Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Canım sen hamilesindro bence eemi. Buböyle post: 45207000, member: 699060"]Bugünde koyu iki çizgi ile kkaçılaştım doktorumdan cuma günü icin randevu aldım 2 gün daha sabır :KK43:[/QUOTE]
Canim sen hamilesin bence ne sabir bu boyle git bi gebelik testi al eczanede yap hadi ya biz meraklandik

Canım E="bsbirkin, post: 45208291, member: 174513"]Simdi yine ovu testi yaptim dunkiyle alt alta cektim bi bakarmisiniz koyulasiyo mu banami oyle geliyo[/QUOTE]
Canim pozitif demek için ikisinin aynı koyulukta olması gerekiyo ama tabiki nasip insallh vardır

Canım E="bsbirkin, post: 45208291, member: 174513"]Simdi yine ovu testi yaptim dunkiyle alt alta cektim bi bakarmisiniz koyulasiyo mu banami oyle geliyo
Canim pozitif demek için ikisinin aynı koyulukta olması gerekiyo ama tabiki nasip insallh vardır[/QUOTE]
Peki kesin mi bu ovu testi sonucu yani hamileysem ikiside koyumu cikmasi gerekirdi

kızlar ovulasyon testinde koyu olmasının sebebi.gebelikte LH hormonu yükseliyomuş oyuzden koyu olması gerekiyor çizginn.allah sizede nasip etsin inşallah anlayabiliyorum sizi ama ümidinizi kesmeyin.dua edin

kızlar ovulasyon testinde koyu olmasının sebebi.gebelikte LH hormonu yükseliyomuş oyuzden koyu olması gerekiyor çizginn.allah sizede nasip etsin inşallah anlayabiliyorum sizi ama ümidinizi kesmeyin.dua edin

Ben pkoluyum adet dongum 40 gunde bir filan adetin 15 20.gunleri bile bu silik cizgiyi gormemistim 23.gun silik cizgi cikti 26.gun ikiside koyu oldu

Kesin de gil
Canim pozitif demek için ikisinin aynı koyulukta olması gerekiyo ama tabiki nasip insallh vardır
Peki kesin mi bu ovu testi sonucu yani hamileysem ikiside koyumu cikmasi gerekirdi[/QUOTE]
Canm kesin degl cok koyu olupta gebe olmayan da var ama insallh hepimz guzl sonclar alirz

Kesin de gil

Peki kesin mi bu ovu testi sonucu yani hamileysem ikiside koyumu cikmasi gerekirdi
Canm kesin degl cok koyu olupta gebe olmayan da var ama insallh hepimz guzl sonclar alirz[/QUOTE]
Himm anladim cnm ben teste basladigimda silik ciGiyi cok sonraki gunlerde gorunce simdi gördüğüm umutlandirdi niyeyse hakkimizda hayirlisi

Kizlar benim dun adet olmam gerekiyodu ama olmadim simdi de akinti basladi beyaz ya da su gibi geliyo tam adet oldum diye wc ye gidiyorum acaba boyle regl gunu kanama yerine akintisi baslayip hamile olan oldu mu?

Kizlar benim dun adet olmam gerekiyodu ama olmadim simdi de akinti basladi beyaz ya da su gibi geliyo tam adet oldum diye wc ye gidiyorum acaba boyle regl gunu kanama yerine akintisi baslayip hamile olan oldu mu?
Valla canım benim beklediğim tarihten bi 5 gün kadar geçti adetim ovulasyon testi yapıyorum 3 gündür hep t c den bile koyu çıkıyor. Doktor randevum yarın. Bende de akıntı var hep bi ıslaklıkla tuvalete gidiyorum sonra oh be deyip çıkıyorum.. göğüslerim ilk kez bu kadar hassas ve uçları cok acıyor. Umutlanmak istemiyorum çok zor bi durum bi yarın olsaydı

melish1987 melish1987 Y Yaaaseeeminnn insallah ikinizde hamilesinizdir yaa..guzel haberler verin
Bnmde iki gunum kaldi adete afedersiniz sümük gibi bir akintim var lavaboya çıktığımda hayra isarettir insallah
İnşallah sende hamilesindir canım bol bol dua edelim.. evet o sümüksü akıntı hamilelikte oluyor genelde benim kuzenim yaşamıştı inşallah seninde hayırlı haberlerini alalım

Kizlar maalesef ben regl oldum.. Yani iki cizginin varligi yeterli degilmis ov testinde sizde kendinizi bosa umitlendirip uzmeyin diye yaziyorum . İnsan kotu hissediyo cunku

Kizlar maalesef ben regl oldum.. Yani iki cizginin varligi yeterli degilmis ov testinde sizde kendinizi bosa umitlendirip uzmeyin diye yaziyorum . İnsan kotu hissediyo cunku
Gebelik Testi yaptım iki çizgi

Eklentiler

• IMG-20160218-WA0006.jpeg
    IMG-20160218-WA0006.jpeg
    28,8 KB · Görüntüleme: 206
Harikasından canm aaaseeeminnn, post: 45225538, member: 699060"]Gebelik Testi yaptım iki çizgi[/QUOTE]
Harikasin Canım ya Allah kucağına almayı nasip etsin tebrik ediyorum bize de çok dua et

X