Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Benim adetimde bir hafta geçti sürekli siyah ve kahverengi leke geliyor hala adet sökülmedi niye Acaba bir bilginiz var mı

Kizlar maalesef ben regl oldum.. Yani iki cizginin varligi yeterli degilmis ov testinde sizde kendinizi bosa umitlendirip uzmeyin diye yaziyorum . İnsan kotu hissediyo cunku
Canim yaa cok üzüldüm neyse vardir bundada bir hayir ins bu ay yeni ay yeni umutlar sana bebis getirir.

Canım kan testi yapıldı saat 14.00 de sonuç çıkacak çok heyecanlıyım muhakkak yazacağım
öncelikle hayırlı olsun arkadaşım inş hamilesindir :) ben bu topiğe ilk defa yazıyorum.. dün ovulasyon testi yaptım ve iki çizgide koyu çıktı ve dün akşamı değerlendirdim.. ama kafamı kurcalayan soru şu çift çizgiyi görünce o gün yumurtlanıyor mu yoksa ertesi gün mü oluyo yani bugünde ilişki olmalı mı?? eve gidince ovu testi yine yapacağım bakalım nasıl çıkacak??

İlle şu zaman ilişki diye şartlandırma canım ve bunu kesinlikle eşine belli etme o zaman gerçekten olmuyor. Çift çizgiyi gördüğün gün ve ondan sonraki 2 gün ilişkiyi dene çizgi kaybolana kadar gün aşırı ilişki ideal benim doktorum öyle demişti çünkü. Ki ben eğer hamileysem tek günle hamile kaldım..

özel bişey yaptın mı yani ilişkiden sonra yastık koymak gibi veya bazı pozısyonlar gebelikte daha şanslıymış bunlar gibi ?? bide ben 3 gun üst üste ilişkiye girdim yumurtama öncesi ve sonrasıda olsun diye sperm sayısını etkıler diyolar inş olumsz bi etkisi olmaz

[QUOTmutluluğun eminnn, post: 45243243, member: 699060"]Canım kan testi yapıldı saat 14.00 de sonuç çıkacak çok heyecanlıyım muhakkak yazacağım[/QUOTE]
Senn mutlulugun Tarif edilmez şimdi için içine sığmıyor dur Ne olur bu cuma günü bize de dua et bizde bu mutlu günleri görelim inşallah

[QUOmaşallah seeeminnn, post: 45247751, member: 699060"]Canım hcg 3988 :) kese de göründü[/QUOTE]
Ooo masallah gözün aydın insallh kalp atışlarını da duyarsn çok sevndm birbirimizi tanımıyoruz ama ben bu hesreti 6 yildr yasadgm için..bayağı olms demek dolleneli demekki

Rabbim hepinize nasip etsin inşallah en kısa zamanda tüm dualarım sizinle. İnanın allah isteyince oluyor yastık da koymadm özel bi pozisyonda olmadı sadece ben ilişkiden sonra hiç kalkmam duşa sabah namaza kalkınca alırım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…