Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Kizlar bu benim Bat a 5 gun kala ovulasyon testlerim sabah gebelik testi yaptim negatif kan vermeyede gitsem mi bilemedim
Canım ovulasyon böylr olduğunda hamile oluyormuşsun sanırım ve hcg den daha erken çıkıyormuş. Bence sen hamilesin ama batına daha 5 gün olduğu için hcg de çıkmıyor. Kan vrmek istiyosan ver ama bi kaç gün daha beklersen idrarda da çıkar bence

Canım E="melish1987, post: 45127205, member: 186359"]Kizlar bu benim Bat a 5 gun kala ovulasyon testlerim sabah gebelik testi yaptim negatif kan vermeyede gitsem mi bilemedim[/QUOTE]
Canim böyle gebe olanlar da var olmayanlarda birazdaha bekle bakalm insallh hamilesindro bizede haber et canm sabahları ilk idrarla test yap bidaha bakalm

Kizlar yorumlariniz icin tesekkur ederim. İnsan umutlaniyo cift cizgi diye sonra gebelikte cizgi goremeyince yikiliyo. İdrar testini sabah yapmistim bide. Neyse artik bekleyeyim bi kac gun daha, ekler koyarim yine Bat a kadar ovulasyon testlerini. Hayirli haberler veririz insallah birbirimize

Kizlar yorumlariniz icin tesekkur ederim. İnsan umutlaniyo cift cizgi diye sonra gebelikte cizgi goremeyince yikiliyo. İdrar testini sabah yapmistim bide. Neyse artik bekleyeyim bi kac gun daha, ekler koyarim yine Bat a kadar ovulasyon testlerini. Hayirli haberler veririz insallah birbirimize
Haklisin canm bende 6 yildr artik Yoruldum ki test test yumurtlama bilmem ne herşey taktiri ilahi artık evlat hasretinden yüreğime bisey oturms gibi

Kizlar bu da bugunki ovulasyon yani bat a 4 gunum var siliklesiyo mudur nedir cozemedim.

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    77,1 KB · Görüntüleme: 166
Kızlar bat 20 subat 6 subatta çift cizgiyi gordum ovu testinde 7 sinde siliklesti 9unda yaptigim testte ikinci cizgi tamamen kaybolmustu simdi bugun bir test daha yaptim resmini yüklüyorum

Eklentiler

• P_20160212_213950.jpg
    P_20160212_213950.jpg
    33,5 KB · Görüntüleme: 148
Resimde pek.net cikmamis ama bir onceki testte hic ikinci cizgi gorunmuyordu bugünkünde silik çizgi var

[QUOTbirşey soish1987, post: 45145136, member: 186359"]Kizlar bu da bugunki ovulasyon yani bat a 4 gunum var siliklesiyo mudur nedir cozemedim.[/QUOTE]
Canm birsey sorcam bu ikinci ilk çizgi gibi hemen mi koyulasiyo yoksa bekleyince senn gonderdgn bu remde hemen ikinci çizgi koyulastimi bekledinmi biraz

Kizlar bu benim Bat a 5 gun kala ovulasyon testlerim sabah gebelik testi yaptim negatif kan vermeyede gitsem mi bilemedim
canım şuanda bende seninle aynı sorunsalın içindeyim benmde bat a 2 gün var bu sabah ilk idrarla hem ovu hemde hcg testi yaptım hcg de bişey çıkmadı negatif ama ovu nun resmini aşağıda gönderiyorum senin kinden daha açık ama umutlanıyo insan yine de gerçi burda öylee görüp regl olan arkadaaşlarda var ama bu ay değişik şeyler hissediyorum.. sende son durumlar ne?

Eklentiler

• 20160213_073808.jpg
    20160213_073808.jpg
    20,9 KB · Görüntüleme: 211
selam kızlar benim adetim 5 gün geçti ve ovulasyon testi yapayım bi dedim ve 2. çizgi birden hemen kopkoyu oldu ilk çizgi onun yanında daha silik kaldı sizce hamilemiyim.gebelik testi alıp yapmaktan korkuyorum hayal kırıklığı olcak diye

Pekiiii hamile olanlardan ovulasyon testini adet tarihine yakin yapip ta negatif görenler varmiiii
Yani gebelik varsa kesin mi ovu testte cift cizgi cikmali kafam karisti

hamilesindro t: 45156205 .!.:
selam kızlar benim adetim 5 gün geçti ve ovulasyon testi yapayım bi dedim ve 2. çizgi birden hemen kopkoyu oldu ilk çizgi onun yanında daha silik kaldı sizce hamilemiyim.gebelik testi alıp yapmaktan korkuyorum hayal kırıklığı olcak diye
İnsallh hamileaindir canm benmde besgun geciktibovu testi yaptım biraz bekledikten sonra bayağı koyulastimi ama ilk ci,gi daha koyu ama dikkatimi çeken bisey var bundan uc dort gun önce yaptığım bu kadar köyü olmamıştı sen atsana bi resmini gebelik yapta haber et bizede

Eklentiler

• IMG_20160213_225915.jpg
    IMG_20160213_225915.jpg
    35,6 KB · Görüntüleme: 211
Canım E="nuraninbebegi, post: 45160315, member: 641632"][/QUOTE]
Canim buda benm testim biraz daha köyü amanet cikmadi sennki nasıl

mrb kızlar kimseden cevab alamadım ne olur bişey söyleyin
ovulasyon testi gebelik olursa erkenden gösteriyomuş sanırım merak ettim dün yapayım dedim böyle çıktı
normalde silik çıkarmı ovi testi hiç mi çizgi çıkmaz ?
birde 17.gün yaptığım testte silik bile çıkmamıştı hayali bi çizgi vardı bugün yaptığım 21.gün yani daha koyu
adetime 5 gün var bu arada

Eklentiler

• 12696101_449082711951842_900936307_n.jpg
    12696101_449082711951842_900936307_n.jpg
    9,7 KB · Görüntüleme: 186
X