. adete yakın benımde koyulasır ama bu kadar degıl tabı. gecen aykı normalmıs mesela. pozitif oldugunda zaten gebelık vardır dıyebılıyoruz. ve senınkı oyle
ınsallah yanılmayız.
İNŞALLAH CANIM YAA T C DEN ÖNCE KOYULAŞTI BENİDE O UMUTLANDIRDI VE HİÇ BEKLEMEDİM

KIZLAR OVU TESTİYLE GEBELİK BELLİ OLUYOR İDRAR TESTİ YAPTIM POZİTİF HALA ŞOKTAYIM DELİ GİBİ ALIYORUM EKTE HCG VE LH TESTLERİNİ GÖREBİLİRSİNİZ KAN YAPICAM BİRAZDAN

Eklentiler

• image (1).jpeg
    image (1).jpeg
    17,8 KB · Görüntüleme: 220
  • image.jpg
    image.jpg
    28 KB · Görüntüleme: 190
canim.edesko kan ver canim bende ovu testi yaptim hemen.koyu cift cizgi cikti eczsneye gittim gebelik aldim ondada cift cizgi koyu cikti ertesi gun kan degerim 1000,0 cikti aradan 48 saat gecti bugunde kan degerim 3544,5 cikti canim

canim.edesko kan ver canim bende ovu testi yaptim hemen.koyu cift cizgi cikti eczsneye gittim gebelik aldim ondada cift cizgi koyu cikti ertesi gun kan degerim 1000,0 cikti aradan 48 saat gecti bugunde kan degerim 3544,5 cikti canim
canım benim değil test. mervenin. zaten hcg de testınde de pozitif :)
benım daha 10 gün var . =))

ovu testiylemi ogrendin hamile oldugunu rabbim.sag salim kucagina almayi nasip etsin insallah
canim bende ovu testiyle ogrendim hemen gebelik testi yaptim hemen koyu cift cizgi ertesi gun kanda 1000,0 degrim 48 sat sonra tekrar ettik 3544,5 cikti sali doktorum bekliyor

Ilk ovulasyon testine baktım evet canım adet olmam gereken güne bir iki gün kala baktım ikisi de koyu çıkmıştı sonra bir iki gün sonra gebelik testi yaptım biri silik çıkmıştı beta hcg ye baktırdım 80.4 çıktı sonra dayanamadım erken gebelik testi yaptım bi daha bu sefer iki çizgi de belirgin olarak çıktı en son geçtiğimiz cumartesi beta hcg olcturdum 206 çıktı şimdi yarın bi daha doktora gidicez binlere gelmiş olması gerekiyor ultrasonda keseyi görmemiz lazım demişti geçen hafta bakalım heyecanlıyım cokkk kızlar...[/QUOTE]

İNŞALLAH CANIM YAA T C DEN ÖNCE KOYULAŞTI BENİDE O UMUTLANDIRDI VE HİÇ BEKLEMEDİM
benimde t once belirlendi c de hemen cikti zaten idarar giderken t den c ye kadar hepsi aninda cikti

X