Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Bnmde iki gun once yaptigim testte iyice silikti hic gorunmuyor gibiydi bugun baya belirginlesmis fotoda cok net degil.ama esimede gosterdum o da baya belli dedi
Bnmde iki gun once yaptigim testte iyice silikti hic gorunmuyor gibiydi bugun baya belirginlesmis fotoda cok net degil.ama esimede gosterdum o da baya belli dedi
ovulasyon testını nekdar beklettınız kac dakıka yanı

Bugunki test bu resimde biraz daha iyi cikmis sanki

Eklentiler

• P_20160215_103009.jpg
    65,8 KB · Görüntüleme: 156
kızlar merhabalar.. benim ovu testlerim bunlar gün gün yazdım hep.. göründüğü gibi 9. günde yumurtladım 10.gun silik çıktı.. sonra bir şey dürttü ovu testi yapayım dedim.. 15. günden beri hep çift çizgi bat 22 şubat bugun 18. gunum.. sizde hamile miyiimm

Eklentiler

• SmartSelectImage_2016-02-15-09-22-03.png
    225,4 KB · Görüntüleme: 162
Benimde yumurtlamadan sonra testlerim siliklesti adetime 1 hafta var ama bi koyulasiyor bi aciliyor anlamadim ya

Adetleriniz duzenli mi peki 17. Gun yumurtlama olmus gibi geldi bana cunku

düzenlidir 25-26 gunde bi adet oluyorum ve şuan felaket ağrılarım var belime vuruyor karnım kasılıyor göbeğimden aşağıya
O zaman hamilelik olabilir cunku 16. Gun cok cok koyu cikmis testlerinize gore yumurtlama 17si ama adetiniz duzenliyse yumurtlamadan degil hamileliktende olabilir gibi geldi bana

bu akşam ve yarın sabah da ovu testi yapıcam.. yine çift çizgi olursa ikna olucam bence hamile olduğuma :/

gerçekten güzel bir paylaşım merak için de kalıyoruz dr da herdefasında gidilmiyor adam bekle biraz diyor beklemesi kolay diyorum içimden
bu ay dr gitmedim klomen kullanmadım ovulasyon testi yapmadım allaha emanet bıraktım inş olur

inş hamişsindir

Peki kizlar sizce bnm test pozitif mi gercekte resimden daha koyu gorunuyor ve iki gun once yaptigim testte hic bisey yoktu bata 5 gun var

Eklentiler

• P_20160215_103009.jpg
    65,8 KB · Görüntüleme: 142
Alm kizlar edetim3gun gecti gebelik testleri negatif az once ov.testi yaptim boyle cikti acaba umut varmi

Eklentiler

• 20160215_231832.jpg
    46,7 KB · Görüntüleme: 150
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…