Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Kızlar banada bişey deyin nolur adete 1 hafta var bu ovu testi az önce yaptım hemen böyle çıktı erken gebelik testi yaptım sonra ama negatif bu ovu testiyle hamile olduğunu ogrenenlwri okudum 2. Çizginin dahami koyu olmasi lazim ilk defa yapıyorum ovu testi

Eklentiler

• 20160225_155716.jpg
    20160225_155716.jpg
    59,4 KB · Görüntüleme: 222
Canı.TE="kaderdursunnnn, post: 45340301, member: 718759"]Kızlar banada bişey deyin nolur adete 1 hafta var bu ovu testi az önce yaptım hemen böyle çıktı erken gebelik testi yaptım sonra ama negatif bu ovu testiyle hamile olduğunu ogrenenlwri okudum 2. Çizginin dahami koyu olmasi lazim ilk defa yapıyorum ovu testi[/QUOTE]
Canim ikinci çizgi hemen koyu bi sekilde cikiyorms sonra senn bata bir hafta var yumurtlamada olablr

Canı.TE="kaderdursunnnn, post: 45340301, member: 718759"]Kızlar banada bişey deyin nolur adete 1 hafta var bu ovu testi az önce yaptım hemen böyle çıktı erken gebelik testi yaptım sonra ama negatif bu ovu testiyle hamile olduğunu ogrenenlwri okudum 2. Çizginin dahami koyu olmasi lazim ilk defa yapıyorum ovu testi
Canim ikinci çizgi hemen koyu bi sekilde cikiyorms sonra senn bata bir hafta var yumurtlamada olablr[/QUOTE]
6 gün var evet ama adete 6 gün varken yumurtlama olduğunu duymadım hiç burda o_O

Canı.TE="kaderdursunnnn, post: 45340301, member: 718759"]Kızlar banada bişey deyin nolur adete 1 hafta var bu ovu testi az önce yaptım hemen böyle çıktı erken gebelik testi yaptım sonra ama negatif bu ovu testiyle hamile olduğunu ogrenenlwri okudum 2. Çizginin dahami koyu olmasi lazim ilk defa yapıyorum ovu testi
Canim ikinci çizgi hemen koyu bi sekilde cikiyorms sonra senn bata bir hafta var yumurtlamada olablr[/QUOTE]

Canım bugün doktora gittik ultrasonda baktı ola da bilir olmayada bilir çok arada dedi kan tahlili istedi kan tahlili de 2saat sonra çıktı beta hcg 80.4 çıkmış laboratuvardan öğrendik ama doktor çıkmıştı iş çıkışında gidince geç kaldık biraz ... lab.daki bayan gebelik var beta hcg 80.4 ama doktorla görüşün dedi ne demek istedi anlamadım yarın ya da cumartesi tekrar gidicez ama ben dayanamadım yine test aldım yaptım sonuç fotoda .. kesinlesse bi ...

Eklentiler

• IMAG0706.jpg
    IMAG0706.jpg
    27 KB · Görüntüleme: 222
Canim ikinci çizgi hemen koyu bi sekilde cikiyorms sonra senn bata bir hafta var yumurtlamada olablr

Canım bugün doktora gittik ultrasonda baktı ola da bilir olmayada bilir çok arada dedi kan tahlili istedi kan tahlili de 2saat sonra çıktı beta hcg 80.4 çıkmış laboratuvardan öğrendik ama doktor çıkmıştı iş çıkışında gidince geç kaldık biraz ... lab.daki bayan gebelik var beta hcg 80.4 ama doktorla görüşün dedi ne demek istedi anlamadım yarın ya da cumartesi tekrar gidicez ama ben dayanamadım yine test aldım yaptım sonuç fotoda .. kesinlesse bi ...[/QUOTE]
Yaklaşık 3 4 haftalik hamilesin kızıma aynı değer çıkmıştı 2 günde bir kan istek senden artıyormu die bakicak

SankiTE="kaderdursunnnn, post: 45347820, member: 718759"]Gebelik testimdr böyle[/QUOTE]
Sannki ikinci çizgi çokaz belli gibimi banami oöyle geliyo

Sannki ikinci çizgi çokaz belli gibimi banami oöyle geliyo
Evet resimde fazla belli deil ama normalde belli zorlanmadan görebiliyorum bakalım bekliyorum adete 5 gün hayirlisi[/QUOTE]
O zaman gözün aydın canm hadi hayırlısı buarada hepinizin ccuması mübarek olsun rabbm bütün dualarnizi kabul etsn beni katın duaniza

[QUyaptın caaderdursunnnn, post: 45352937, member: 718759"]Sannki ikinci çizgi çokaz belli gibimi banami oöyle geliyo[/QUOTE]
Evet resimde fazla belli deil ama normalde belli zorlanmadan görebiliyorum bakalım bekliyorum adete 5 gün hayirlisi[/QUOTE]
Ne yaptin canm sen gebelk kesinlestimi

Canım bugün doktora gittik ultrasonda baktı ola da bilir olmayada bilir çok arada dedi kan tahlili istedi kan tahlili de 2saat sonra çıktı beta hcg 80.4 çıkmış laboratuvardan öğrendik ama doktor çıkmıştı iş çıkışında gidince geç kaldık biraz ... lab.daki bayan gebelik var beta hcg 80.4 ama doktorla görüşün dedi ne demek istedi anlamadım yarın ya da cumartesi tekrar gidicez ama ben dayanamadım yine test aldım yaptım sonuç fotoda .. kesinlesse bi ...[/QUOTE]
ovu testiylemi ogrendin hamile oldugunu rabbim.sag salim kucagina almayi nasip etsin insallah

Eki Görüntüle 786689 kızlar adetime 3 gün var ovulasyon testi ile hamilelikte iki çizgininde belirgin olması gerekiyor demişssinz benim ikiside belirgin yorumlarınızı alabilirmiyim?
ovulasyon testi dogru sonuc verdimi canim sanirim yine hamilesiniz gebelik takviminiz 31 haftada diyor rabbim sag salim kucaginiza almayi nasip etsin insallah

Merhaba yazdıklarınızı okudum bende 3 senedir evliyim ve bebeğim olmuyo polikistik hastasıyım bu ay tedavi gördüm klomenle ve ovulasyon testiyle de takip ettim adetinin 19. Gününde yumurtlama oldu sanırım o gün çift çizgiydi o günden beri hergün yapıyorum ve hep çift çizgi çıkıyo dün yine çiftti adetimede 1 hafta var daha neden böle

Merhaba yazdıklarınızı okudum bende 3 senedir evliyim ve bebeğim olmuyo polikistik hastasıyım bu ay tedavi gördüm klomenle ve ovulasyon testiyle de takip ettim adetinin 19. Gününde yumurtlama oldu sanırım o gün çift çizgiydi o günden beri hergün yapıyorum ve hep çift çizgi çıkıyo dün yine çiftti adetimede 1 hafta var daha neden böle
hamilelik de olabilir eğer eşinizde sperm problemi yoksa benimde çok koyu değil ama sürekli aynı ve ya daha koyu çift çizgi çıkıyor adet de olmadım daha

hamilelik de olabilir eğer eşinizde sperm problemi yoksa benimde çok koyu değil ama sürekli aynı ve ya daha koyu çift çizgi çıkıyor adet de olmadım daha
Eşimde sperm problemi yok canm tek problemim polikistik yumurtlama olduysa bigün çıkmıyo mu testte

X