Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

image.jpeg
Kızlar bakar misiniz 10.günden itibaren test koyu çıkıyor bugün 18.gün hala 2.çizgi belirgin daha önce 14 ten sonra çizgi tamamen kaybolurdu sizce ne yapmak gerekir
Benimde bu ay hep böyle çıkıyor 40.gün bugün koyu çıkıp silikleşti şimdi hep böyle çıkıyor adet gününe ne kadar var peki

Benim de 11.gün yumurtlamam oldu aslında çizgi silikleşti ama bugün yine koyulaşmış anlamadım...siz gebe olabilirsiniz bir de gebelik testi deneyin bence..

Arkadaşlar bende ovu testi ile takip yaptım olmayınca tüp bebeğe başladık eşimde sorun vardı benim siz umutsuzluğa kapılmayın.testi kullanırken başıma çok ilginç şeyler geldi yumurtlamayı yakalayıp değerlendirdim sonra adetten bir gün önce kopkoyu çıkdı dedim kesin hamileyim ama tekrar yumurtlamışım.başka streden takip beni strese soktu adetim 10 gün geçikdi hiçbir sıkıntımda yk ne hormonal ne başka birşey. Sonra doktora sordum lh insanı çok yanıltan bir hormon dedi bence bu takipler yanlış ve yanıltır diye ekledi.ayrıca be sağlıkcıyım.şimdi dememm o ki takip edin yumurtlamada zaten çok fazla yükseldiği için kesin yakalarsınız sıkıntı yok çift çizgi aynı koyulukta olduktan sonra 24 –36 saat sonra çatla yumurtada en fazla 24 saat yaşar. Gebeliği anlamaya gelince beta ile lh aynı yerden salgılana birbirine benzer hormonlar oyuğzde ovu testi poz olır ama dediğim gibi lh değil yükselen beta yani sizi yanıltır.nacizane fikrşm ovu dan sonra 12.gün sabah ilk idrar ile gebelik testi yapın kesin sonucu alırsınız.allah hepimizin yardımcısı olsun..

18. Gün aksama doğru yaptığım test kızlar ben bu ay klomen kullandım buyüzden mi böyle çıkıyor acaba bilgisi olan var mi

Eklentiler

• 20160309_195037.jpg
    20160309_195037.jpg
    52,7 KB · Görüntüleme: 176
Canım ben klomen felan kullanmadan ama benmde böyle E="Yunbir007, post: 45549696, member: 692476"]Bunlarda bugüne sit 19.gün sizce klomen etkisi mi[/QUOTE]
Canim ben klomen felan kullanmadm ama benmde çok kez böyle çıktığı oldu

Kızlar benimde bugün adet olmam gerekyodu olmadm ve bütün belirtiler var bnde ovulasyon testi yaptım testimde böyle sizce varmıdır bişey lütfen yorumlayın zaten evlndm hemn hamile kaldım 8 haftalıkken düşük yaptım piskljim bozuldu artık hamile kalamadıkca düşüge daha çok üzülüyorum artık

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    41,7 KB · Görüntüleme: 168
Kızlar ="Byn aLiye, post: 45585595, member: 733404"]Kızlar benimde bugün adet olmam gerekyodu olmadm ve bütün belirtiler var bnde ovulasyon testi yaptım testimde böyle sizce varmıdır bişey lütfen yorumlayın zaten evlndm hemn hamile kaldım 8 haftalıkken düşük yaptım piskljim bozuldu artık hamile kalamadıkca düşüge daha çok üzülüyorum artık[/QUOTE]
Kizlar evet ovu testleri gebeliği gosteriyo ama psikolojik olarak cçok yipratiyo böyle koyulukta çıkıp gebe olan da var olmayan da o yüzden ovu ile beraber gebelikte yapın kendinizi strese sokkmayin insallh ggüzel sonuçlar alrz

Laboquick gebelik testi yapmıştım 2 gn önce negatifti şimdi hiç yapmk istmyrm aslnda snçtn korkyrum o yzden yapmaya cesaretim yok burdaki ovulasyn testiylede umutlandım bide belirtilerde çok ama hiç bişey için cesaretm yok

X